AlumDark

Użytkownicy
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O AlumDark

 • Tytuł
  Driving like a sir!

Pozostałe

 • Skąd
  Zdolny Śląsk - Wrocław
 • Ulubiony pojazd
  Ikarus
 1. Proszę, te linki powinny pomóc, polecam najpierw poradnik na YT, a potem ściągać. Logitech G27 Software -Oprogramowanie - Poradnik YT.
 2. @up Przede wszystkim sprawdź, czy w danym autobusie masz poprawnie wygrany plik z rozszerzeniem HOF, po drugie polska język, trudna język. Proszę zobacz czym są przecinki i jak je się stosuje, bo nie ma możliwości zrozumieć Twojej wypowiedzi, choć na pierwszy rzut oka wydaje się być napisaną w języku ojców.
 3. Wygląda na to, że problem został rozwiązany, przynajmniej u mnie. Dotychczas działałem na XP, ale jak wiadomo wsparcie dla niego kończy się w każdy możliwy sposób. Więc, chciał nie chciał postawiłem sobie Windę 7, w efekcie OMSI 2 zadziałało jak marzenie, co więcej zniknęły problemy z dźwiękami. Jak się okazuje, albo tylko domniemywam były to zasadnicze kłopoty ze sterownikami, które już nie są rozwijane pod XP, tak dobrze jak w innych odsłonach. Tak, więc jeśli ktoś jeszcze śmiga na XP, polecam mu przesiadkę na nowsze środowisko i powinna być gitara .
 4. Wiem, wiem należy mi się złota łopata za wykop. Ale od momentu aktualizacji OMSI mam ten sam komunikat i nie niestety tyle jeśli chodzi o symulację. Rozwiązał może już ktoś ten problem z Directem?
 5. Adamek, chyba nikt się nie zgłosi, jeśli nie dostaną rangi. Przykre, ale prawdziwe. Postaram się coś naskrobać jutro i podeślę Ci na PW.
 6. Bo tak jak już wcześniej pisałem, mało jest zapaleńców, wszyscy głównie przez forum przechodzą jak wiatr. Pobrać dodatek, ponarzekać że coś nie działa i nara. Taki głupi rym na koniec wkradł mi się. :-D
 7. Po co zmieniać, coś co sprawnie działa?
 8. Zgadzam się, każdy wie o konkurencyjnym forum, ale czy aby na pewno oni są dla nas konkurencją? Nie mnie oceniać, ludzie po prostu i tak na dwóch funkcjonują. Ja jestem typowym monogamistą, tu jakoś czuję się lepiej. Ale masz rację regulaminu należy przestrzegać, nie można z niego robić spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
 9. Adamek645 oczywiście, że tak nawiązanie takiej współpracy, jak najbardziej jest pożądane. Natomiast do "mogę" z mojej strony to była luźna propozycja do rozpatrzenia. Po prostu napisałem odpowiedzialnie, że nie mam aż tyle czasu, by regularnie się tym zajmować i nie chcę składać propozycji bez pokrycia.
 10. O mogę być takim Redaktorem rezerwowym, w wolnych chwilach coś napiszę albo poczynię korektę tekstu. Może z czasem podjąłbym wyzwanie w miarę regularnie:D
 11. W wolnej chwili mogę coś napisać dla portalu, jednak nie będę w stanie regularnie tego robić, niestety. Adamek645 rozumiem, że póki co jest tylko jeden redaktor? To trochę mało, by portal był prowadzony w miarę regularnie, potrzeba więcej osób, ale to akurat pewnie dobrze wiesz. Poza tym też trzeba się zastanowić, czy tematyka ma się tylko ograniczać do OMSI, czy wybiegać dalej lecz w temacie komunikacji autobusowej. Ale o tym już pisałem byłem;)
 12. Tak to smutna prawda. Póki nie ma ludzi zapalonych tematem to na dzień dzisiejszy, można spokojnie portal zlikwidować i pomyśleć w przyszłości nad prawidłowym rozwojem i finalną formą, ale to pozostaje w gestii Administracji. Zobaczymy też, co przyniosą wyniki ankiety.
 13. @landart ale ja właśnie nie chcę ograniczenia do jednej ekipy. Bo tak, jak napisałeś pomysły mogą i raczej na pewno się skończą. Miałem na myśli, że jest jedna ekipa administrująca portal, a każdy może napisać artykuł, który po moderacji pójdzie do publikacji. W każdym razie pomysł jest, tylko ludzie potrzebni, którzy by chcieli na poważnie się tym zająć. Pasjonaci potrzebni od zaraz
 14. A dziękuje za miłe słowa. Jednak ja nie mógłbym prowadzić takiego portalu, ponieważ nie zawsze mam czas (wiecie, proza życia: praca, żona, dom, remont, zakupy, gotowanie - no taki kogut domowy ), co nie zmienia faktu, że z chęcią podzielę się wiedzą, którą posiadam i czasem mógłbym coś napisać, szczególnie jak zostaje wydany dodatek, którym to ja miałem okazję w realu jeździć, nie tylko jako pasażer. Jeśli jednak zostanie zebrana nowa ekipa, ewentualnie powstającego od nowa portalu, to służę pomocą i całą wiedzą, jaką tylko posiadam. Ale jak już napisałeś wszystko w rękach Administracji.
 15. @eSeL tak jak napisałem w ankiecie, nie ma sensu reanimować portalu, bo jak widać po ostatnich działaniach, "operacja się powiodła, pacjent zmarł...". W każdym razie nie ma sensu poprawiać czegoś, co praktycznie nie istnieje. Jedynym sensownym dla mnie rozwiązaniem jest zebrać nową ekipę, a następnie od nowa zrobić portal. Bo bezsprzeczną kwestią dla mnie jest, iż taki portal powinien istnieć. Kłopotem jest też fakt, że jest niewielka ekipa zapaleńców tematów, większość osób na forum niestety tylko i wyłącznie swoją obecność ogranicza do rejestracji, pobrania dodatku i narzekania, że coś nie działa albo wypisywania "swoich plusów i minusów" dodatku. W każdym razie z Tobą się zgadzam, iż trzeba zrobić to dobrze od nowa, a nie sztukować. Tak teraz mi przyszło do głowy, że może znajdzie się na forum jakiś pasjonat komunikacji autobusowej, wtedy można by było na portalu coś więcej pisać, niż tylko zwyczajne wywiady, które raczej nie cieszą się zainteresowaniem, czy recenzje. Przecież każda marka ma swoją historię, każde miasto również - może jest ktoś kto więcej wie niż podstawy z Wiki, wtedy mógłby się z nami dzielić w formie artykułów. No cóż taka koncepcja przyszła mi do głowy, zupełnie niezobowiązująco