Kuba Abramczuk to ja

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kuba Abramczuk to ja

 1. Wiem ale ja te zdjęcia robiłem przed tymi liniami 30 i 59 i poprostu nie wiedziałem
 2. Dzisiaj (06.03.2018) odkryłem że stare tory w Szombierkach po lini tramwajowej 18 przerobili na tor do zawracania, moim zdaniem to bez sensu bo ok.100m dalej tory w strone Bytomia zwężają się w jeden tor i już tam tramwaj dwukierunkowy może wjechać na drugi tor i tam się zawrócić. co o tym sądzicie?
 3. Pomyliłem się. Na Bobrku w Bytomiu
 4. Po Rokitnicy jeździły tramwaje: 31-Miechowice <-> Stolarzowice p. Rokitnice, Helenke 32-Miechowice <-> Wieszowa p.Rokitnice 33-Mikulczyce <-> Bytom p.Mikulczyce, Rokitnice Nie było żadnej lini 39
 5. Kochany zarząd Tramwajów Śląskich zdecydował iż stare tory po lini 18 wykorzysta jako tor do zawracania, moim zdaniem to bez sensu bo ok.100m. Dalej jest zwężenie do jednego tori jak tramwaj chce się zawrócić to może już tam wjechać na drugi tor i tam się zawrócić. Co o tym sądzicie?
 6. Możesz mi wysłać na google driva to co masz ja mogę popracować nad mapą lub wyśli mi link z pobraniem na email kuba_to_ja.2002@wp.pl a jak wrócisz to mogę pokazać co zrobiłem i razem możemy wydać mape lub ty wydasz mape co ty na to?
 7. A ty robisz mape zabrza? Ja moge ci pomóc bo znam Zabrze jak własną kieszeń i nawet sam podjełem się próby zrobienia mapy ale coś nie wyszło zrobiłem całe Goethego, Wiadukt, Pl. Wolności
 8. Ja ci załatwie bo mam wstęp na zajezdnie kłosoka
 9. Prawie same SOR-y Mieszkam w Zabrzu i od kiedy kłosok przejoł całe 111 to same SOR-y
 10. fajne fajne ale troche zwalone
 11. Sory niewiedziałem