Grot

Użytkownicy
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Grot

 • Tytuł
  Pirat drogowy :)

Kontakt

 • Strona WWW
  http://grot.fbl.pl

Pozostałe

 • Skąd
  Zabrze
 • Ulubiony pojazd
  MAN NG312/MAN NLXX2/Jelcz M11
 1. Nieoficjalnie słyszałem też że mają zastąpić DABy. Pewne jest to http://www.pkm-gliwice.com.pl/images/stories/przetargi/bus_2016_20160421/siwz_bus_9x12m_11x18m_2016.04.23.pdf - 9 solówek 11 przegubów
 2. Nie widzę //posta nie mogę edytować sory za drugi i trzeci (proszę o łagodny wymiar kary ). [mod]Masz brak kary ode mnie[/mod]
 3. Dajcie może przedrostek [OMSI2] bo pobrałem tylko po to by z Readme dowiedzieć się że: Winsenburg 2015 ist eine fiktive Karte für OMSI 2. PL: Winsenburg 2015 jest mapą fikcyjną dla OMSI2. [mod]Dodałem prefiks ;)/beikus[/mod]
 4. To ja lekko odkopię. Jest Camstudio. Jednak więcej z niego problemów niż pożytku - pliki są wielkie, nigdy nie udało mi się nagrać z audio i muli. Ale jest darmowy .
 5. Czemu nie ma przedrostka [OMSI 2]?
 6. @Ogon: ile tym razem będzie opóźnienia ?
 7. @eSeL: da radę zwiększyć cenę ON na tej stacji ? Nie czytałem dokładnie, wiedzę powiększyłeś (poszerzyłeś [co na plus]) plac do nawrotki na dworcu (tam gdzie standardowo jest podstawiany autobus na Bytom Dworzec (jeszcze PKP). Tamta dróżka ciągnie się daleko dalej .
 8. Cóż, o kolorystyce wyrażam się jasno - jak część roweru zamontowana do korby . Wozem jechałem i ładnie, przyjemnie się jedzie. Przyspiesza płynnie. Dopasowany do zapotrzebowania na linię. Z tego co kojarzę to Pawelec ma coś w swoim stadzie z Cito, tylko czy to jeszcze żyje .
 9. Sam grywam w ETS2 i uwaga - bez modów. No może po za modem na kaganiec .
 10. Wymieniłem kabel (zrobiłem z lepszych kabli) i jest OK. DZIĘKI!
 11. Dostałem się w posiadanie tego "zestawu kina domowego" czy jak to zwał . Celem tego sprzętu ma być granie jako głośniki 2.1 w moim komputerze. Jako, że budżetu nie mam, to kabel postanowiłem sklecić sam - jakaś stara wtyczka z złączem minijack podłączona próbnie do jednego cinch, czy jak je tam zwał, czyli grać ma tylko jeden głośnik. Z głośnikami nie mam problemu, bo do testów posłużyły dwa różne głośniki Unitra i oryginalny Panasonic. Wszystko buczy i gra cicho przy podłączeniu do komputera. Pomyślałem OK, czas na drugie urządzenie platformy testowej -> Samsunga S3 Neo. I tutaj to samo. W ramach sprawdzenia tego cuda radio (wbudowane w to coś) (po zrobieniu anteny z klucza do zaworów opon/dętek) działa cudownie i nic nie buczy. Jakieś pomysły? Zasilanie tego ustrojstwa pochodzi z subwoofera, który to do prądu jest podłączony dwużyłowym kablem, często spotykanym w radiach.
 12. Ostatnio plaga na T3 na odcinku mniej więcej od mijanki przy Mikulczycach do Pl. Teatralnego. Nieoficjalnie słyszałem że mają akcję na styczeń na Rudzie Śląskiej.
 13. W sumie może pytanie podobne do kolegi koleżanki aga1, czy modele solówkowe (z wiadomych przyczyn nie pytam przeguba) mają docelowo działać na OMSI1?
 14. A mnie praktycznie mało co - jak już to smród i prędkość (wyjątkiem są linie pospieszne, które rzadko wyprzedzam rowerem ), na szczęście mam rower.