Frank

Użytkownicy
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O Frank

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 22.10.1992

Kontakt

 • Strona WWW
  http://omnibussimulator.pl

Pozostałe

 • Youtube
  http://www.youtube.com/watch?v=5Mofp5fwZNE&feature=related
 • Skąd
  Lublin
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino U12
 1. http://mpk.lublin.pl/index.php?id_site=32&id=101
 2. Zrób nam jakieś testy, nakręć filmik z testów w grze
 3. Krzychu, jak dasz jeszcze noc - to wrzucam od razu.
 4. Nie bronię nikomu ulepszać forum, gotowe prace wysyła się do mnie na PW.
 5. Podaj link w temacie, w którym nie działają.
 6. załączniki powinny działać, ale nie jestem pewny.
 7. Zaraz zostanie poprawione.
 8. To próbuj dalej, ale nie z naszą pomocą. http://omnibussimulator.pl/forum/announcement-2.html
 9. Ahh, prawdopodobnie jest to wina reklam. Google już usunęło tą reklamę.
 10. Nigdy forum nie jest bezpieczne w 100% - nic nie zapiewni takiej pewności przed nachalnym oprogramowaniem, dlatego należy chronić swój komputer poprzez firewall, antywirus oraz częste aktualizacje swojego windowsa.
 11. Zmarł Czesław Rydecki, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Lublinie. Miał 61 lat. Prezes MPK zmarł nagle w nocy. - Z wielką przykrością potwierdzam tę informację - wyjaśnia Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin. Swoją funkcję sprawował od października 2008 roku. W związku z żałobą nie odbędzie się zaplanowany na 21 maja piknik MPK, a trolejbusy i autobusy MPK Lublin będą jeździć z czarnymi wstążkami.
 12. Nowości, cz. 2 Dobra, jak wiecie parę osób rozgryzło moją wielką tajemnicę dt. wersji 2.0. Aktualnie kończymy pracę nad stylem, oraz stanem technicznym naszego serwisu. Wielka praca teraz będzie należała do moderatorów, którzy będą mieli za zadanie oczyścić działy z wiele razy powtarzających się wątków, spamu i odrażających rzeczy. Aktualnie przeniosłem serwis na lepszy hosting, wykupiony na parę miesięcy z góry - domena też nie wygląda najgorzej. Co dla użytkowników? Pewnie i Ty zadajesz sobie to pytanie. Chcemy poszerzyć forum o spotkania regionalne, konkursy, a w przyszłości można zrobić Zlot w którymś z miast w Polsce. Jesteśmy na etapie pozyskiwania sponsorów, którzy byli by chętni podjąć współpracę z nami i prężnie rozwijać nasz projekt, a kto wie - może nawet hobby(?). Zmiany na forum. Co się zmieni? Na pewno będzie to styl, bardziej przyjazny, delikatny i dość ładny Oczywiście zgodnie z ankietą na forum, zostanie usunięty dział "Nowy dział plików" - radzę już teraz przenosić pliki do tematów w dziale "Dział plików". Następnie dojdą nowe rangi, które zastąpią rangi Support oraz Redaktor - będzie nią ranga "OMSI Community". Oczywiście ta ranga będzie również odpowiedzialna za osoby z innych krajów, więc i jej język angielski powinien być co najmniej komunikatywny. Myślę że zakończenie prac v2.0a powinno zakończyć się do początku wakacji. Wszelkie pytania, sugestie i inne pierdóły możecie wysyłać w temacie(Bez spamu!).
 13. Taaak, widziałem go - niestety, nie miałem okazji nim śmignąć.
 14. Piknik Firmowy MPK Lublin Zwiedzanie zajezdni, przeróżne konkursy, atrakcje dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, punkt poboru krwi, koncerty zespołów Eventer Band i Berberys oraz występ kabaretu „Stonka Ziemniaczana” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie przygotowuje dla mieszkańców Lublina z racji Pikniku Firmowego. Dzień Otwarty odbędzie się 21 maja br. na terenie Zajezdni Trolejbusowej Helenów przy al. Kraśnickiej 25 w godzinach 12.00-18.00. Wydarzenie ma charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców Lublina, ma związek z przekazaniem symbolicznego klucza do 500 sztuki trolejbusu Solaris Trollino 12. 12:00 Początek imprezy, przywitanie gości 12:20- 13:00 Występ zespołu Eventer Band 13:00- 13:30 Wręczenie klucza do nowego trolejbusu oraz prezentacja pojazdu 13:30- 14:10 Poczęstunek Występ zespołu Berberys 14:10- 15:00 Występ zespołu Eventer Band Karaoke 15:00- 17:00 Występ zespołu Eventer Band W przerwach występu zabawy i konkursy dla dzieci 17:00- 18:00 Występ kabaretu „Stonka Ziemniaczana” Atrakcje towarzyszące: · malowanie autobusu · badania mammograficzne i cytologiczne dla kobiet · pobór krwi · pokazy pierwszej pomocy · zwiedzanie zajezdni · wystawa prac artystów plastyków z Wydziału Artystycznego UMCS