vikinq

Użytkownicy
 • Zawartość

  232
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-4

O vikinq

 • Tytuł
  Wdrożony
 • Urodziny 28 Grudzień

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Będzin
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 18 III

Ostatnie wizyty

864 wyświetleń profilu
 1. Ja bym proponował tak, zrób na razie 24 to tych Wojkowic, a potem zastanów się co dalej.
 2. No plany spore, tylko czy jest sens rzucać się od razu na tak głęboką wodę? A nie lepiej dopracować co masz, pociągnąć 24 np do Wojkowic do parku. Spore wyzwanie to zrobić całą linie 24 do Bytomia, a co dopiero 40,61 czy 27. Tym bardziej że te linie się nawet nie pokrywają. Moim zdaniem za dużo sobie narzuciłeś i może z tego nic nie wyjść, za szybko się możesz zniechęcić.
 3. Jak ty mnie tera zaimponowałeś to Ci mówię. Ciesze się jak mała dziewczynka jeżdżąc po moim mieście w OMSI. A może by jakaś inna linia? Np 40 która by objeżdżała tylko osiedle Syberka i Zamkowe i powrót na Kościuszki? Oby tak dalej!
 4. Te łaty na zdjęciu 4 popraw bo wyglądają nierealistycznie Mapa miodzio
 5. Po cholerę pożegnalny filmik? :
 6. Nie ma to mieć wyj***** na kilka tysięcy użytkowników.. Brawo administracja. (y)
 7. A w zwykłych ustawieniach Windowsa? http://scr.hu/1z4h/y99q9
 8. Ew gdyby Maniek by się zgodził byłbym wstanie odkupić forum i utrzymać je
 9. Szkoda by było stracić forum. Jednak sentyment pozostaje
 10. Moderatorzy nie mają ŻADNEJ informacji co dalej? Co z SB? Z drugim adminem? Nic? Maniek nic się nie odzywał?
 11. Jeśli "góra" się nie wypowie, to nic nie ruszy. Mam nadzieję że z forum nie stanie się to samo co z wieloma forami z np. MSTSa. Że pozostaną starzy wyjadacze. Trzeba zachęcić nowych użytkowników do rejestracji, bo patrząc teraz na statystyki to bieda straszna. Praktycznie nic się nie dzieje. Zero reklamy, zero czegoś co by mogło przyciągnąć nową osobę. Jak najbardziej zgadzam się z inicjatywą i podpisuję się każdą częścią ciała. Oby to coś dało
 12. Zapewne dlatego że działa na tym samym silniku. Cudów nie ma co się spodziewać, wiedziałem to od samego początku produkcji. Ale zaciekawiło mnie ponieważ to powrót do korzeni. Starzy wyjadacze którzy grali w Haulina czy PTTM będą raczej szczęśliwi. Dodam również że to będzie pole do popisu dla modderów. Wątpię żeby ktokolwiek grał w ETSa czy ATS bez modów. Ta produkcja głównie na tym się opiera. To tak jakby grac w OMSI tylko na BErlinie lub Grundorfie podstawowymi MANami.
 13. A konkretnie model zasilacza?