JakobHermann

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O JakobHermann

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jestem pod wrażeniem Twojej odpowiedzi. Dziękuję. Wczoraj po dołączeniu do grupy na FB ktoś pomógł mi rozwiązać ten problem taką samą metodą o jakiej wspomniałeś wyżej i co więcej podesłał mi brakujące pliki. Wrocław działa jak należy. Poznania (z fotki wyżej) nie sprawdzałem bo mając mało wolnego czasu (praca) pojeździłem jedynie po Wrocławiu. Nie mniej jednak wiem, że czegoś w Poznaniu brakuje. Alex jeszcze raz dziękuję za reakcje. Wątpiłem, że ktoś wgl napisze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 2. Tak też uczyniłem z Wrocławiem, da się robić kursy nie mniej jednak to miałe miejsce występuje na skrzyżowaniu FAT...Omsi ładuje textury wielokrotnie nie mniej nie przynosi to efektu. Także nie wiem zupełnie o co chodzi.
 3. Witam serdecznie, szanowni uzytkownicy, po wgraniu zarówno mapy Wrocławia jak i Warszawy mam ten sam problem, mianowicie po 3-4 przystankach nie ma mam dalszej części mapy. Jest biała plama. Początkowo myślałem, że to wina mapy Wrocławia ale kiedy wgrałem Warszawę miałem to samo. Załączam foto dla rozjaśnienia sytuacji. Bardzo proszę o pomoc, co jest nie tak, co powinienem zrobić. Z góry serdecznie dziękuję.