liriusz

Użytkownicy
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O liriusz

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Proszę o usunięcie
 2. Pewnie naprawiane są, ale stan niektórych z nich świadczy o tym, że powinny być tylko w jednym Miejscu - u Tkaczyka -Czy są czyszczone codziennie? pewnie, że nie. Chyba, że w zimę.
 3. Witam, nie wiedziałem gdzie to napisać, gdyż nie ma działu odpowiadającego za ogólnie problemy techniczne, także wsadziłem to tu. Przy konwercie busa w blenderze 2.71 odwraca autobus o 90 stopni. Dowiedziałem się, że większość autobusów najlepiej działa pod 2.49a, ale wtedy mi wyskakuje pythona (w załączniku) Proszę o pomoc, z góry dziękuję.
 4. Witam, otóż od niedawna mam problem, że w żadnym autobusie oprócz NG272 nie działają zapowiedzi na mapie projekt_szczecin. Wcześniej na pewno działały w O530G FL,a teraz niestety przestały. W reszcie autobusów nie wiem, bo większość mam jeszcze z omsi1. Może ktoś pomóc, bo jeżeli naprawię ten jeden to i resztę się uda.
 5. Gniot (tak nazywany pieszczotliwie w Szczecinie) będzie w omsi, słodko
 6. równie dobrze mogli by do Polic zrobić SKM. A co do SST organizacja ZDiTM jest beznadziejna, dalej nie wiemy jak pojadą autobusy z turkusowej i jakie, czy będą także autobusy na basenie górniczym. A pętla na kijewie jest niepotrzebna, bo nikt tam nie będzie jeździł (pewnie tylko wybrane kursy będą)
 7. 1.dziwne, że tylko m11 zatrzymali, a 120 żadnej. 2.co z konstalem który stoi na zewnątrz mtik. Będzie remontowany 3.Ktoś wie co ze składem 720+701?
 8. niestety na linię 75 nic nie poradzimy, bo ludzie nawet widząc 2 czy tam 3 75 w stadzie pchają się na chama do tego pierwszego i on później czeka na przystanku z 2 minuty
 9. Ktoś już jechał tymi MANidłami? Jak wrażenia z jazdy?
 10. A wiadomo coś na temat debiutów i jakie numery dostały?
 11. mogli się już bardziej postarać o te siedzenia w nowym MANach, wyglądają na niewygodne...
 12. coś słyszałem o dniach otwartych zajezdni pogodno. Ktoś może potwierdzić?
 13. ja nie dawno jechałem volvo b10 156x i ma uszkodzone hamulce, po jakimś czasie zaczynały strasznie trzeć, puszczanie takiego autobusu to jest aż niebezpieczne
 14. @dami, i tak nie kupisz, więc o czym ty marzysz? chyba, że masz nadmiar pieniędzy... części do volvo b10ma, ciekawe czy Tkaczyk sobie życzy za jedną część 3000zł czy za całego szmelca?
 15. model autobusu przedni, choć jak patrzyłem to wszystkie siedzenia to "dwójki" albo "jedynki", volvo 6x2 nie miały "czwórek" jak b10ma?