Komagr0

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Komagr0

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Witam. Z powodu małego zainteresowania wątkiem na tym forum, postanowiłem, że nie będę go tutaj dłużej prowadził. Jeśli jednak ktoś śledził wątek na tym forum i ma zamiar nadal przyglądać się mojej pracy to zapraszam na: Facebooka: https://www.facebook.com/fikcyjnykrakowbyKomagr0/ oraz na konkurencyjne forum : zone-omsi - myślę, że każdy się domyśla o co mi chodzi . Tak więc proszę administrację o zamknięcie tematu. Pozdrawiam, Komagr0.
 2. Witam. Mimo soboty, ja ciężko pracowałem nad budową miasta :D. Zrobiłem część otoczenia przez osiedlem Olsza: Na dzisiaj to by było na tyle. Czekam na komentarze, opinie i podpowiedzi :). A, i facebook oczywiście :D: https://www.facebook.com/fikcyjnykrakowbyKomagr0/ Pozdrawiam.
 3. Dzisiaj wykonałem stację benzynową oraz część jej otoczenia, a także dokończyłem parking. Wczoraj zmodyfikowałem berlińską krzyżówkę, żeby wyglądała bardziej "polsko" i zrobiłem sygnalizację świetlną na os. Olsza.
 4. Witam. Dziś chciałem zaprezentować mapę Fikcyjnego Krakowa, nad którą już jakiś czas pracuję (ok. 3 tygodnie). Realne na mapie są nazwy większości przystanków, oraz system numerowania linii, tzn. 1xx- dzienne, miejskie; 2xx- dzienne, aglomeracyjne; 6xx- nocne, miejskie itd. Aktualnie pracuję nad linią 159: Os. Kurdwanów- Os. Olsza. Wg. planów to ma być najkrótsza linia na mapie- ok. 3 km. Screeny z przejazdu linią 159: Ta linia nie będzie jedyną na tej mapie, ale ich ilość będzie tajemnicą :D. Do mapy planuję dołączyć dedykowane głosy. Na tej mapie dopiero uczą się edytora, więc proszę o wyrozumiałość. Zapraszam do dyskusji, śledzenia wątku oraz strony na facebooku :-). https://www.facebook.com/fikcyjnykrakowbyKomagr0/?skip_nax_wizard=true