Dawid2615

Użytkownicy
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-2

O Dawid2615

 • Tytuł
  ZKM Gdańsk
 • Urodziny 25.07.1994

Pozostałe

 • Youtube
  http://www.youtube.com/user/dawid2615
 • Skąd
  Gdańsk
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 18
 1. Patrząc na wozy, które wychodzą na dzień dzisiejszy, to ten jest okropny..., pewnie to jest jakiś konwert z Vbusa.
 2. Orunia
 3. Hymm, byłoby to trochę już nierealne, a gdyby tak zrobić linie, które jadą do Wrzeszcza przez Suchanino?, np. 115?.
 4. PKMka zbudowana, tramwaj na Morenę jeździ również, czy projekt będzie kontynuowany?. Jak coś mogę służyć jakąś pomocą .
 5. Witajcie!, prawdopodobnie niedługo będę zaopatrywać się w "nowego" kompa, jak myślicie?, czy przy takich parametrach powinno choć dobrze i płynnie pójść OMSI2?. Płyta główna Gigabyte GA-H55M-S2H Procesor Intel i3 3.07GHz Karta graficzna NVIDIA Geforce 9800 GT 1GB Pamięć RAM Corsair ddr3 platinium XMS 4GB
 6. Mam nadzieje, że też będzie tak mocno telepać jak w realu , tam jest dziura na dziurze, łata na łacie. Co do rozbudowy linii, tak jak ci kiedyś wspominałem, jakbyś miał chęć to też jest taka linia 912, która jeździ z Przegaliny do Górek Wschodnich - linia ta jeździ tylko w przypadku zamknięcia mostu pontonowego w Sobieszewie. Życzę powodzenia w dalszych pracach! .
 7. Tak, były u nas kiedyś Jelcze M11, a jeszcze dawnej Jelcze 043, czyli popularne ''ogórki''.
 8. Bardzo się ciesze, że nadal kontynuujesz ten projekt, linia ta ma bardzo niesamowity klimat. Poziom jak i jakość tych prac jest ekstra, życzę ci powodzenia!.
 9. Czy projekt jest nadal aktualny?.
 10. szymex88: Daję ci linka do kamer z budowy przystanków PKM, mam nadzieje, że ci to coś pomoże. Jak będę miał jutro czas to podjadę porobić jakieś zdjęcia. Kamery: http://cam.pkm-sa.pl/
 11. Czy przeniosłeś plik HOF do odpowiedniego autobusu, którym chcesz pojechać?.
 12. Szkoda, że mapa będzie działała na OMSI 2, a już myślałem, że będę miał na czym jeździć, myliłem się ...
 13. Łał byłem w Toruniu i przypominam sobie te wszystkie miejsca - wygląd mapy jest baaardzo realny, dobrze, że się starasz. Miejmy nadzieje, że FPS-y będą na dobrym poziomie . Mam parę pytań czy mapa będzie będzie kompatybilna z OMSI 1 skoro masz zamiar przenieść ją do OMSI 2 ?, ile będzie linii na mapie ?.
 14. Nie no super to wygląda. Szkoda, że nie ogarniam edytora, bo chętnie bym ci pomógł. Życzę ci powodzenia w dalszych pracach .
 15. Kolego nie poddawaj się !, jestem z Gdańska i nie mogę doczekać się tej mapy. Mapa wygląda bardzo realnie, widać, że się bardzo starasz i to się chwali. Mam nadzieje, że ten projekt nie upadnie, bo chciałbym pojeździć po swoim mieście w OMSI . Nie wiem czy tutaj o tym mówiłem, ale skoro robisz 142 to po drodze możesz też dodać 116 i 136, bo tutaj właściwie musisz tylko dobudować dzielnice. Jeszcze raz życzę ci powodzenia ! .