Mat97

Użytkownicy
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Mat97

 • Tytuł
  Wyjadacz

Pozostałe

 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12
 1. Poproszę niżej wymienione pliki: Sceneryobjects: 1. Sceneryobjects\Mega polish mod\Sceneryobjects\Mega polish mod\Kamienice\kamienica13.sco 2. Sceneryobjects\Perotinus\Bahnhof.sco 3. Sceneryobjects\Pilzdorf\Schule\Schule.sco 4. Sceneryobjects\Tettau\Getreide\Getreide_01.sco Splines: 1. Splines\Ruede2\DDR_Zaun_02.sli 2. Szczecin\RQ_28_kraweznik.sli Z góry dziękuję.
 2. Poproszę o te dwa foldery Splines: FRAIT Kopia Marcel Z góry dziękuję
 3. Poszukuję niżej wymienionego pliku: Sceneryobjects\Barierka uliczna\zolta barierka\Zolta_Barierka.sco Z góry dziękuję!
 4. Witam, Poproszę o: - cały folder "olawa" (Splines + Sceneryobjects") - cały folder "Obi Baumarkt" - cały folder 'kozłów" - pliki: Sceneryobjects\ADDON_SimpleStreets1\RQ_9,5_2spur_6,5m_Sidewalk_Roundabout_part0.sco Sceneryobjects\ADDON_SimpleStreets1\RQ_9,5_2spur_6,5m_Sidewalk_Roundabout_part2.sco Z góry dziękuję.
 5. Poszukuję niżej wymienionych: - folder sceneryobjects "BarierkaJG", - folder sceneryobjects "Inne Obiekty Drogowe", - folder sceneryobjects "Kreuz_Linie27", - folder sceneryobjects "obiekt dla solarisa", - plik "Sceneryobjects\Kreuz_MC\Kreuz_Wilh_SchmKnobel_Adam - Mod Rhodenau.sco"
 6. Poszukuję folderu maps oraz pliku .hof z pierwszej wersji Fikcyjnego Pomorza (OMSI 1) by eSeL. Z góry dziękuję.
 7. Szczecin, pętla Stocznia Szczecińska. MAN na 1/58 podczas pięciominutowego postoju.
 8. Wielki + dla Ciebie i za chęci i za wykonanie, bo wygląda to naprawdę dobrze. Powiedz mi, co z FPS'ami - czy zauważyłeś już jakiś spadek ? Bo raczej to, że te pozostaną "nie tknięte" jest mało prawdopodobne. Ale może się myślę... Powodzenia w dalszych pracach!
 9. Witam, Poszukuję folderu "maps" od mapy Gladbeck V.3.0.0 dla OMSI 2. Z góry dziękuję.
 10. Szczecin, ul. Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego, przystanek Kormoranów. Krótki Mercedes na linii 57.
 11. Szczecin, pętla Kołłątaja. MAN obsługujący linię 82 podczas blisko pół godzinnego postoju.
 12. Ja z kolei poszukuję plików .bus od Ikarusa 260.04 by Patrykos z pierwszej wersji tego modelu, tzn. na takich na jakich wyszedł na początku.
 13. Szczecin, ul. Przyjaciół Żołnierza. MAN na 1/522 w wariancie skróconym do przystanku Kormoranów na kilka przystanków przed krańcem.
 14. Warszawa, pętla Metro Młociny. MAN oczekuje na pierwszy tego dnia kurs na linii ekspresowej E-6.
 15. Warszawa, ul. Światowida, pętla Nowodwory.