Rafaał

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Rafaał

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Ale jaki ma sens robienie mapy na odwalsie, aby potem zrobić drugą wersją gdzie się będzie wszystko poprawiać? Nie lepiej od razu robić porządnie? Przecież to kompletna strata czasu, brak tu logiki.
 2. @up Nie powstał, jest jedynie 120MM/3 albo niedługo wyjdzie Mastero.
 3. Author shows progres only in omnibussimulator.de
 4. Raczej w rozumieniu wszystkich, jak już rzucasz jakimiś definicjami radzę zapoznać się ze słownikiem j. polskiego. Krytykować może każdy, chyba po to jest forum, chcesz mi powiedzieć, że recenzenci filmowi aby skrytykować jakiś film muszą zrobić własny? Poza tym owy krytyk tak się składa, że tworzy mapę w tym przypadku.. Tak na marginesie, wszystko ok z tobą, że piszesz tak dużą czcionką? Jakieś zaburzenia? Pozdrawiam.
 5. Kierowca Setry zbyt pewnie poczuł się na prostej drodze i wpadł w poślizg wjeżdżając do rowu. Nieszczęśliwie przebił oponę i skończyła się jazda. Szybki wyjazd z rezerwy Jelcza uratował sytuację i spóźnienie końcowe wynosiło jedynie 15 minut.
 6. Projekt nie wart uwagi. Kończ waść, wstydu oszczędź.
 7. Do zamknięcia, po dłuższym czasie namysłu chyba zdecyduję się na nowy komputer.
 8. Być może źle się wyraziłem, chodzi mi po prostu o jakiś skok wydajnościowy, może niezbyt duży ale zawsze. Co począć, OMSI 2 pod względem optymalizacji to kompletna porażka.
 9. Witam. Postanowiłem troszeczkę ulepszyć mój sprzęt, dosyć już wiekowy, gdyż zestaw był kupowany w 2005 roku. Wiem, że jeśli chcę pośmigać w takie gry jak BF4 czy Far Cry 3, GTA IV muszę wymienić praktycznie wszystko. Jednakże chciałbym abyście pomogli mi w wyborze najlepszej karty graficznej do ok. 400 zł z hakiem oraz zasilacza, który to wszystko uciągnie, bo też jest stary i kiepski bo 250W tylko. Zależy mi abyście wybrali te rzeczy z pewnego marketu, gdyż jest blisko mojego miejsca zamieszkania i mam łatwy dostęp. Oto linki: zasilacze http://www.pc-market.com.pl/index.php?m=oferta_pcm&id=366&id_cat=356 oraz karty http://www.pc-market.com.pl/index.php?m=oferta_pcm&page=1&id=99&id_cat=98&manufacturers_id=&sort_way=&sort_type=&stan= Zasilacz do 150 zł. A oto mój sprzęt: http://pokazywarka.pl/de7xht/ Najbardziej zależy mi na płynnej rozgrywce OMSI 2 oraz ETS2. Pozdrawiam!