bartek5555

Użytkownicy
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O bartek5555

 • Tytuł
  Nowicjusz

Ostatnie wizyty

289 wyświetleń profilu
 1. Z początku tego projektu były plany na stworzenie lini tramwajowej nr.0 ale, teraz ten projekt upadł więc tworzymy linię autobusową nr.673 ,linia 0 może powstać po stworzeniu lini 673.
 2. Witam bardzo serdecznie projekt został rozpoczęty od nowa zapraszam na fanpage o tytule ,,Katowice w omsi 2'' prace trwają lecz , w tępie wolnym niestety.
 3. Od jakiegoś czasu rozpoczęliśmy prace nad mapą Katowic, mapa ma być półrealna układ dróg będzie realny, a obiekty będą podobne co są w rzeczywistośći i też będą dedykowane obiekty np. Spodek , Pracujemy nad linią tramwajową nr.0 i nad linią autobusową nr.673, a poniżej są screeny prac. Sporo błędów, poprawione na czerwono, Zdania i nazwy własne zaczynamy z dużej litery, interpukcja, masz 24 godz na wstawienie screenów/ JSS
 4. Obiekty dedykowane
 5. Cześć rozpoczynam prace nad realną Linią 1 która kursuje z przystanku Katowice Korfantego do przystanku Tychy tęcza potrzebuję osób które pomogą mi w tym projekcie.Zapraszam do odpowiedzi na Facebook Bartek Ciura lub na tym forum.
 6. Cześć rozpoczynam prace nad realną Linią 1 która kursuje z przystanku Katowice Korfantego do przystanku Tychy tęcza potrzebuję osób które pomogą mi w tym projekcie.Zapraszam do odpowiedzi na Facebook Bartek Ciura lub na tym forum.
 7. omsi2

  A jak się robi takie zaokrąglone obiekty np.spodek
 8. omsi2

  A autobusy tak samo się robi czy inaczej?
 9. omsi2

  A ja obiekty do mapy Katowic.
 10. omsi2

  Będzie więcej poradników?
 11. Przepraszam na YouTube w strefie omsi jest poradnik jak stworzyć autobus do omsi no i jest wzięty z vbusa.A co do tego poradnika jak stworzyć obiekty do omsi to niewiadomo skąd ten obiekt jest wzięty.Wy odejdziecie i nie będzie miał kto tworzyć map,obiektów ten poradnik były potrzebny do nowych forumowiczów i żeby was zastąpić.
 12. Tak, a myślisz że twórcy są tacy chętni do odpowiadania, sam się pytałem to mi odpowiedział, że nie bo na YouTube jest pokazane jak to robić, no jest ale ten rzymianin22 wziął dodatki z vbusa, a tam są nie wszystkie autobusy,mapy,obiekty.Przydał by się ktoś kto zrobiłby nowy poradnik, lepiej wyjaśnione jak stworzyć autobus,obiekty,mapy byłoby o niebo lepiej. Popracuj nad interpunkcją. Może na początek nie używaj zdań wielokrotnie złożonych./wamp1992