ponczo12496

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana ponczo12496 w Rankingu w dniu 28 Grudzień 2016

ponczo12496 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

14

O ponczo12496

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 12.04.1996

Pozostałe

 • Skąd
  Lublin
 • Ulubiony pojazd
  Jelcz M11
 1. Witam, pracuję nad teksturą do Solarisa Crashera. Moje malowanie "wchodzi" na szybę więc musiałem skopiować to co się ma na niej znajdować i stworzyłem nowy plik tak jak robią inni. Wstawiłem odpowiednie wpisy do cti. Malowanie znajduje się na szybach lecz brakuje go na szybach drzwi. Co zrobić z tym fantem ? Przesyłam link z malowaniem: https://drive.google.com/file/d/0B3ifqRw2WIY7Y05VZnV2bUx6c00/view?usp=sharing
 2. Witam, zauważyłem dziś dziwny problem. Mianowicie wchodząc do gry słyszę bez problemu dźwięki otoczenia, AI itp. Kiedy załaduje autobus inny niż podstawowe zanikają mi dźwięki otoczenia oraz pasażerów. Dziwne jest to, że gdy sprawdziłem spójność plików oraz przeinstalowałem grę, problem ustąpił na jedną rozgrywkę, kiedy załadowałem już kolejny autobus problem powrócił. Sprawdzałem mody po kolei, ostatnio instalowanym dodatkiem była mapa Warszawa Białołęka 1.5, czy mogła ona spowodować problem ? Proszę o pomoc.
 3. Sry za mutlipost. [mod]Sorry to mój błąd[/mod]
 4. Nie życzę sobie aby ktoś edytował moje posty. Tego drugiego zdania nie napisałem ja.
 5. Omsi 2 na steamie kosztuje 32 euro czyli 128 zł a nie 50.
 6. Witam, czy do każdego pojazdu da się dodać dzwonek na przycisk jak w Ikarusie Patrykosa, czy jest to skomplikowane ?
 7. Czy będzie możliwość swobodnego przeniesienia starego typu kierownicy do innych modelów z automatami ?
 8. Czy w tej l11-stce będziecie coś kombinować z kabiną kierowcy ? Niektóre l11, które jeździły po liniach miejsko-podmiejskich miały nie wiem czy oryginalnie czy przez przewoźników robione zabudowy jak w m11.
 9. Duży problem stanowiłoby stworzenie drugiej wersji M11 bo przebudowie z nowa ścianą przednią i tylną ?
 10. Witam, od pewnego czasu pojawił mi się pewien problem z teksturami. Przykładowo jedzie przede mną autobus, przez chwile traci on teksturę i powoli się pojawia, jest też tak z innymi obiektami. Czytałem wiele poradników ale z takim czymś się nie spotkałem, wpływa na to jakaś opcja w ustawieniach graf czy cuś ?
 11. Witam, niestety jeszcze nie dorobiłem się omsi 2 i katuje wciąż projekt szczecin 3.10 na jedynce. Trochę mi się znudził i postanowiłem ściągną projekt szczecin 1.00 (fikcyjny ). Niestety zamiast nowych linii pojawiła mi się masa błędów, mapka nie zadziałała. Teraz mam wrażenie, że na projekcie szczecin 3,10 ( fikcyjne z tego co wiem korzysta z plików tej mapy) występuje problem z ładowaniem tekstur. I teraz moje pytanie, w jaki sposób pozbyć się plików tamtej mapy, która mogła mi zamieszać w dotychczasowym szczecinie ? Jak powrócić do 100% tych samych plików ? Trochę zamieszałem , może pytanie głupie i niezrozumiałe, chodzi mi o to żeby pozbyć się zamieszania i mieć to samo co przed tym eksperymentowaniem z nową mapą.
 12. Witam, pobrałem najnowszą wersje mapy Szczecina. Wszystkie ściągnięte pliki poza tymi pdf-ami wrzuciłem i podmieniłem. Kiedy uruchamiam mapę wyskakuję komunikat ( There are is at least one invalid track entery :PKP Police Szczecin, Nr.0 ! ) a potem błąd po niemiecku ( Datei nicht gefunden ). Pomocy, to moja pierwsza instalacja dodatkowej mapy.
 13. Odpowiedź na mój problem otrzymałem w tym temacie http://omnibussimulator.pl/Temat-Patch-1-06. ( sory ale wcześniej nie znalazłem ponieważ temat wyżej wymieniony nie sugerował odpowiedzi na moje pytanie )
 14. Witam, niedawno nabyłem OMSI ( jedynke ). Aktualnie mam wersje 1.03. Zauważyłem, że niektóre mody potrzebują wyższej wersji więc chciałem zaktualizować ją w areosofcie. Wyszukało mi najnowszą 1.06 lecz po kliknięciu na download pisze, że adres email bądź klucz nie pasuje. Klucz sprawdzałem z 10 razy, wszystko jest oryginalne kupione w poniedziałek. E mail również. Co robić ?