Michal34

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-3

O Michal34

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnie wizyty

169 wyświetleń profilu
 1. Witam Mam następujący problem , gdy skonfiguruje kierownicę z omsi2 wchodząc w autobus i pedał gazu jest wciąsniety do połowy, pedały gazu poprostu szybciej autobusowi nadaje obroty a pedały hamulca zmniejsza obroty (czyli hamulca nie ma ) . Czy ktoś mi pomoże skonfigurować kierownicę tak ja trzeba?
 2. A gdzie to pisze?
 3. Witam Mam następujący problem , na wyświetlaczu autobusu nie wyświetla mi się nr linii ani kierunek ale pasażerowie na przystanku wsiadaja . Proszę o pomoc Przeniosłem, zły dział, następnym razem będzie ostrzeżenie.
 4. Witam ! Mam problem z kodowaniem autobusu na mapie projekt szczecin 3.10 w omsi 1. Wpisuje kody (linia, trasa itd. ) i pisze mi że jest błąd w zapisie . Co mam zrobić ? ? ?
 5. Witam ! Mam problem z kodowaniem autobusu na mapie projekt szczecin 3.10 w omsi 1. Wpisuje kody (linia, trasa itd. ) i pisze mi że jest błąd w zapisie . Co mam zrobić ? ? ?
 6. Witam Mam problem z konfiguracją kierownicy w omsi , wszystkie czujniki działają po ustawieniu kierowania , gazu i hamulcu wciskamy ok. I powinno działać a nie działa proszę o pomoc .
 7. Witam, pomoże ktoś mi z aktywacja omsi? Mam problem z aktywacja omsi na aerosoft lauhcher, wysyłam dane i powinien mi na pocztę przyjść klucz aktywacyjny a nie przychodzi. Może ktoś miał też ten problem i pomoże mi go rozwiązać?
 8. tam, pomoże ktoś mi z aktywacja omsi? Mam problem z aktywacja omsi na aerosoft lauhcher, wysyłam dane i powinien mi na pocztę przyjść klucz aktywacyjny a nie przychodzi. Może ktoś miał też ten problem i pomoże mi go rozwiązać?