Pendolino

Użytkownicy
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Pendolino

 • Tytuł
  MaSzynowiec
 • Urodziny 19.02.1994

Kontakt

 • Strona WWW
  https://picasaweb.google.com/113648020511594513961/ProjektWilamowiceOMSI

Pozostałe

 • Skąd
  Lublin
 • Ulubiony pojazd
  Jelcz M120 #2175 MPK Lublin
 1. Te autobusy kupiło KPK z własnych środków finansowych.
 2. Od kilku dni zastanawiam się nad faktem czy można podmienić format tekstur w notatniku (wpis w plikach o3d) oczywiście po przepuszczeniu przez Irfan Viev (z TGA/DDS/PNG) na JPG. W związku z tym kilka pytań: Czy OMSI bez problemu będzie obsługiwać podmienione tekstury modeli na JPG? Wizja 3.3MB na tekstury Lions'a jest bardzo kusząca Oraz jak to zrobić umiejętnie żeby OMSI nie przywitało mnie lawiną błędów Proszę osoby obeznane w temacie o wypowiedź, przyda się to z pewnością rzeszy osób żeby zmaksymalizować wydajność OMSI i zapewnić sobie grę na przyzwoitym FPS bez wymiany sprzętu
 3. Po ponad pół roku bez wieści jestem winny wyjaśnienia: W sierpniu ubiegłego roku prace nad mapą zostały wstrzymane z powodu znikających tekstur w edytorze, niestety widocznie nikt nie umiał mi pomóc mimo zadanego pytania. W wyniku tego straciłem chęci do pracy, która i tak byłaby bardzo mocno utrudniona. Poszlaki doprowadziły mnie do tego że zanikanie tekstur powoduje jakiś dodatek z mapy Omnisk, to też po niedawnej reinstalce OMSI nie ściąnąłem tej mapy i wszystko jak na razie "chodzi" Nieco ponad godzinę temu wznowiłem prace, więc przyszedł czas na pierwsze od ponad 6 miesięcy nowe screeny. ___________________________________________________________________________________________________________________________ Niedawno wyremontowany kawałek asfaltu na moście kolejowo - drogowym nad rzeczką Wikrówka. Widok na pętlę Towarowa MZK. Na tej pętli kończyć będzie linia 4 większością kursów. Linię obsługiwać będzie tabor klasy MINI i MIDI. A jak coś z rezerwy się trafi to kierowca zazna trochę gimnastyki w celu zawrócenia na tej pętli Najświeższa droga w tej okolicy. Końcowy odcinek ulicy Towarowej prowadzi do Fabryki Mebli IKEA która została wybudowana w 2009 roku. Proszę nie pchać mi się autobusem na prawo, bo jak skosi dach to ruski rok premii nie zobaczycie Widok znad pętli Towarowa MZK w kierunku Fabryki Mebli IKEA Widok z pola pod zajezdnią ____________________________________________________________________________________________________________________________ Niniejszym stan prac nad mapą określam na około 5%. Pierwszą wersję mapy z linią 711 (stan prac ok. 35%) wydam prawdopodobnie w ciągu miesiąca. Będzie to liniowy ogryzek z pod elektrociepłowni pod fabrykę IKEA. Linia obsługiwana będzie taborem klasy MIDI z racji konieczności przeciskania się przez małe osiedlowe uliczki z powodu remontu odcinka ulicy Towarowej. Jednak najpierw postaram się zrobić przynajmniej zarys fabryki mebli IKEA. Postaram się poszukać stosownych obiektów na Google Maps żeby je skonwetować, aby jak najrealniej oddać klimat terenów pod fabryką. Ciąg dalszy nastąpi... ____________________________________________________________________________________________________________________________ MZK Wilamowice - do zobaczenia na trasie... _
 4. Ten Autosan 15LE połamał by się przed dojazdem do kupującego Jak dobrze że jeszcze czegoś takiego w rzeczywistości nie wymyślili.
 5. Od kilku miesięcy mam problem ze znikaniem tekstur w edytorze po załadowaniu wszystkich obiektów. Nie jest to związane ze słabą kartą graficzną. Aktualnie ten błąd uniemożliwił mi prace nad moimi projektami. Czy może ktoś podzielić się radą jak można rozwiązać ten problem?
 6. Z realnych tras są linie: - 61 na odcinku Czętstochowa Stradom - Fosowskie - 144 na odcinku Fosowskie - Ozimek - 686 Herby Nowe - Liswarta - 704 Herby Stare - Herby Nowe Oraz stacja Suwałki - sceneria Manewrowo 3
 7. Ja też umiem edytować kartę kierowcy w notatniku
 8. Mój pierwszy gameplay z OMSI. Przejazd Solarisem Urbino 15 w malowaniu Floating Garden na trasie linii 57 Kołłątaja - Warszewo: Niedługo kolejny filmik z przejazdu linią 82.
 9. Białystok: Maz: "Stodoła", "Zemsta Łukaszenki" Lublin: Jelcz M11: "Króciak" (indywidualne nazewnictwo zajezdni MPK Lublin Majdan Tatarski) Autosan SanCity 12LF: "Kurwosan", "SyfCity" Kapena: Zemsta Miłosza (ulubiony były prezes MPKowców )
 10. 22:11 Zajezdnia Berlin Spandau Testowy Mercedes O405 Camo właśnie zakończył kolejny ciężki dzień pracy na 92/VIII od godziny 5:02.
 11. Autobusy Marko stoją w większości na bazie u Motyla. Autobusy Marko są też coraz częściej prowadzone przez kierowców od Motyla.
 12. "Rok 1984" Orwella się zbliża... Praktycznie zablokowanie internetu nie jest wcale najgorsze. Z aptek znikną wszystkie tańsze zamienniki leków. Osobom starszym na emeryturze często nie starcza nawet na te tańsze zamienniki. Jak one znikną? Ta umowa sprawi, że będzie łatwiej zejść z tego świata, nie wypłacać emerytur. A chyba wszystkim rządom właśnie o to chodzi. Będą zdzierać składki całe życie, a w końcu i tak te pieniądze trafią do koryta polityków. Bo mało kto dożyje 67 lat. Ten problem trzeba tak przedstawiać, a nie tylko płakać że internet zabiorą :
 13. Kolejne screeny z budowy segmentu 4 oraz 5: __________________________________________________________________ MZK Wilamowice - do zobaczenia na trasie... _
 14. Tak oto się skończył pierwszy dzień testów najnowszego MANa Lion's City. Kierowca Volkswagena wymusił pierwszeństwo. W MANie zbite reflektory po lewej stronie, i powyginana blacha na wysokości kabiny kierowcy.