Spons

Użytkownicy
 • Zawartość

  408
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

59

O Spons

 • Tytuł
  PowerMan
 • Urodziny 05.01.1983

Pozostałe

 • Skąd
  Wrocław
 • Ulubiony autobus
  Mercedes
 1. Właśnie tak, w ailistach nie można było inaczej zwiększyć częstotliwości występowania danego pojazdu.W OMSI 2 ustawiamy to za pomocą liczb obok konkretnego modelu. Co do wersji, to jest tylko jedna na co zresztą wskazuje odnośnik do pliku .bus "MB_Mischer.bus". Ogólnie ciekawy i dobrze wykonany pojazd. Każdy taki dodatkowy, zawsze uatrakcyjnia przejazd po danej mapie.
 2. Autorzy: Witalij L. oraz DarkWolf (dźwięki) Źródło: Link Download: Link Nowy model LAZ-a, który ukazał się niedawno. W dwóch wersjach, z ręcznie i automatycznie otwieranymi/zamykanymi drzwiami. Całkiem dobrze wykonany i nie potrzeba mu wielu fps-ów. Posiada manualną skrzynię biegów. W paczce dostępnych jest też kilka malowań.
 3. Autorzy: Kevin Nitschmann Źródło i Download: Link Po chwilo jak się okazało wstrzymanym projekcie, kłótniach w zespole oraz innych perypetiach kolejna część Projektu Gladbeck ujrzała światło dzienne, dokładnie o godz. 00:00. Premiera miała mieć planowo miejsce 11 Kwietnia, jednak autorzy się ze wszystkim wyrobić i mamy już teraz najnowszą wersję do pobrania. Co oferuje ? W skrócie: - Nowe części miasta: Marl, Haltern am See oraz Herne und Essen - Nowe pociągi dla ruchu AI (ICE3, S-Bahn) - Nowe linie AI (211, 212, 244, 264, SB16, SB20, NE16, Stadrundfahrt) - Ponad 300 nowych obiektów ! - 106 km nowej trasy - Poprawione starsze odcinki - Dopasowany do barw Vestische, Citaro Solo. - Nowe repainty od R & W https://youtu.be/SNKRk17Sc1U
 4. Dzisiaj mam dla was taką ciekawostkę, coś dla fanów starszych wozów: ZiŁ-127: Autor poinformował, że będzie się starał zmieścić w granicy 150 000 - 200 000 polygon-ów. Dla tych którzy nie wiedzą jak dokładniej wyglądał ten model: Link (Fotki realnego modelu)
 5. Ikarus E91, dalszy rozwój projektu:
 6. Dopełnienie do ostatniego screenu ze Scanii Citywide:
 7. Nowe, świeża porcja screenów z projektów w toku: Karosa B941E: Novi Sad v1.0 (By gibanica):
 8. Autor ukończył schemat do malowań na wersję trzydrzwiową, dzisiaj powinien być ukończony na wersję czterodrzwiową tego NG312. Można składać też zamówienia na na malowania: Link. Najlepsze będą opublikowane razem z modelem. Trawją pracę nad oskryptowaniem MAN-a Lion's City z dodatku Mainz: Więcej w: tym temacie.
 9. W ramach przerwy w konwersacji na temat modelu AlTerra. Autor: Luiz Modelagens Model: Volvo B58A
 10. Kolejna Karosa w produkcji, tym razem B931: I kolejne screeny z w/w modelu:
 11. Irisbus Citelis 12M CNG (By Rohatej):
 12. Nowe screeny z projektu Krummenaab:
 13. Model: SOR NB18 Autor: 487376
 14. Autor: Chetvert_Veka Źródło: Link Download: Link W tej modyfikacji autor poprawił kilka błędów, dodał elementy tuningu (rosyjskie gadżety). Wprowadził też nową manualną skrzynię biegów z sześcioma przełożeniami. Zwiększono również maksymalną prędkość tego modelu, dodano kilka repaintów.