K0K5

Użytkownicy
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Zawartość dodana przez K0K5

 1. Ponad pół roku temu powstał kanał w serwisie Discord o nazwie Polskie Radio Dobrej Nuty i Przeróbki. Na samym początku było to normalne radio do słuchania muzyki. Dziś jest kanałem do rozmowy dla każdego. Atuty: - Prosta i Czytelna Konstytucja zastępuje Regulamin i Taryfikator na raz - Osobny kanał z Memami - Każdy może zostać moderatorem (Pomocą Techniczną) - Wszystko ma swoje miejsce - Osobny kanał "ponad prawem", gdzie wolno pisać dosłownie wszystko - Możliwość podzielenia się rysunkami - Kanały głosowe do swobodnych rozmów oraz do słuchania muzyki - Sporo nowatorskich pomysłów w tym sąd (Sont Najwyższy) - Możliwość otrzymania własnej Rangi - Różne Eventy - System Poziomów - Wiele Różnych botów umilających rozgrywkę Problemy: - Niewielka liczebność osób (10 na całe radio) - Zacinający się bot (dynobot) -> choć jest sporo innych botów LINK: https://discord.gg/QDyQwF Zapraszam w imieniu grona OD (Adminów)
 2. Po samym screenie widać, że są strasznie mspaintowe. Już moje malowania to może i nie jest ósmy cud świata, ale bez przesady. A i nie trzeba nic zamieniać, da się to rozegrać inaczej. Polecam nauczyć się cieniować (jak nie możesz znaleźć poradników to napisz ) aby nie były takie paintowe. Stosunkowo sam się uczę o tym i metodę cieniowania poznałem niedawno. Staraj się też używać fototekstur albo elementów z gotowych tekstur.
 3. Świeżutki Solaris z 2016 roku w Kydczicach. Nie dawno wjechały one do owego miasta i otrzymały numery 6x. Oczywiście solowe to 66, 67, 68 i 69; a Przeguby to 60, 61, 62, 63, 64 i 65. Co do wydania mapy to robi się Plac Polski Walczącej. Kiedy zrobi się plac, zrobię helpery, poprawię przystanki, ulepszę HOFa i wydam.
 4. Witam. Od sporego czasu pracuję nad mapą MZK Kydczice autorstwa Josefa. Doświadczenie vfirmowe pomogło mi usystematyzować tabor, czyli każdy autobus ma swój numer boczny. Do tego kilka linii dojdzie. Mapa zostanie wydana w sposób nietypowy, gdyż w trosce o niezłamanie praw autorskich a że sam autor już rzadko wchodzi do internetu (w końcu mapa ma prawie 5 lat) jak dam znak że mapa gotowa chętni do pobrania napiszą na PW. Screeny: Oceniajcie postępy prac (na spliny nic nie poradzę)
 5. Te dzisiejsze mapy są wymagające oraz nie działają na wszystkich kompach. Ci ze słabszymi jednostkami są więc poszkodowani. Dzięki zastosowaniu rzadko już używanego SimpleStreets 'a mapa nie będzie wymagająca. Wielu hejtuje tą mapę za to. Sami powiedzcie, czy takie myślenie o innych jest złe, czy raczej Kydczicom to na dobre wyjdzie.
 6. Oto przejazd linią 13 na mapie Kydczice. Sorka za wszelkie problemy oraz za brak dźwięku, ale to ma pokazać tylko trasę. Part pierwszy Part drugi Part trzeci
 7. Bedzie kilka AIlistów. Bedzie specjalny AIlist dla osób bez dodatków płatnych.
 8. Poza tym jak ktoś nie wie, to mówię, będą linie specjalne.
 9. A o to to nie ma obaw, jeszcze czy masz Doppelgelenkbusa? Bo Kydczicki #56 to jest VanHool A330
 10. Roland, zrobię malowania dla NL/NG z numerami bocznymi Stadtbusa. Ale jakby co to nie są gołe malowania. Na przykład #72 ma malowanie stihla (SBF) a ten sam numer w NL/NG będzie miał reklamę Auchan.
 11. @Lubeldzięki, przyda się . Poza tym mam nadzieję że nie będzie przeszkadzała inna możliwość pobrania, czyli na PW.
 12. To skoro tak to tylko ostaje się zamienić Stadtbusfamilie na NG/NL podstawowe i jest ailist. Aktualnie robię helpery dla linii oraz poprawiam. Wydanie Kydczic dwójki już niebawem. Poprawce uległ fragment linii 13 w okolicach Miechowic między przystankiem Miechowice Sklep a Obywatelska.
 13. Niestety, muszę ciebie zawieść, To są te merce od Juliana, a SU15 od tatiany00 bez modów masz?
 14. 1. Zrobię AIlist dla manów NG/NL; 2. Tej kwestii nie ruszałem, aby potem nie mieć problemu ze spakowaniem. Aby było potem mniej pobierania.
 15. Czy znalazłby się jakiś uprzejmy człowiek, który się zna na modelowaniu i zrobi zabudowanie kabiny do NL/NG? Prosiłbym o zgłoszenie się przez PW
 16. Moim 1 autobusem, od którego zacząłem całe moje zainteresowanie jest IKARUS 280.26.
 17. Ja jestem z Białegostoku. -BKM BIAŁYSTOK-
 18. Białymstokiem mogę się zająć.
 19. inny bląd też z logfile 160 15:54:47 - - Error: The file "" could not be loaded!
 20. w trakcie ładowania mapy wyskakuje błąd, w logfile jest to: 1560 15:23:43 - - Error: Zugriffsverletzung bei Adresse 00751669 in Modul 'Omsi.exe'. Lesen von Adresse 000005BC: SPS.4 1561 15:23:43 - - Error: Zugriffsverletzung bei Adresse 00625718 in Modul 'Omsi.exe'. Lesen von Adresse 000006B4: P.KillNotNeededBuses 1562 15:23:43 - - Error: Zugriffsverletzung bei Adresse 00625718 in Modul 'Omsi.exe'. Lesen von Adresse 000006B4: P.KNNC.KM
 21. Witam. Tworzę model mana z białegostoku. Jeśli ktoś chce, to potrzebuję kogoś, kto zna się na skryptach. Piszcie, jeśli chcecie ze mną tworzyć, a dokładniej skryptować.
 22. w modelu przy moim skryptowaniu mam tonę błędów, dlatego potrzebuję pomocnika @Przemcio78 dzięki za taki post, ale no bez pomocnika pojazd stoi w miejscu, głównie chodzi o szyby, drzwi i koła, oraz o kierownicę.
 23. Mogę pomóc: linie autobusowe i TRAMWAJOWE, malowania, ailisty i hof'y. Sam mam podobny pomysł i prowadzę mapę GRUNDORF². Cały mój plan wygląda tak: U mnie ma 9 lini: 211 212 107 76 75 74 75N 74N 1
 24. no tosz ci wysłałem
 25. masz, łap