Volvo7005

Użytkownicy
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3

O Volvo7005

 • Tytuł
  Fan Volvo ;)
 • Urodziny 17.07.1992

Pozostałe

 • Youtube
  www.youtube.com/arkadi99
 • Skąd
  Wrocław
 • Ulubiony pojazd
  Volvo 7700
 1. Cześć Oto instrukcja: 1. Otwórz plik global.cfg za pomocą notatnika z folderu mapy , którą robisz. 2. Z czytujecie dane kwadratu, na którym chcecie zrobić "tile" (w moim przypadku będzie to x=4,y=-5) 3. Zjeżdżacie na sam dół w notatniku. 4. Wpisujecie numer pola [map] 4 -5 tile_4_-5.map 5. Zapisujecie i gotowe.
 2. Już naprawiłem. Wpisałem ręcznie dane w global.cfg.
 3. Witam! Chciałem dodać nowy teren, ale po zaznaczeniu nic się nie pojawia. Próbowałem postawić jakieś obiekty, skrzyżowania, a i tak nie tworzy.
 4. Jak dla mnie to krok wstecz. Nie lubię takiego podejścia trochę tego, trochę innego.
 5. Nie bądź taki pewien. Zobacz, że na #10 SS, na ramce przegubu są białe tekstury. Po drugie na tym samym screenie widać, że przez harmonie od wewnątrz można zobaczyć co się dzieje na drodze
 6. @Furniszczur moim zdaniem nie ma co liczyć na model do końca roku. Pamiętaj, że został do zrobienia chyba najtrudniejsza rzecz, czyli harmonia. Dobrze pamiętamy jak się zachowuje harmonia w innych niepełnych wozach, myślę, że tu może być największy problem. Po za tym jeżeli M&R podejmie "walkę" z AI to też im może trochę czasu. Zresztą mam jeszcze w pamięci zdanie Marcela, że nie jest do końca zadowolony z fizyki przegubu.
 7. No to prócz harmonii to najważniejsze co trzeba było zrobić, jest gotowe. Bardzo fajnie
 8. "wheel cases for the third axle" To na bank nie oznacza, że 3 drzwi działają, to jest coś w kontekście 3 osi, ale też tak napisane, że nie wiem co miał na myśli.
 9. Wg wiki to tak: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bombardier_NGT8 Po za tym Wrocławska firma Protram ma dla Krakowa gotowego Düwaga #3066 http://km.wroclaw.pl/phpBB3/download/file.php?id=2742&mode=view
 10. @Daniel96 Kolego, ale model ten wydał Niemiec. Link do oryginalnego tematu masz w 1 poście na 1 stronie.
 11. Te foto tekstury co są na 3 ss będą dodane, czyli to po prostu jakiś bug?
 12. Odróżniasz pojęcie nisko-wejściowy od niskopodłogowy? To nie jest M121M tylko M120MN, naucz się czytać bo wiedzy o Jelczach nie masz.
 13. Powinieneś dostać burę, bo była 120-stka nisko-wejściowa http://phototrans.pl/15,924,2.html
 14. No i pasek zółty też zbyt wąski ;p
 15. Model świetny, bardzo przyjemnie się nim jeździ. Lecz jest, coś do poprawy - mianowicie - jak dla mnie i Lion'sa to ma: -za słabe hamulce -silnik jest mułowaty (nie czuć tej 2 osi napędowej) Jakby to ktoś poprawił, a najlepiej tatiana to byłbym wdzięczny. Ocena 9,5/10