adam286

Użytkownicy
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O adam286

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Właściwie to są takie same jak wozy od #48 do #62 z wyjątkiem wyświetlaczy, te nowe będą wyświetlać linię i kierunek w kolorze pomarańczowym..
 2. Wiem, tylko nie lubię być trollowany na początku się ucieszyłem na niego, a po chwili taki zonk... ;s Swoją drogą autentycznych malowań ze śląska wielu nie będzie...
 3. On chyba upadł na głowę by wydawać coś bez dźwięków i możliwości ruszenia..
 4. Przetarg na zakup używek został dawno unieważniony z powodu nie złożenia przez nikogo ofert.
 5. To już jest Twoja urojona wersja (i nie tylko Twoja). Ja mówię o podziale Polski na województwa, a nie na granice "kultur". W podziale na województwa Będzin leży na śląsku i koniec offtopu.
 6. Śląsk. Jeżeli czegoś nie wiesz to się nie wypowiadaj. Dowód: http://lmgtfy.com/?q=Miasto+B%C4%99dzin
 7. Chyba takie jak nasze #45-62 ale mogę się mylić bo nie przyjrzałem się tym z 623.
 8. To, że mają te U18 używane dotrzeć to żadna tajemnica już... Mają dojść one z Mobilisu i nie będą musieli ich przemalować przez to, że mają taki sam kolor jak PKM. Są to te same autobusy które możemy oglądać na linii 623. Ciekawostką może być to, że są one strasznie zajechane więc nie wiem czy jest to plus, że je kupują... chociaż na 47, 194 będą jak znalazł. Edit: te "nowe" używki to właśnie te SU18, a prezes sam kiedyś w jakimś nawet wywiadzie powiedział, że sukcesywnie będą usuwać wysoką podłogę więc prawdopodobne jest to, że zezłomują gorsze daby albo... "ekskluzywne" majorkowate, zajechane mercedeski. Edit2: Omega44, pewien kierowca powiedział mi, że jest szansa na lion'sy z goteborga ale to bardzo mała szansa i sam bardziej wspominał o tych solarisach z mobilisu.
 9. a dzisiaj kontrola w 81... 11:16 z helenki do zabrza. Tradycji stało się zadość, dzień bez kontroli dniem straconym.
 10. Dzisiaj w 83 kurs o 9:16 z helenki była kontrola znowu... 1 pana oddelegowali na komisariat, tj. na goethego czekali na policje Czy tylko ja tak często mam kontrole w autobusach?!
 11. Codziennie na 81 w kursach 16:05,20,51 tzn. w zeszłą środę byli o 16;05, w czwartek 20, a w piątek 50.. kursy w kierunku Zabrza.
 12. te mercedesy podobno nie są solidne, tak samo jak nowe volva... padają jeden po drugim, a volvo to dniówki bez awarii nie potrafi przejeździć.
 13. Te autobusy to bardzo dobry zakup. Ciekawe czy te silniki się sprawdzą tak jak powinny. // Dzięki Piotrek za odpowiedź! Teraz ją przeczytałem. Jeżeli chodzi o 83/158. Tą linię nadal będzie obsługiwać Nowak Transport i tak jak już teraz widać będą tą linię obsługiwać mazy 203. Stały przydział #107,108. Pozostałe dwa na 83 mają dopiero dojechać. W obecnej chwili duża część jego taboru poszła na złom, np. #065... Jeżeli chodzi o 158 to również będzie tą linię obsługiwać maz 203. Niestety nie ma rewelacji, a spodziewałem czegoś lepszego.
 14. Wizualnie owszem. Widziałeś ten nowe mazy #114,115 itd? Nie uważasz, że ta partia jest gorsza od tych które kiedyś jeździły (#54,53,52)? Jechałem nimi i uznałem, że są 2x głośniejsze od starszych braci, a i o wiele siedzeń mają mniej. Pamiętacie może tego mana nl katowickiego który pomykał autostradą zostawiając chmurę dymu? Dzisiaj to samo miał pawelcowaty man #60 na 14, jechał przez rokitnicę, z komory silnika tabuny czarnego dymu się wydobywały, jakby conajmniej płonął, a kierowca jak gdyby nigdy nic dalej kontynuował kurs.
 15. Po kilku tygodniach zmienisz kategorycznie zdanie.