aslaweb

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O aslaweb

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Panowie pomóżcie mi rozwiązać problem z wyświetlaczem, dotychczas nie miałem z nim problemu, ale po formacie C: i ponownym zainstalowaniu Win i Omsi 2 wyświetlacz w solarisie odmówił posłuszństwa. IBIS działa poprawnie, poprostu na zewnątrz nic się nie wyświetla. Skopiowałem dla pewności jeszcze raz "Fonts" i dalej nic. Problem nie występuje na innych autobusach np. Setrze S215.
 2. Witam, przy okazji wydania mapy Wałbrzycha (wielkie gratulacje dla autora) zaintersowałem się samym miastem, a konkretnie byłym już dworcem PKS. W latach 90-tych bardzo często jeździłem autobusem relacji Jastrzębie Zdrój - Wałbrzych - Jastrzębie Zdrój. Pamiętam lata świetność dworca PKS w Wałbrzychu i z wielkiem rozczarowniem dowiedziałem się, że owa nieruchomość została wyburzona a byłe miasto wojewódzkie pozostało bez centrum przesiadkowego. Czy ma ktoś może jakieś ciekawe zdjęcia dworca z lat 90tych? Gdzie teraz zatrzymują się autobusy dalekobieżne, które kończą trasę w Wałbrzychu? Troche to smutne jak po koleji upadają kolejne placówki PKS w Polsce. Dobrze, że w omsi mamy jeszcze pamiątke po dworcu na mapie Wałbrzycha
 3. Od niedawna mieszkam w Bydgoszczy i musze przyznać, że miasto wbrew wielu opiniom jest naprawde bardzo ładne i zielone. Tymbardziej cieszy mnie fakt, że kolega tworzy mapkę do Omsi tak bardzo realną! Zapowiada się naprawde dobrze, życzę powodzenia i trzymam kciuki za projekt!