Duchu

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Duchu

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 19.12.1992

Pozostałe

 • Skąd
  Ząbki/Warszawa/Izabelin
 • Ulubiony pojazd
  Jelcz M181M - #7901 - MZA Warszawa/Zakład R-5
 1. Rzeczywiście, na Bródnie jest sporo zieleni ;-) Przyznam, że prezentuje się świetnie. W 100% pokrywające się z rzeczywistością Jakoś - BOMBA! Powodzenia i wytrwałości ;-)
 2. Teraz sprawdź.. ;-)
 3. Panowie, pojawia się u mnie taki problem. Na końcu trasy linii 845, wisi w powietrzy kawałek drogi. Jak mógłbym go usunąć? Editors, prócz przesuwaniu się po mapie, jest mi obcy.
 4. Przepraszam, gdzie na STEAM-ie? Szukam i nie mogę go znaleźć.
 5. Po znalezieniu przez OMSI mojej kierownicy (Logitech G27), gdy wybieram ją i chciałbym skonfigurować pojawia się taki o to komunikat. Sytuacja jest o tyle zaskakująca po pierwszym odpaleniu gry było wszystko dobrze, a za drugim razem dzieje się coś takiego. Dodatkowo po uruchomieniu symulatora, sama kierownica działa i można nią prowadzić autobus, aczkolwiek nie możesz skonfigurować kierownicy do własnych potrzeb. Proszę o pomoc!
 6. Panowie, w prosty sposób krok po kroku chciałbym uzyskać instrukcję przystosowania G27 na potrzeby OMSI i OMSI 2. Do czego służy każdy pasek, czym co dostosowujemy, jak uzyskać optymalne warunki prowadzenia autobusu. Prosiłbym też użytkowników posiadających G27 o jakieś swoje "najlepsze" parametry pod G27. Działam na Win7. jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie.
 7. Szukam, ale znaleźć nie mogę odpowiedzi na jedno pytanie. Czy dostępna jest wersja pudełkowa OMSI 2 i ew. ile się na nią czeka? Jeśli nie, to kiedy będzie dostępna?
 8. Tak, dokładnie dwa komunikaty mi wyskakują
 9. Problemów z Terra Splines nie ma mam, ale niestety nie mam rozkładów.. Może jakieś pomysły, jak z tym powalczyć?
 10. Czytaj uważnie! Mapa jest już parę postów niżej!
 11. Witam, witam! Pozdrowienia z Warszawy.