arni556

Użytkownicy
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O arni556

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Witam nie wiem czy w tym dziale, ale w każdym bądź razie przedstawiam wszystkim informacje odnośnie imprezy: "MIGiem wokół Sochaczewa". "MIGiem wokół Sochaczewa" – 17.08.2013 r. Zapraszam wszystkich na wyjątkową imprezę jedym z reprezentantów polskiej myśli technicznej w wydaniu miejskim - Jelczem M11 #SNB 6575, rocznik 1987, będącym własnością Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie i wciąż ocalałym mimo postępującej wymiany taboru. Impreza rozpocznie się w sobotę, 17 sierpnia 2013 roku o godzinie 10:00 przed dworcem PKP w Sochaczewie (tolerancja "-5") i będzie wiodła przez obecnie i poprzednio obsługiwane pętle przez ZKM oraz malownicze tereny Równiny Łowicko-Błońskiej. W trakcie imprezy przewidywana jest przerwa na grilla w Wilczach Tułowskich, obok stacji kolei wąskotorowej w zaciszu Kampinoskiego Parku Narodowego. Przewidywany jest sklepostop. Opcja przyjazdu: - pociąg Kolei Mazowieckich nr 445 z Warszawy Zachodniej (odjazd: 9:07). Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz: http://tnij.org/migformularz. Polecam też zajrzenie do mapki: http://tnij.org/mig17082013. Składka na rzecz imprezy wyniesie 30 złotych-im więcej osób, tym bardziej składka zostanie obniżona. Serdecznie Zapraszam Pzdr.
 2. kurde... Padłem jak zobaczyłem ten budynek na rogu ulicy Świerszcza z Chrościckiego. Że się tak zapytam dużo to zajmuje FPS?
 3. @Ganderus to naucz się edytora i sam zacznij coś tworzyć. Sory ale już jestem nieco przeczulony na tym punkcie bo coraz co widzę ktoś napisze że coś autor mógłby zrobić... Pomóż MrLadzie w tworzeniu a napewno szybciej się to zrobi
 4. Oj to chyba wtedy zarżnie nam komputery
 5. O proszę i ja się teraz o tym dowiaduję?
 6. @Szeryff123 jesteś z Siedlec?
 7. Eee no jak na konwert z Vbusa jest na prawdę świetnie zrobiony. Ale co z tymi kołami? Będą one normalnie wyglądały? Pozdrawiam.