maszynista_94

Użytkownicy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O maszynista_94

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 10.07.1994

Pozostałe

 • Ulubiony pojazd
  Jelcz M11
 1. Jeśli podasz maila na PW, to Ci wyślę
 2. Sprzęt ciągle w sprzedaży. Zachęcam do kupna.
 3. Odbiera bez najmniejszego problemu zarówno FM, jak i pasmo kolejowe.
 4. Sprzedam skanerek nasłuchowy znanej na całym świecie marki Uniden UBC 30 XLT. Stan oceniam na bardzo dobry. W zestawie: - Skaner nasłuchowy Uniden UBC 30 XLT - Oryginalna antena o wtyku BNC - Klips do paska - Oryginalna instrukcja w wersji angielskiej Cena jaka mnie interesuje to 200 PLN. Zdjęcia wysyłam chętnym na PW. Nic do ukrycia - tylko kupować.
 5. Robione już 3 razy...
 6. Zgadza się.
 7. DirectX mam najnowsze Gdzie mogę dostać te brakujące teksturki?
 8. Mam do zaoferowania wspaniały album pt. "1000 lokomotyw: Historia - Klasyka - Technika". Oferowany przeze mnie album jest wizualnie w stanie bardzo dobrym, co obrazują zdjęcia zamieszczone na aukcji w poniższym linku. Książka była praktycznie nieużywana. Cena wywoławcza 40 złotych, a cena Kup Teraz to 45 złotych. http://allegro.pl/1000-lokomotyw-historia-klasyka-technika-i3861335652.html
 9. Czy da się w jakiś sposób zrobić foce feedback w innych autobusach jak te oryginalne z OMSI 2? Może trzeba przekopiować jakieś pliki...?
 10. A co, jeśli chcemy działać na kolejnych tile'ach? Skąd wziąć punkt odniesienia by drugi tile był dalszą częścią realnego terenu (w moim przypadku zdjęcia satelitarnego)?
 11. Coś dla miłośników kolejnictwa! Mam do sprzedania kran hamulcowy znany ze zdecydowanej większości polskich lokomotyw. Główny kran hamulcowy FV4a systemu OERLIKON. Cena 300 zł + koszty wysyłki. Cena do dość mocnej negocjacji. Oferty proszę wysyłać na PW. Na życzenie również wysyłam zdjęcia na PW. Tylko poważne oferty!
 12. W jaki sposób wybierać samochody, które mają być zaparkowane?
 13. Czy tylko mi chce ściągać go prawie 2 godziny? Fajnie byłoby ujrzeć go na jakimś lepszym serwerze... Btw. Co z MA3em z polskiego serwisu?
 14. Powiem jedno: szczena opada! Jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza z map do OMSI. Powodzonka w dalszych pracach!