krzysiek96

Użytkownicy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O krzysiek96

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Potrzebuję osób potrafiących modelować, do mapy Projekt PKS Gdynia. Cel: przemiana z projektu półrealnego na realny. Kontakt na PW.
 2. Wersja 1.0 dostępna od wczoraj, a już teraz proponuję nową trasę. Oto kilka zdjęć z budowy fikcyjnej trasy, będącej trasą okrężną. Trasa będzie zaczynać się i kończyć w Pucku. Będzie wiodła przez głąb Rzucewa i Błądzikowa (tam dotrze nawet do plaży) oraz przez centrum Pucka oraz jego przedmieścia. Trasa wiedzie nawet przez żwirownię w Mrzezinie: Rozpocząłem już prace w Rzucewie:
 3. Jeżeli pokazuje błąd, spróbuj także w ten sposób: Link: https://mega.nz/#!nsdBXJyZ Klucz: !rTykCbDOrHXrtzAfY6ZRePslML3Z3HhUjKB0jRZHYD8
 4. Dobra wiadomość - premiera pierwszej wersji mapy już 14 marca, w nim wejdzie linia 656 (Puck-Rumia). Więcej informacji na blogu projektu, gdzie zobaczycie też informacje o tym, co będzie zawierać archiwum mapy oraz kilka danych odnośnie samej mapy. Blog zawiera też więcej zdjęć z projektu. Jednakże nie udało mi się spolszczyć ulic, w związku z tym pozostały takie, jakie były. Blog znajduje się pod stroną: projektpksgdynia.blogspot.com
 5. Poszukuję stacji paliw Auchan do mojej mapy (Projekt PKS Gdynia)
 6. Przesyłam film pokazujący w skrócie cały projekt (dołączone komentarze głosowe). https://www.youtube.com/watch?v=C3TVuGK7cdY
 7. I jeszcze jedna prośba ode mnie - potrzebny ktoś, kto by pomógł przy dopracowaniu mapy (typu otoczenie, płoty). Kontakt i w tym przypadku na PW. Im szybciej, tym lepiej.
 8. Zapewniam, że zajmę się tymi drzewami na Drodze Śmierci. Ponadto potrzebny ktoś, kto by pomógł przy dopracowaniu mapy (typu otoczenie, płoty). Kontakt na PW. Im szybciej, tym lepiej. (Wpis zostanie dodany również do odpowiedniego działu).
 9. Dzień doberek! W listopadzie pomyślałem nad utworzeniem własnej mapy - Projekt PKS Gdynia, której celem jest ukazanie linii przewoźnika PKS Gdynia (dawniej PKS Wejherowo). Pierwsze tile zostały utworzone właśnie w listopadzie. W tej chwili mapa zawiera ich ponad 130. To wszystko składa się na jedną (jak na razie) linię 656 - Puck-Rumia. Ogólne założenia projektu są takie: wybudowanie 46 tras częściowo realnych; wybudowanie kilku tras nierealnych (w tym linie nocne). Jest to projekt półrealny - ze względu na to, że trasa pokrywa się z rzeczywistością. Otoczenie jest wymyślane przeze mnie. Planuję wydanie tej mapki w taki sposób, że jedna nowa linia będzie nową aktualizacją mapki (typu 1.0, 2.0) - a więc w pierwszej wersji spodziewajcie się właśnie linii 656, razem z zajezdnią w Pucku. Jeżeli nastąpi jakaś zmiana rozkładu jazdy lub coś będzie do naprawy, będzie również aktualizacja mapy (typ 1.1, 1.2 itp.) P.S. Jestem osobą początkującą, więc wszelakie komentarze są mile widziane. A teraz parę zdjęć z mojego projektu. Więcej zdjęć można znaleźć też na stronie projektu na bloggerze: http://projektpksgdynia.blogspot.com. Zaczniemy od Al. Lipowej (trasa Rzucewo-Osłonino) - droga zwana przez niektórych Drogą Śmierci (ograniczenie teraz jest podwyższone do 40, zdjęcie zrobione pod koniec listopada): Między Błądzikowem a Osłoninem: Peron w Żelistrzewie: Smolno - widok na pierwsze domki od strony Żelistrzewa: Smolno - w kierunku na Mrzezino: Nietypowy przystanek w Mrzezinie, w tle widoczny parking z kościołem: Reda Rekowo - Aleja Lipowa: Reda - skrzyżowanie ul. Puckiej i ul. Długiej: Pierwszy wyjazd na trasę Setrą S215UL w malowaniu PKS Wejherowo: Reda Ciechocino - Pętla: Skrzyżowanie drogi wojewódzkiej 216 z krajową 6 (całe skrzyżowanie jest sterowane przez kostkę AI): Cmentarz w Redzie przy krajowej 6:
 10. Przepraszam, że jest mój post pod postem, ale chciałbym poprawić link do budynku. Jeżeli nie sprawi to problemów z ostrzeżeniami, dodam jeszcze, że chciałbym mieć ten budynek jak najszybciej.
 11. Poszukuję osoby z umiejętnością konwertu do OMSI 2. Potrzebny jest budynek CH Port Rumia do Projektu PKS Gdynia. Kontakt na PW. Dla ułatwienia podaję współrzędne centrum handlowego: https://www.google.pl/maps/place/Port+Ru...YQ_BIIbzAN
 12. Już mam odpowiedź. Brakowało w pliku global.cfg następującego wpisu: [dynhelperactive] Ten parametr odpowiada za generowanie pomarańczowych strzałek.
 13. Pytanie dotyczące pomaranczowych strzałek: Co zrobić, żeby pokazywały się one dopiero po wybraniu rozkładu jazdy i dotyczyły wybranego kursu?
 14. Pytanie dotyczące pomaranczowych strzałek: Co zrobić, żeby pokazywały się one dopiero po wybraniu rozkładu jazdy i dotyczyły wybranego kursu?
 15. Ja też mam nietypowe pytanie. Czy posiada ktoś może poradnik o tworzeniu skrzyżowań z wykorzystaniem splinów z folderu Test_skrzyżowania?