rudson

Użytkownicy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O rudson

 • Tytuł
  Pomocna dłoń.
 • Urodziny 02.02.1995

Pozostałe

 • Youtube
  http://www.youtube.com/watch?v=gZGLHEFioGc
 • Skąd
  Piekary Śląskie
 • Ulubiony pojazd
  wszystkie ikarusy.
 1. wchodzisz w ustawienia/główne. klikasz zapisz aktualne pozycje -> *twojanazwa* -> zapisz. w głównym folderze z grą znajduje się folder. "option_presets" kopiujesz twój plik *twojanazwa* np: na pulpit. reinstalujesz grę -> wrzucasz ten plik do tego samego folderu -> uruchamiasz grę -> wczytaj ustawienia i wybierasz twój plik.
 2. przeinstaluj grę. najprostszy sposób.
 3. Mi się zdaje, że za rozkład jazdy odpowiadają te pliki ".ttl", ".ttr" ".ttp" otwierasz przez notatnik i tam są godziny odjazdów. @edit: one są w TTData w każdej mapie. ale nie jestem pewny, zawsze można spróbować.
 4. a tak w ogóle to' date=' jak polecisz komuś forum a ten wpisze twój nick to dostaniesz +10 punktów.
 5. skopiowałeś do folderu maps?
 6. grasz na klawiaturze, myszce, kierownicy?
 7. Powinienem to już dawno zrobić no ale tak. a więc tak. Nazywam się Daniel. Mam 16 lat, Moją pasją jest Motoryzacja. komunikacją miejską interesuję się praktycznie od przedszkola. Pochodzę z piekar śląskich. mam jakiś kilometr do kolegi niżej, czyli jasioka. Trenuję handball, w wolnym czasie fotografuję. :> W VBUSA gram od x lat. W różne inne symulatory też grałem, ale żaden z nich nie dorównuje nawet do pięt omsi. Chociaż powstało nie dawno i dużo jej jeszcze do ideału to naprawdę warto wydać te 29,99 euro. :> Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :>
 8. a ja pochodzę ze średniego miasta piekary śląskie. miasto należy do kzk gop katowice. ;>
 9. Mapę znalazłem na czeskim forum, tutaj podaję dane do IBIS'A. linie/kurs: 0400 -> 4. reute: 01 oraz 02. ziel: 800 -> Dannenburg 805 -> Langenhorst. Autobus SD83 rolki na: 3 -> Dannenburg 8 -> Langenhorst. tak wygląda trasa. DOWNLOAD: http://aussiex.org/forum/index.php?/files/file/1953-dannenberg/
 10. podałem to tylko dla przykładu.
 11. http://omnibussimulator.pl/forum/omsi_kierunki_na_wy%C5%9Bwietlaczu_ibis_159 - to też można by było przykleić. :>
 12. Witam. Dzisiaj pokaże wam jak uruchomić radio ze skrótu klawiszowego. KROK 1. Uruchamiamy grę, wciskamy "alt" i wybieramy opcje. W zakładce "główne" wpisujemy adres www radia. 1 krok za nami. :> KROK 2. wchodzimy w zakładkę "klawiatura" i wybieramy "dodaj skrót klawiszowy" dzięki temu będziemy mogli odtwarzać radio bez odtwarzacza w autobusie. KROK 3. z zakładki "dodaj skrót klawiszowy" wyszukujemy " odtwarzacz (play) " oraz "odtwarzacz (stop) " i klikamy ok. KROK 4. na samym dole znajdują się nasze nowe, nie określone klawiszowo skróty. wybieramy odtwarzacz (play) i wybieramy sekwencje klawiszy np: ctrl + shift + A. - ze "stopem" robimy to samo. na koniec dajemy ok, wybieramy autobus wciskamy nasz skrót i cieszymy się radiem.
 13. te drzewa robią trochę taki, taki ponury klimat. Lepiej by było coś bardziej zielonego, inną teksturę trawy. No i trochę ich za dużo.
 14. wklej to w pasek adresu np: w mozilli. http://188.165.12.72:8000/rmf_maxxx i wyskoczy ci w czym to odtworzyć. polecam windows media player.