SuperKierowca

Użytkownicy
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O SuperKierowca

 • Tytuł
  Po prostu kotek...
 • Urodziny 21.08.2002

Pozostałe

 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony pojazd
  MAN NG363 Lion' s City G #3444
 1. Jak wszedłem w ten wątek to myślałem, że model będzie robiony na podstawie NL202 od M&R Software lub od zera. Bardzo się zawiodłem, bo jest to jednak konwert. Dam Ci taką radę, byś pomyślałał nad podrasowaniem pulpitu w dobrą teksturę i różne bajery. Zewnętrzną część wozu pozostawiam bez komentarza. Moim zdaniem model nie będzie dobry jak na dzisiejsze czasy.
 2. Drugi dzień MANidła na 76! Prezentuję urok Solarki! Proszę o połączenie tego z poprzednim postem.
 3. Witam, W nowej odsłonie gry na każdej mapie mam jakieś dziwne napisy nad strzałkami. Zamiast wskazywać kierunek jest coś takiego - http://scr.hu/0cyu/4k9qm Pozdrawiam!
 4. Witam, Bardzo się cieszę, że udało się uratować forum. Życzę powodzenia nowej administracji!
 5. Czy ktoś prześle mi całe Addon_PLSigns do OMSI 2, bo na każdej mapie mam coś takiego...
 6. Kochane NL202 - Belin 1991
 7. A dziś warszawską linię 101 odwiedził #8766 z Kleszczowej. Warszawa, most. im. Marii Skłodowskiej - Curie Warszawa, przystanek Stare Świdry Warszawa, przystanek Myśliborska Warszawa, przystanek Stefanika Warszawa, pętla Nowodwory
 8. Czy pani się trochę nie rozpędziła?
 9. Ponownie proszę: Sceneryobjects\Kreuz_MC\haltebucht.sco Sceneryobjects\Ruede\ADDON_PLSigns\c2s.sco Sceneryobjects\Ruede\ADDON_PLSigns\d6.sco Sceneryobjects\Ruede\Objects_SN\Zaun_6m_03.sco Byłbym bardzo wdzięczny.
 10. Super! Kolejna linia, która jeździ pod moim domem! A poza tym liczę na to, że pociągniesz ten projekt i niedługo go wydasz. A... I jeszcze jedno pytanie. Linia jest robiona na 2013 r, więc nasuwa się pytanie - Czy na Twojej mapie będziemy jeździli ul. Jagiellońską, czy ul. Targową? P.S. Proszę moderatorów o połączenie postu.
 11. Projekt bardzo mi się podoba, wobec tego myślę, że dobrze Ci idzie. Życzę Ci przyjemności z tworzenia i zapału w ilości, która nie zaszkodzi Twojemu życiu lub zdrowiu.
 12. Witam, Szukam następujących plików. Sceneryobjects\INGOLSTADT\Betonmast.sco Sceneryobjects\INGOLSTADT\Fahrdrat11m.sco Sceneryobjects\INGOLSTADT\Prellbock.sco Sceneryobjects\INGOLSTADT\Rohrausleger.sco Sceneryobjects\Ruede\ADDON_PLSigns\c2s.sco Sceneryobjects\Ruede\ADDON_PLSigns\d6.sco Sceneryobjects\Ruede\Objects_SN\Zaun_6m_03.sco Sceneryobjects\Kreuz_MC\haltebucht.sco Pozdrawiam!
 13. Mercedes O405N2 #504 na testach w Bad Laubheim.
 14. Wczoraj został wydany dwudrzwiowy Mercedes Benz Citaro L. Źródło i download: http://www.omsi-addons.ch/forum/index.php?page=Thread&threadID=376 Pozdrawiam! [mod]Link żródłowy został wykasowany przez autora pojazdu. 05.01/ jss2008[/mod]
 15. Wchodzisz w Tracks & Trips i klikasz Time Table Editor.