Rybczas1299

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Rybczas1299

 • Tytuł
  Nowicjusz

Pozostałe

 • Skąd
  WLCK
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12 ♥
 1. Chciałem jeszcze dodać taką mała informację dla ciebie , czy wziąłeś może pod uwagę ilość spędzonego czasu przed komputerem na tej trasie?
 2. Tu masz ekrany akustyczne http://www.3dtranstudio.net/omsi/objects_road.php , a jeżeli chodzi o mapę to za szerokie drogi i cała reszta , teraz musiał byś z własnych splinów robić trasę żeby kogoś zaskoczyć , niemniej jednak trzymam kciuki za ten projekt. Na drugim screenie jest małe niedociągnięcie przy skrzyżowaniu.
 3. Powiem jedno , jesteś stworzony do tego projektu , czegoś tak rewelacyjnego i zaskakującego jeszcze nie widziałem naprawdę WIELKI PLUS ! Oby tak dalej .
 4. Teraz pytanie do was , jak zrobić aby dany obiekt był podświetlany w nocy ?
 5. Witajcie , piszę ten temat ze względu na mapkę którą tworze , i mam takie zapytanie czy umie ktoś zrobić podkład jak na filmiku? Temat rozwiązany //Kluczyk
 6. Dołączam się do pytania kolegi wyżej , również mam taki problem Prosił bym kogoś o dobry kod.
 7. a masz klucz ?
 8. Miałem taki sam problem , jeżeli zatrzymuje ci autobus w danym miejscu to w edytorze klinik w Helpers ---> Show BoundingBoxes i wyświetlą ci się niebieskie linie , wtedy zobaczysz czy wchodzi coś w ulice.
 9. Prace wstrzymane.
 10. Proszę o pomoc mianowicie w edytorze mam wszystko na cacy zrobione ,żadnych dziur itd jednak gdy wchodzie już do gry pojawiają się dziury np: brak danego kawałka asfaltu który w edytorze jest poprawnie ustawiony a w grze wogóle go nie ma . Jak to naprawić ?
 11. Mam problem jak widzicie oznaczyłem czerwoną linią miejsce w którym autobus widzi jakąś przeszkodę i nie da rady pojechać w dalszy kurs , jak rozwiązać ten problem ?
 12. Don Zorro jesteś Wielki i dziękuje. Temat do zamknięcia !
 13. Witajcie jak wicie tworze mapkę Krakowa i chce w końcu zrobić porządne skrzyżowanie z sygnalizacją itd ale do czego zmierzam , mianowicie mam problem z programem OmsiObjEditP , robię według poradnika wszystko cacy a tu nagle gdy naciskam Object -> Load nic mi nie wyskakuje lub gdy schodzę do zakładki splines templates i tam daję load to wyskakuję mi error od czego to zależy ? Proszę na zwał o odpowiedź lub poradę
 14. Od razu mówię że zły dział ! [mod]Autor prezentuje postęp prac, a nie oferuje jeszcze linka do ściągnięcia. Tym samym zostaje. 21.04.13/Piotrek[/mod]
 15. Dziękuję za miłe słowa i chciał bym powiedzieć taką rzecz , iż z @Buser pisałem i wiaty przystankowe się nie nadają ponieważ są one z lat 80 czy tam 90 , a co do słupków to wymodeluję sam nowiutkie PS: Niektóre widniejące obiekty na mojej mapie np: Wiaty które są ze Szczecina są postawione chwilowo.