M@nieK

Użytkownicy
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana M@nieK w Rankingu w dniu 4 Listopad 2016

M@nieK posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

0

O M@nieK

 • Tytuł
  Białystok
 • Urodziny 18.06.1996

Pozostałe

 • Skąd
  Białystok
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 18 & MAN NG313 Lion's City G
 1. A ktoś ma opcje na laptopa z Turbo Boost, żeby OMSI ładnie latało ? Lenovo Y580, i5 INTEL.
 2. Co do 1 błędu wykonaj spójność plików na Steam, może pomoże. Co do kierownicy i tego błędu kliknij OK i możesz dodać bez problemu jakiś przycisk ( ustawić ). Ja tak miałem w Citaro G gdy ustawiałem 3 i 4 drzwi. Pozdrawiam.
 3. Aha, czyli na dzień dzisiejszy nie ma możliwości zarezerwowania / kupienia wcześniej a klucz na Steam przyjdzie 11.12 o 18 ? Tylko w dniu premiery mogę zakupić wersję elektroniczną ze zniżką, tak ? Dobrze rozumiem ?
 4. Czy ktoś miał już okazję kupić OMSI 2 poprzez Aerosoft ? Gdzie mogę wpisać serial OMSI 1, aby mieć tą zniżkę na Download ?
 5. Dnia 12.12.2013r. download miał nastąpić o godzinie 18:00, więc chyba czas będzie ten sam w dniu 11.12.
 6. To ja już całkiem nie ogarniam... Nie można kupić OMSI 2 nie wysyłając płytki z OMSI 1 ?
 7. Ale na ten dźwięk NG272 nie ma co narzekać. W Białostockim NG272 jest niemal taki sam
 8. Premiera OMSI 2 już niedługo a w tym temacie cisza. Coś wiadomo więcej ze zniżką ?
 9. 3 Mercedesy zawitały do spółki KPK Białystok we wtorek ( 12.11.2013 r. ). Autobusy posiadają normę spalin Euro 6. Jednym mankamentem jest to, że nie posiadają klimatyzacji dla przestrzeni pasażerskiej. Obecnie Citara są oklejone w loga BKM i kursują na poszczególnych liniach. Źródła zdjęć: www.kpk.bialystok.pl www.phototrans.pl
 10. GEKON - Tak nazywa się pierwszy autobus hybrydowy Man Lion's City A37 w Białymstoku. Autobus zakupiło Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne ( KPK ). Pojazd posiada klimatyzację przestrzeni pasażerskiej, monitoring oraz system elektronicznych kasowników, monitory LCD ukazujące trasę. Posiada drzwi odskokowo-przesuwne w układzie 2-2-2. Nowych autobusów będzie w naszym mieście więcej. Pod koniec października pojawią się trzy przegubowe Mercedesy Citaro C2 Euro 6.
 11. I się nie doczekasz Bo mapa nie jest robiona.
 12. Z takim zaangażowaniem w temat, z takim zapłonem pomocy to dziękuje. Sam już rozwiązałem problem. Pozdrawiam. [mod]Nie ma za co Zamykam. /L100 [/mod]
 13. Witam. Czy da rade ustawić w OMSI jakoś, nie wiem może pod Shift+Y, że będzie mi pokazywało, który mam wbity bieg aktualnie ? Chodzi mi o oczywiście skrzynię manualną, którą mogę sobie zrobić w sekwencyjnej no ale niestety tam mi nie pokaże jaki mam bieg. Pozdrawiam.