Sepowaty

Użytkownicy
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Sepowaty

 1. W Egu PKS, Arrivie i Warbusie cały czas są ogłoszenia z pracą dla kierowców. Pytanie tylko, czy chcą osoby od razu po zdobyciu prawka i kwalifikacji, bez doświadczenia.
 2. To ja teraz odkopię watek. Czy jest na forum jakiś kierowca z Elbląga? Czy po zdobyciu prawka i kwalifikacji jest szansa na zatrudnienie u któregoś z przewoźników?
 3. Przyszedłem po paru latach nieobecności. Widzę zmiany, ale styl to jakoś tak w powijakach. 

  1. Lubel

   Lubel

   Serdecznie Witamy i zachęcamy w ramach możliwości do aktywności ;)

 4. Co myślicie o tym wspaniałym symulatorze, który ma się pojawić na Steam? http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=86143
 5. Hę? Od 10 lat wydają ciągle to samo, nic ciekawego... Już lepsza jest polska MaSzyna. Odnośnie szynowców to polecam: http://sim.bemined.nl/ http://d6team.com/ats/index.php?j=1 Za darmo.
 6. Czy istnieją do tej mapy modyfikacje? Kiedyś widziałem do niej dorobione linie fikcyjne.
 7. @Up Powinien, trzeba spróbować.
 8. Dobra, pozostawię to bez komentarza. Patrz niżej.
 9. Mapa działa bardzo dobrze na OMSI 2.1. Świetnie się jeździ autobusami na manualu.
 10. A mógłbym prosić o konwert?
 11. U mnie obrazki w postach wychodzą poza szerokość forum przy rozdzielczości monitora 1920x1080... Po użyciu szybkiej odpowiedzi pozostaje treść po wysłaniu wiadomości, Nie działa szybka moderacja (po kliknięciu nic się nie dzieje).
 12. Szukałem niedawno, model jest już niedostępny.
 13. Szanowni Użytkownicy! Czy pamiętacie serwer NiceCraft.pl - serwer Freebuild Minecrafta? Jeśli pamiętasz, to powinieneś przeczytać te ogłoszenia. Jeśli nie i jednak nie grałeś na tym serwerze to jego założyciele zachęcają Cię do gry na CraftBuild. Po długiej przerwie postanawiamy powrócić do zabawy. Tym razem oferujemy nieco mniej slotów - bo tylko 40 ale swym doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić optymalną rozrywkę dla każdego. Jak zacząć grę? Nie musisz posiadać płatnej wersji gry Minecrafta (czyli premium). Wystarczy, że posiadasz klienta gry w wersji 1.7.4, a będziesz mógł bez większych problemów z Nami grać. Na serwerze oferujemy działki w dowolnym miejscu na mapie z dowolną wielkością (w granicach rozsądku). Tylko u Nas nikt Ci nie zarzuci, co masz budować... Twoja rozgrywka będzie odbywać się według Twojego zainteresowania, Twojego gustu. A jeśli zbudujesz coś wspaniałego - będziesz mógł się pochwalić tym wśród znajomych! ADMINISTRACJA - Dillboys - Slaxs - Sepowaty ADRES Nasze forum http://craftbuild.pl/ IP Serwera: mc.craftbuild.pl Zapraszamy!
 14. Twoja zintegrowana karta graficzna to ATI Radeon 3000 Graphics. Jak najbardziej można grać na karcie graficznej zintegrowanej w OMSI. Osobiście grałem, ale na Intel HD Graphics 4000 lecz to jest jak ziemia i niebo (AMD wypada o wiele gorzej pod każdym względem wobec Intela). Spróbuj od najprostszych ustawień - "PC of 2006".
 15. @luQas Właśnie mi się to zdarzyło na P67. http://www.asrock.com/mb/Intel/G41M-S3/?cat=Download&os=Win7
 16. Tylko, że potrzebna jest zakładka "Ekran". Ale jak pobrałeś ze strony NVIDIA sterowniki to nie ma takiej potrzeby. Sprawdź jeszcze, czy zainstalowałeś wszystkie sterowniki do płyty głównej. Ja kiedyś się spotkałem, że odczyt i zapis dysku twardego był bardzo niski bo nie było zainstalowanego sterownika INF. Przez co nie można było odpalić gier oraz innych bardziej wymagających programów na komputerze (cięło całą maszynę).
 17. Moja mała uwaga: Instalowanie DirectX 9.0c w Windows 7 jest jak instalowanie patch 1.04 do OMSI 2. (takie porównanie wymyślone na poczekaniu). Citus z której strony producenta zostały pobrane sterowniki? Ze strony producenta modelu MSI czy ze strony producenta chipsetu NVIDIA? Polecenie uruchom (klawisz Start + R) -> wpisujesz "dxdiag" -> Ekran i proszę o SS.
 18. Jaką masz klawiaturę? Chodzi mi o model.
 19. Szczerze, gdybym miał HD 4600 to bym na niej odpalał gry. Różnica między HD 4000, a HD 4600 jest kolosalna jeśli chodzi o wydajność.
 20. Sprzęt może jest dobry, ale o Twojej karcie graficznie nie można powiedzieć że jest dobra. Nie ma to jak wyrzucić 200 zł w błoto na kartę graficzną, która ma gorszą wydajność od Intel HD 4000, czyli od zintegrowanej. Zwiększenie pamięci do 8 GB nic nie da bo nie operujesz taką pamięcią dedykowaną. Musiałbyś mieć dwurdzeniową kartę graficzną z 8 GB pamięci typu Radeon 7990 albo GTX 690. Max. jaką ilość pamięci można ustawić przy karcie posiadającej 2 GB to granice 1500 - 1700 MB. Co do opcji, patrz tutaj: http://omnibussimulator.pl/Temat-Pomoc-w-doborze-ustawien-OMSI-zapewniajacych-plynnosc-w-grze?pid=111100#pid111100 Jednak w przypadku i5 nie trzeba szaleć na najniższych i można się nieźle bawić całkiem na przyzwoitych. Aha - odnośnie "refreshing patch segments", spróbuj zwiększyć limit wczytywania się sąsiednich bloków mapy.
 21. Jeszcze raz - jedziesz po mapie Berlina i nagle gra "freezuje", i widzisz brak odpowiedzi ze strony OMSI?
 22. Ustawienie ekstremalnie najniższych opcji jest jedynym programowym wyjściem.
 23. Właściwie co tutaj się dziwić, niektóre miasta w Anglii tak wyglądają.
 24. Ustaw w "grafika": - Docelowa liczba klatek - 200 - Maks. odległość widzianych obiektów - 500 - Maks. złożoność obiektów - 1 - Maks. złożoność mapy - 0 Ustaw w "grafika (zaawansowane)": - Rozmiar tekstur odbić w czasie rzeczywistym - 128 - Wyłącz: Night map, light map, light map of terrain, Reflexion map, Bump map - Zaznacz: "Użyj tekstur tylko o niskiej rozdzielczości: - Zaznacz: "Ogranicz wszystkie tekstury (poza własnym autobusem) ... " Mój poprzedni komputer miał 7300GT 256 MB i działało bez problemu.