Grzesiek00

Użytkownicy
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Grzesiek00 w Rankingu w dniu 4 Lipiec 2016

Grzesiek00 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1

O Grzesiek00

 • Tytuł
  Kierowca OMSI
 • Urodziny 08.09.1997

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.vpks.c0.pl/

Pozostałe

 • Skąd
  Zgorzelec
 • Ulubiony pojazd
  MAN NL202 / Autosan H9-21
 1. Witam! Ostatnio chciałem się przejechać MB O307, którego nie używałem już jakiś czas i przy próbie jego umieszczenia na mapie wywala błąd. W logfile znalazłem takie zapisy: 164 20:23:43 - - Error: Błąd: polecenie "(L.L.engine_servo_pump_loud)" (vehicles\MB_O307_V2\\script\engine_O307.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa! 165 20:23:43 - - Error: Błąd: polecenie "(S.L.engine_servo_pump_loud)" (vehicles\MB_O307_V2\\script\engine_O307.osc) zmienna nazwa jest niewłaściwa! 174 20:23:49 - - Error: Zugriffsverletzung bei Adresse 005D4A60 in Modul 'Omsi.exe'. Schreiben von Adresse 00000372: AMUAV.CNAVO.MV.S Kilkukrotne ponowne wgranie pojazdu nie pomogło. Ktoś ma pomysł co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić? Z góry dziękuję za pomoc
 2. Jak nie masz ikonki startowej to wejdź do głównego folderu Omsi, znajdź plik Omsi.exe, kliknij prawym, wybierz "Utwórz skrót" i przeciągnij na pulpit.
 3. Jak dotąd mapa prezentuje się świetnie, aż chciałoby się przejechać. Kawał dobrej roboty! Powodzenia w dalszych pracach!
 4. Nie zapominajmy, że nowa generacja i5 osiąga dużo lepszą wydajność przy niższym taktowaniu, więc nie można jej oceniać jedynie po wartości GHz. Sam procesor nie jest za mocny, jeśli chodzi o grafikę, to również średnio-niższy segment. Sądzę, że jeśli odpowiednio dobierzesz ustawienia w OMSI 2, to na lżejszych mapach pojeździsz. Z cięższymi produkcjami może być gorzej.
 5. Wgrywałeś ostatnio jakieś modyfikacje do tego MANa, inne nowe pojazdy, czy modyfikacje/aktualizacje do gry? Jeśli tak, to możliwe, że któreś z nich to powoduje. Jeśli masz jakieś podejrzenie, to usuń "sprawcę". Jeśli to nic nie da, myślę, że w ostateczności powinien pomóc reinstall i ewentualna aktualizacja OMSI.
 6. Ustawiłeś odpowiednio przezroczystość dla tekstury? Czy to wygląda tak tylko przy włączonej opcji "Reflection Map" ?
 7. Witam! Czy jest możliwa opcja, żeby konkretny bilet przyporządkować danej linii? Jeśli nie, to czy można na danej linii całkowicie wyłączyć bilety? Taka opcja urealniłaby rozgrywkę na liniach darmowych (np. do marketu).
 8. Oryginalne numery taborowe w tym Ikarusie zawierają rosyjskie znaki. Możliwe, że właśnie dlatego występuje ten problem. Wystarczy w odpowiednim pliku zastąpić te znaki cyframi arabskimi i po problemie. Jeśli komuś nie chce się w tym grzebać, to tutaj jest plik z poprawionymi numerami: POBIERZ Instrukcja instalacji znajduje się w paczce.
 9. Witam, ostatnio na mapie, nad którą pracuję występuje błąd "Zugriffsverletzung[...]" po zmianie czasu na godziny nocne. Na brygadach nocnych kursuje MB 812D Vario i w logfile jest jakaś zapiska z tym modelem. Tylko nie wiem, dlaczego, nic w tym modelu nie było zmieniane. Kilka dni temu busy śmigały po nocach, a teraz po zmianie czasu na nocny jest tylko w/w błąd. Ktoś wie, jak temu zaradzić? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam! Grzesiek00
 10. Możliwe, że na tym filmiku był splin podłoża, który autor pokierował pod drogę, ale niestety ten splin nie ma właściwości prawdziwego terenu i nie można na nim ustawiać obiektów, itd. Wysokość stawianych tam obiektów będzie liczona od tego prawdziwego terenu. Ten splin nazywa się "Damm1.sli"
 11. Temat nieaktualny.
 12. Witam! Przez około 2 dni pracowałem nad mapą nie testując jej w grze. Ostatnio chciałem zobaczyć, jak otoczenie prezentuje się zza kierownicy - i tu narodził się problem. Zaraz po załadowaniu gry, po wyborze autobusu, po kliknięciu na jeden z punktów startowych powinien ukazać się wybrany wcześniej autobus. Ale u mnie pojawia się znany błąd "Datei nicht Gefunden", po pięciokrotnym zamknięciu, błąd zmienia się na "Zugriffsverletzung bei Adresse [...]" i tak w nieskończoność. Na początku ten błąd pojawiał się już na etapie ładowania gry. Okazało się, że miałem błędy w pliku "ailist.cfg". Teraz jest już tam wszystko dobrze. Podczas tych dwóch dni pracy nad mapą dodałem jeden splin i jakiś nowy obiekt. Usunąłem je, ale to nie pomogło. Ktoś wie, co może generować ten błąd? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam! Grzesiek00
 13. Właśnie - wcześniej zaznaczałem przystanki bez uprzedniego zaznaczenia tracka. No i teraz, kiedy zrobiłem to już dobrze, to jak na złość nie chcą wsiadać na początkowych Tylko nie wiem, czy teraz trzeba edytować HOFa :szczerbol:
 14. Hmm... Coś jest tu nie tak? SCREEN
 15. Zmień ustawienia tak, aby były mniej obciążające dla sprzętu. Skróć widoczność, zmniejsz jakość lusterek, zmniejsz natężenie ruchu ulicznego, pieszych, itp.