JemCebuleJakJablko

Użytkownicy
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana JemCebuleJakJablko w Rankingu w dniu 28 Październik 2017

JemCebuleJakJablko posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

0

O JemCebuleJakJablko

 • Tytuł
  kocham długie kursy
 1. Ankieta bez sensu
 2. Hej, Mam problem z Camtasią - przy DirectX nie przechwytuje obrazu z ETS2, tylko obraz pupitu i dźwięk z gry. Wie ktoś jak na to poradzić?
 3. masz suwak z lewej strony na panelu od czułości.
 4. linia, która ma przeźroczystość w slangu grafików.
 5. Przejażdżka w Multiplayerze
 6. cena na steam to tak jak powyżej, 14,99 euro czyli ok 50zł. proszę podpiąć do 1 postu. [mod]@Ogi pisał już to wcześniej, po co piszesz po raz drugi?[/mod]
 7. Oby im się nikt nie przyczepił od serii Gier LOTUS spod DOSa...
 8. Zostało rozwiązane na wsktek konfliktu. Było tworzone przez 2 osoby, lecz tylko jedna osoba odeszła, reszta została i nadal tworzy grę (przecież nadal jest patchowana. Istytucja nie nazywa sie już mr software lecz nadal funkcjonuje. Obecnie prace trwają nad LOTUSem - zintegrowanym symulatorem komunikacji miejskiej. A co do artykułu - twórca wykazał się masakryczną ignorancją - skarzy się na monotonię grania na samej podstawce. Ale sory, nie wiem co on robi, gdzie on siedzi ze nigdy nie słyszał o scenie moderskiej ani o płatnych dodatkach? Wiele gier może zazdrościć tak świetnej sceny moderskiej - spokojnie możemy się porównywać do całego zamieszania wokół gier SCS software. Więcej, ETS2 dostaje cię cięgi za bycie kompromisem między symulacją i rozrywką - skalowany świat, nierealna fizyka nierealna ekonomia. Przy tej legendzie OMSI jawi się jako profesjonalny symulator który nie idzie na żadne kompromisy. Nawet jeśli interesuje go sam berlin to dodatkowych map z tym miastem jest kilka! Zatem, nie ma w mojej opinii nad tym artykulem co się rozwodzić, został napisany przez osobę kompletnie nierozeznaną w temacie. Zdaje się nie wiedzieć nawet o oficjalnych dodatkach DLC - a już one same birąc pod uwagę Najnowszy ProjektGladbeck 2016 - zapewniają niekończącą się rozrywkę. Sam Gladbeck czasem łącznych przejazdów daje prawie 3 miesiące ciągłej jazdy licząc pełnymi dobami!
 9. Zostało rozwiązane na wsktek konfliktu. Było tworzone przez 2 osoby, lecz tylko jedna osoba odeszła, reszta została i nadal tworzy grę (przecież nadal jest patchowana. Istytucja nie nazywa sie już mr software lecz nadal funkcjonuje. Obecnie prace trwają nad LOTUSem - zintegrowanym symulatorem komunikacji miejskiej. A co do artykułu - twórca wykazał się masakryczną ignorancją - skarzy się na monotonię grania na samej podstawce. Ale sory, nie wiem co on robi, gdzie on siedzi ze nigdy nie słyszał o scenie moderskiej ani o płatnych dodatkach? Nawet jeśli interesuje go sam berlin to dodatkowych map z tym miastem jest kilka! Zatem, nie ma w mojej opinii nad tym artykulem co się rozwodzić, został napisany przez osobę kompletnie nierozeznaną w temacie. Zdaje się nie wiedzieć nawet o oficjalnych dodatkach DLC - a już one same birąc pod uwagę Najnowszy ProjektGladbeck 2016 - zapewniają niekończącą się rozrywkę. Sam Gladbeck czasem łącznych przejazdów daje prawie 3 miesiące ciągłej jazdy licząc pełnymi dobami!
 10. Dzięki, poprawiłem. Całkowicie zapomniałem o jelczach i scaniach, faktycznie racja. Tak to jest jak się siedzi w Hucie i strefowiec równa się urbino 12 z Bieńczyc, ew. Vero.
 11. Witajcie! Ledwo co zakończyły się odbiory wszystkich pes 2014N "krakowiak" (foto0) które zrewolucjonizowały transport na najbardziej obleganych liniach tramwajowych, a już przyszedł czas na autobusy. Ten rok upłynie pod hasłem kilku przetargów rozpisanych przez MPK, które już zostały zakończone, trwają lub są planowane na najbliższe miesiące. Liderem jest firma Solaris z Bolechowa pod Poznaniem. W ostatnich miesiącach wygrała bowiem przetargi na: - 60 autobusów 12 metrowych EURO6; najpewniej będą to urbino 12 IV generacji (foto1) dla linii aglomeracyjnych; zapewne zastąpią one dużą część wysłużonych Jelczów i Scani Omnicity (foto2, foto2.5), pojawić się mają w komplecie przed sierpniem, - 4 autobusy elektryczne 8,5 metrowe dla linii 154; przetarg rozpisany na podstawie doświadczeń z ubiegłorocznych testów z udziałem mark Solaris-Skoda, AMZ, SOR i Rampini. - 1 używany autobus elektryczny 12 metrowy trwające jeszcze: - 12 autobusów 18 metrowych hybrydowych m.in dla linii 172 - w zasadzie przesądzone że wygra solaris, obecnie po mieście kursuje już jedna sztuka, która została kupiona po testach (foto3) - 15 autobusów 8,5 metrowych EURO6 trudno powiedzieć kto wygra, oprócz solarisa proponujacego urbino 8,9LE (foto4) jest to konsorcjum Ursusa i AMZ proponujące Autosana SanCity 9LE (foto5) Z jednej strony cena konsorcjum jest niższa, ale przez kryteria techniczne może wygrać Solaris. Dostarczone autobusy pozwolą na wycofanie cześci krakowskich Jelczy Vero (foto6) W przygotowaniu pozostaje jeszcze przetarg na 20 elektrycznych 12 metrowców - w ciemno można typować solarisa. W ostatecznym rozrachunku, przez najbliższe 2 lata w naszym mieście pojawi się 107 autobusów dofinansowanych z UE. Zapraszam do dyskusji! foto0 [/img] krakowska pesa na linii 50 KST (krakowski szybki tramwaj) foto1 http://plockibus.pl/wp-content/uploads/2015/12/IMGP4860.jpg[/img] solaris urbino 12 IV w Płockim malowaniu foto2 http://www.mpk.krakow.pl/upload_i//tabor/autobusy/j121mb.jpg[/img] krakowski jelcz m121mb foto2.5 http://galeria.pestka.info/data/media/2/Scania_CN113CLL_nr_PS045.jpg[/img] krakowska scania cn113cll foto 3 http://img.interia.pl/biznes/nimg/r/x/Solaris_Urbino_Hybrid_6534883.jpg[/img] krakowski hybrydowy solaris urbino 18 foto 4 http://busglobe.com/images/194.jpg[/img] solaris 8,9LE w mielczańskim malowaniu foto 5 http://www.autosan.eu/upload/aktualnosci/swidnica_9le.jpg[/img] Autosan sancity w świdnickim malowaniu foto 6 http://www.mpk.krakow.pl/Data/Files/_public/mpk/wynajem-pojazdow/img/vero.jpg[/img] krakowski Jelcz Vero
 12. Na podstawie tego co mówi autor to do końca roku 2016.
 13. Wersja z Almexem nie posiada funkcji sygnału przy czasie odjazdu z końcówki, pojawia się tylko napis Bitte abfahren a także przy dojeżdżaniu do ostatniego przystanku na przednim wyświetlaczu nie pojawia się BUS ENDET HIER. Almexa programuję właściwie, pojawia się dobry kierunek, dzialaja zapowiedzi. Czy powyzsza sytuacja jest zgodna z rzeczywistością w Berlinie czy raczej niedopatrzenie autora?
 14. Gameplay z najnowszej edycji symulatora - zapraszam Jadę z weglarkami do elektrownii.