Ogi

Użytkownicy
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Ogi w Rankingu w dniu 29 Kwiecień

Ogi posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

-3

O Ogi

 • Tytuł
  Lucis Ferre
 • Urodziny 17.01.1980
 1. No właśnie nie w Sceneryobjects\UTAAKHOZ CUCCOK...
 2. http://nadzor-ruchu.waw.pl/wp-content/uploads/2012/04/1289239122_000113-300x200.jpg[/img] Pokaż mi proszę gdzie znajdę plik Sceneryobjects\UTAAKHOZ CUCCOK\europark.sco
 3. @Kmicic Do TS dodatków jest... tak w sumie za parę tysięcy PLN. To chyba pozycja z największą ilością DLC na Steam, co z resztą obrosło już swoistą legendą i jest często powodem niewybrednych złośliwości (zresztą nie rzadko słusznie). Wsteczna kompatybilność działa bez zarzutu ze wszystkimi poprzednimi odsłonami serii. Najliczniejsze są trasy z UK, USA i Niemiec, aczkolwiek można kupić też dwie chińskie trasy, jedną z RPA oraz fikcyjną japońską (mowa oczywiście o oficjalnych dodatkach dostępnych na Steam - prócz tego wiem, że w innych źródłach są też w sprzedaży trasy szwajcarskie i austriackie). Najprostszym sposobem na zapoznanie się z tym co gra oferuje, jest wizyta na stronie z dodatkami do TS w sklepie Steam. Jeśli chodzi o nieoficjalne (czytaj darmowe) trasy czy tabor, to nie mam dobrego rozeznania. Wiem że są fora, podobne do tych OMSI, gdzie można pobrać różności do TS. Na YT widziałem również polski tabor, jak i "mapę tramwajową" z Konstalami w roli głównej. Jeśli chodzi o polskie realia, lepszym wyborem wydaje mi się jednak darmowa MaSzyna, aczkolwiek nie oczekuj tam cudów - trasy są dość krótkie i proste, mapy brzydkie, grafika gorsza niż w OMSI, ale za to fizyka loków zdecydowanie lepsza i zbliżona do rzeczywistości, podobnie jak i sterowanie. No i jest ten "polski klimat". Wracając do TS, wraz z "podstawką" dostajesz trzy trasy - po jednej z każdego podstawowego regionu (UK, USA i Niemcy). Jako że gra przy każdej aktualizacji automatycznie aktualizuje się do najnowszej odsłony, nie pamiętam jakie obecnie są to dokładnie trasy (a że mam tego sporo, to łatwo się pogubić...). Każda z nich z pewnością jest też dostępna jako oddzielne DLC, gdyż co roku do podstawki dołączany jest inny zestaw.
 4. Neuendorf it's a part of payware DLC - City Bus O305. Just verify Steam cache.
 5. Być może znikają gdy ktoś wyżej umieścił screeny w swoim poście. W większości przypadków są one strasznie duże, co powoduje iż nie widać nie tylko opcji z prawej ale i części treści w postach. To jest jakiś błąd na forum - nie wiem dlaczego nie ma autoformatowania wielkości wstawianych obrazków do rozmiarów odpowiednich dla forum. Nikt też nie moderuje owych postów. Zgłaszałem to już dawno do @maniek015, napisał że się tym zajmie ale chyba nic nie zrobił, gdyż problem pozostał...
 6. To nieźle coś namieszałeś albo jest to wyjątkowa złośliwość rzeczy martwych. Przypomnij sobie w którym momencie błąd się pojawił i czy oraz co wtedy dodałeś do OMSI. Wielce prawdopodobne, iż usunięcie owych plików "naprawi" problem. Jeśli to problem sprzętowy związany z pamięcią, upewnij się że masz 4GB patch lub użyłeś CFF. Innym wyjściem jest oczywiście instalacja wszystkiego od zera.
 7. @Davis Przeskanuj mapę Map Tools'em (http://omnibussimulator.pl/Temat-Map-Tools-RC-3-0) to dowiesz się jakich obiektów oraz splinów Ci brakuje. Potem wystarczy tylko uzupełnić braki zgodnie z listą.
 8. Domyślnie jest to chyba prawy alt. W opcjach możesz przypisać sobie dowolny klawisz do tej funkcji.
 9. Trzymam kciuki, świetna sprawa - ze wszystkich polskich modeli, tego autobusu brakuje w OMSI chyba najbardziej.
 10. Wersja "non Steam"...? W takim razie poszukaj pomocy u źródła
 11. Całkiem możliwe. Sprawdziłeś mapę Maptoolsem?
 12. Dostępna jest wersja 1.3 (31.01.2016), link w pierwszym poście aktualny.
 13. @Malik1202 Temat odnośnie Lotusa - http://omnibussimulator.pl/Temat-LOTUS