DRagWhite

Użytkownicy
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O DRagWhite

 • Tytuł
  DragWhite
 • Urodziny 08.01.1984

Pozostałe

 • Skąd
  Kwidzyn
 • Ulubiony pojazd
  MB O405N1
 1. Koledzy szukam następujących plików: reifen.bmp path_car_1.bmp texture.tga Snow_1.bmp.001
 2. Mapy i inne dodatki to pikuś ... powoli w miarę potrzeb sobie wszystko wgram zastanawiałem się tylko czy te ich (twórców) poprawki zainstalują się automatycznie czy będę musiał sam manualnie wszystko kopiować, podmieniać, robić kopie zapasowe itp
 3. Czy jak kupie nową grę OMSI2 (poprzednią utraciłem w trakcie przeprowadzki) zainstaluję ją na PC to będę musiał od nowa po kolei wgrywać te wszystkie patche żeby mieć jak najbardziej aktualną grę czy jest może jakich jeden zbiorczy patch który uwzględnia wszystkie poprawki? A może jak kupie na steam to od razu po instalacji gra będzie aktualna? Proszę o odpowiedź jak to wygląda na chwilę obecną. Z góry bardzo dziękuję.
 4. Koledzy szukam Sceneryobjects\ADDON_Teltow\Gruenpfeil.sco Czy mógłby ktoś podesłać? Z góry dziękuję.
 5. Potrzebuje całego katalogu w którym znajduje się --> Sceneryobjects\More Trees Addon\FirTree3.sco Brakuje mi tego do uruchomienia mapy Starachowice. W pliku read me jest podany link z którego można było to pobrać ale niestety strona już nie istnieje stąd też moja prośba do Was.
 6. Witam Potrzebuję pilnie: Splines\invis_street.sli Sceneryobjects\ADDON_SimpleStreets\LHDRQ_9,5_to_X8.sco Sceneryobjects\YufaObjekte\Depot\Abstellhalle-G.sco Sceneryobjects\YufaObjekte\Depot\Betriebstankstelle.sco Sceneryobjects\YufaObjekte\Depot\Waschhalle.sco Z góry bardzo dziękuję
 7. Ten Solarek będzie tylko do Omsi 2 czy do Omsi 1?
 8. szarak1995 ... skoro tak to myślę że wiele modyfikacji trzeba by było usunąć z tego forum dlatego tego typu uwagi zachowaj raczej dla siebie a nie dzielisz się nimi na TYM forum (poświeconemu symulatorowi)
 9. Jak wygląda kwestia optymalizacji mapy? Czy ktoś już testował?
 10. Panowie ... potrzebuję kompletnych, oryginalnych folderów od SD200 i SD202 (z OMSI2) ponieważ chciałem na własną rękę trochę zmodyfikować pojazdy i tak namieszałem że teraz mam całkiem niesprawne pojazdy a niestety nie zrobiłem kopi zapasowej (głupota). Gdyby ktoś mógł je podesłać byłbym wdzięczny.
 11. mmiki26 ... skad masz taki repaint do MB o405n1? Znasz może źródło do fajnych repaintów tego autobusu?
 12. adamusor ... wystarczy przeczytać pierwszy post w nim jest krok po kroku napisane jak go zainstalować.
 13. Witam Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy da się a jeśli tak to jak zmienić nazwę profilu z DRagWhite na DragWhite? Szukałem w opcjach profilu i nie znalazłem takiej możliwości chyba że źle szukałem.
 14. Co powoduje że mapa działa tylko na OMSI2? Czy naprawde nie możliwością było by dostosowanie Projektu do OMSI1? [mod]było wyraźnie wyjaśnione..reg 3d[/mod]
 15. Jaki autobus modyfikujesz? Może edytujesz plik .bus nie od tego modelu którego sprawdzasz.