Revilius

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Revilius

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jako ciekawostkę dodaję, że jest już dostępna wersja 2017. Tym razem otrzymujemy w ramach podstawki "aż" 4 trasy: UK, USA, Niemcy i Szwajcaria. Ta ostatnia zwłaszcza warta polecenia ze względu na jej malowniczość.
 2. Witaj. Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc "podzielić się dodatkami"? Większość contentu do Trainz jest darmowa w formie modów. Do ściągnięcia z DLstation Aurana czyli producenta. A jeśli chcesz przede wszystkim polskie klimaty to np. z: trainz.pl. Choć niestety większość dodatków PKP ma kompatybilność z Trainz 2009/2010 i w T:ANE generuje błędy.
 3. Masz racje, nie zwróciłem uwagi - mój błąd.
 4. Wyglądają nieźle. Jedna tylko uwaga. Jeśli wzrok mnie nie myli to jeden z nich jest w malowaniu MPK Wrocław - a tam herb miasta na lewej burcie był na wysokości kierowcy a nie po środku pojazdu.
 5. A skoro o pociągach i torach mowa... Możemy się również spodziewać, że Protramy, które na aktualnej mapie są stacjonarne ruszą w miasto?
 6. A czy jakieś daty związane z nową wersją mógłbyś podać? [mod]nie pytamy od daty wydania/jss2008[/mod]
 7. Jako rodowity wrocławianin jestem pod wrażeniem . Szkoda tylko, że nie moje okolice - najchętniej zobaczyłbym linie 146. Cóż pomarzyć zawsze warto. A wracając do tematu - co zdecydowałeś w sprawie dworca PKS i zajezdni?
 8. Trzymam kciuki, chętnie zobaczę końcowy efekt - bo jak na razie tak nie za wiele widać. A tak przy okazji - mapa współczesna czy historyczna?
 9. A próbowałeś sprawdzenia danych poprzez steam? Bo może coś w czcionkach Ci się posypało?
 10. Mapa jest pod OMSI 1 natomiast dostępna jest jej konwersja na 2.
 11. U mnie pomagało w takiej sytuacji kilkukrotne zmienianie zawartości wyświetlacza, zwłaszcza przystanku końcowego. Przy czym miałem ten problem tylko na mapie Wrocławia na Manie City Lion.
 12. W Trainz z modami oczywiście też można pojeździć tramwajem, nawet swojskie protramy i konstale są . Tym niemniej nie obraziłbym się za solidny tram simulator.
 13. Nieźle to wygląda, tym niemniej przyłączę się do sugestii przedmówców, że przydałoby się trochę więcej polskich obiektów np z Mega Polish Mod.
 14. IMHO dopóki nie przebudują tamtych okolic można by koniec trasy umownie na suchej zrobić. A tak przy okazji, jakie masz plany co do zajezdni na Grabiszyńskiej?