gim15

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O gim15

 • Tytuł
  Nowicjusz

Pozostałe

 • Płeć
 1. Witajcie mam problem z omsi2 może ktoś z was mi pomorze po przejechaniu kilku kilometrów mapa nie chce się dalej wczytać. Ps: Spójność plików sprawdzałem A w logfile tylko znalazłem takie błędy: Error: Direct3D-Device lost! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering! Error: Synchro Error - Particle Deletion must not happen parallel to rendering!
 2. Proszę o odświeżenie linku:D
 3. Gdzie wrzucić drugą poprawkę wiem tylko że do sceneryobjects ale nie wiem który folder szukałem takiego pliku i nie znalazłem.
 4. Gdzie wrzucić drugą poprawkę wiem tylko że do sceneryobjects ale nie wiem który folder szukałem takiego pliku i nie znalazłem:p
 5. Witam proszę o odświeżenie linku do mapy 1.0 Prośba nie aktualna:D
 6. Witam szukam tego pliku "haltebucht_2.sco". z góry dziękuję.
 7. A innego sposobu niema?
 8. Czy do tej mapy istnieją kody do ibisa ? Gdzie znaleźć głosy pasażerów o oni na tej mapce nic nie mówią.
 9. Witam mam problem z tą mapką przy ładowaniu wyskakują dwa błędy: zugriffsverletzung bei Adresse 0059 be 61 in Moduł ' omsi , exe,' lessen von adresse 00000000 zugriffsverletzung bei Adresse 004ed4c8 be in Moduł ' omsi , exe,' lessen von adresse 00000018 Proszę o pomoc:23 Please:
 10. Proszę czy ktoś by mógł to wszystko zebrać i wrzucić w jedną paczkę bo tu jest tyle tego że się pogubiłem co trzeba pobierać a co nie "Straszny bałagan w tym wątku";)
 11. Witam ja już się całkowicie w tym pogubiłem no to jak ta trzecia oś ma skręcać tak samo jak ta pierwsza czy w przeciwną stronę.
 12. Wtam przedstawiam wam nowy model mana lion's DD Screen: Opis i Download: [adm]Link wymoderowano / Przemek[/adm] Autor: Sergio_Cz Příspěvků: (292) Polecam;)
 13. OBRAZEK: OPIS i DOWNLOAD: [adm]Link wymoderowano / Przemek[/adm] Przedstawiam Mana Lion's City DD Stworzonego przez: Autor: Sergio_Cz Příspěvků: (292)
 14. Tego wszystkiego nie trzeba tłumaczyć chodziło tylko o to żeby ktoś kto się na tym zna zrobił tę mapę według instrukcji jss2008 i ją spakował do archiwum bo niby po tych wszystkich zabiegach ona powinna działać ale niestety nie każdy umie to zrobić.