Kosa

Użytkownicy
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Kosa

 • Tytuł
  Parapapapa

Pozostałe

 • Skąd
  Grudziądz
 • Ulubiony pojazd
  Jelcz
 1. Zacznijmy od początku. Jakie są szanse, że model ujrzy światło dzienne i będzie dostępny dla wszystkich? Teraz przeanalizuj swoją poprzednią wypowiedź.
 2. Spodziewam się, że autobus w tym malowaniu zobaczysz jak świnia niebo na swoim komputerze
 3. Możesz mieć doświadczenie w prowadzeniu vfirm, ja znacznie większe miałem w rzeczywistości. Na dwa dni przejąć Twoje stanowisko? Mógłbym, ale i tak wiem, że go nie oddasz. Ilu kierowców jest? 10-15. Ok, a co dopiero byś powiedział na 60 i z każdym problemem dzwonią do Ciebie jako ich zwierzchnika? Moim zdaniem, dyskusja jest bezzasadna, bo i tak każdy z nas będzie swoje uważać i pisać bez sensu o tym samym.
 4. Shoutbox jest obowiązującym działem na forum do odwiedzenia? Nigdy w życiu. Organizacja to jakiś słaby żart coś a'la Strasburger, całkowita samowola i konieczność nadrabiania kursów z zeszłego tygodnia, bo dopiero grafik się pojawił (podkreślam, na poprzedni tydzień). Samowola totalna, jak wspomniał Danwin. Pracowałem w prawdziwym przedsiębiorstwie transportowym i gdyby była taka samowola to nie byłoby szans na jakiekolwiek logiczne funkcjonowanie. Ale: co kto lubi, o gustach, podobno, się nie dyskutuje. Za to, że punktowałem fatalną organizację oczywiście zarobiłem bana Bawcie się
 5. Jest do zrobienia maksimum kilometr (chociaż i tak mocno przesadziłem z tą odległością). Wówczas efekt byłby lepszy. Jest to chyba najkrótsza linia o jakiej słyszałem, mało tego, stworzenie jeszcze jej krótszej do OMSI to zabicie moim zdaniem projektu. Będąc tydzień temu z wizytą duszpasterską w W-nie rozmawiałem z kierowcą mającym na stałe tą linię i sam mówił, że bez podjazdu do Wałycza strasznie nudna byłaby ta trasa.
 6. Przystanek Wałycz - Las Właśnie tam dojeżdża kolejka. Z reguły jest tak: PKS - PKP (opcjonalnie jak ktoś tam jedzie na pociąg) - Wałycz - PKP. Wówczas jest oczekiwanie na pociąg i po spakowaniu publiki trasa PKP - PKS bez wjazdu do Wałycza.
 7. Do Wałycza też będzie ten wjazd kieszeniowy? Tamten las za wioską.
 8. Po stworzeniu tej linii byłbym za tym, aby powoli tworzyć tereny pozamiejskie. Wronie, Dębowa, Czystochleb w taki sposób aby powoli, małymi etapami stworzyć schemat tras PKSu Grudziądz P.T. Wąbrzeźno.
 9. Jak będziesz potrzebował to napisz na PM. Jest on trochę skomplikowany jeżeli jest to sobota czy niedziela.
 10. Tylko, ze kolejka to potoczna nazwa tej linii autobusowej. Wiec od poczatku: planujesz realny rozklad kursowania autobusow na tej trasie?
 11. Planujesz realny rozkład służb kolejki? Mapka zapowiada się dobrze, chociaż charakter tej linii jest średnio ciekawy. Pożyjemy, zobaczymy Powodzenia!
 12. A faktycznie. Sorry za zamieszanie.
 13. Można byłoby poprosić o rollbandy do Fikcyjnego Pomorza ver. 3? O ile mogą być do mercedesa to nie mam pewności czy będą kompatybilne z setrą. [mod] FP3 ma dołączone Rollbandy do Setry w paczce. Heir [/mod]
 14. Wystarczyłoby 33N do Kościeleckich. Na więcej póki co porywać się nie ma sensu. Albo 32N też po skróconej trasie. To zostaje Fordońska do dokończenia, Jagiellońska i odcinek do wcześniej wymienionej pętli. P.S. Akurat tą drugą nocką to za dużo jeździłem w zeszłym roku akademickim. Epickie balety w BDG.
 15. Wiata wygląda idealnie. Skoro jest metr różnicy to aż tak nie będzie bolało w czasie gry w OMSI. Zastanawiam się jak wyjdzie ci Wyścigowa, ale to jeszcze długo sobie pogdybam