vikinq

Użytkownicy
 • Zawartość

  232
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez vikinq

 1. Ja bym proponował tak, zrób na razie 24 to tych Wojkowic, a potem zastanów się co dalej.
 2. No plany spore, tylko czy jest sens rzucać się od razu na tak głęboką wodę? A nie lepiej dopracować co masz, pociągnąć 24 np do Wojkowic do parku. Spore wyzwanie to zrobić całą linie 24 do Bytomia, a co dopiero 40,61 czy 27. Tym bardziej że te linie się nawet nie pokrywają. Moim zdaniem za dużo sobie narzuciłeś i może z tego nic nie wyjść, za szybko się możesz zniechęcić.
 3. Jak ty mnie tera zaimponowałeś to Ci mówię. Ciesze się jak mała dziewczynka jeżdżąc po moim mieście w OMSI. A może by jakaś inna linia? Np 40 która by objeżdżała tylko osiedle Syberka i Zamkowe i powrót na Kościuszki? Oby tak dalej!
 4. Ahlheim fiktiv V1/V2 Autor: DavidM2412 3 linie autobusowe wykonywane przez AVG : miejska, podmiejska i eksperowa + AI: 23 Hauptbahnhof <> Brecker Feld <> Derenhofen Bahnhof 29 Hauptbahnhof <> Valdoriastraße <> Osterfeld Markt 100 Hauptbahnhof <> Universität Źródło : http://www.omnibussimulator.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=16575 Download : KLIK Brakujący folder Hokau wrzucić do Sceneryobjects http://www35.zippyshare.com/v/90453354/file.html Konwert mapy do Omsi 2 jest TU [mod]link do Omsi2.09.02.14[/mod]
 5. Te łaty na zdjęciu 4 popraw bo wyglądają nierealistycznie Mapa miodzio
 6. Po cholerę pożegnalny filmik? :
 7. Nie ma to mieć wyj***** na kilka tysięcy użytkowników.. Brawo administracja. (y)
 8. A w zwykłych ustawieniach Windowsa? http://scr.hu/1z4h/y99q9
 9. Ew gdyby Maniek by się zgodził byłbym wstanie odkupić forum i utrzymać je
 10. Szkoda by było stracić forum. Jednak sentyment pozostaje
 11. Moderatorzy nie mają ŻADNEJ informacji co dalej? Co z SB? Z drugim adminem? Nic? Maniek nic się nie odzywał?
 12. Jeśli "góra" się nie wypowie, to nic nie ruszy. Mam nadzieję że z forum nie stanie się to samo co z wieloma forami z np. MSTSa. Że pozostaną starzy wyjadacze. Trzeba zachęcić nowych użytkowników do rejestracji, bo patrząc teraz na statystyki to bieda straszna. Praktycznie nic się nie dzieje. Zero reklamy, zero czegoś co by mogło przyciągnąć nową osobę. Jak najbardziej zgadzam się z inicjatywą i podpisuję się każdą częścią ciała. Oby to coś dało
 13. Zapewne dlatego że działa na tym samym silniku. Cudów nie ma co się spodziewać, wiedziałem to od samego początku produkcji. Ale zaciekawiło mnie ponieważ to powrót do korzeni. Starzy wyjadacze którzy grali w Haulina czy PTTM będą raczej szczęśliwi. Dodam również że to będzie pole do popisu dla modderów. Wątpię żeby ktokolwiek grał w ETSa czy ATS bez modów. Ta produkcja głównie na tym się opiera. To tak jakby grac w OMSI tylko na BErlinie lub Grundorfie podstawowymi MANami.
 14. A konkretnie model zasilacza?
 15. Ile chciałbyś na wymianę przeznaczyć pieniędzy. No i jaki masz zasilacz?
 16. Można odświeżyć link ?
 17. Wyszedł nowy patch DOWNLOAD Zmiany: - VDV-Armaturtextur korrigiert - Positionslicht vorne korrigiert - ASR-Warnblinker-Fahrerlichtschalter korrigiert - Automatisches Kneeling lässt sich nun per Constfile einstellen - Kneeling überarbeitet - Tanksymbol im Display bei Reserve hinzugefügt - p-Soll für HST-Bremse sollte bei eingelegter FST-Bremse oder ausgeschalteter Elektrik abfallen und somit die HST-Bremse wirkungslos machen.
 18. Mam pytanie, czy jest możliwość dodania większej ilości pasażerów w funkcji Chrono? Tzn dla przykładu tworze sobie rozkład świąteczny i wiem że wtedy będzie większa ilość pasażerów.
 19. Musisz zmienić funkcję klawisza w pliku .osc. W tym przypadku to chyba będzie cockpit.osc
 20. Nie upadł. Przeczytaj kilka postów wcześniej. Autor doda jakieś screeny jak będzie co pokazać...
 21. Musisz ustawić komende KY_upshift przy wychyleniu drążka w góre i KY_downshift przy wychyleniu drążka w dół.
 22. Rudy Proszę Wgrywasz do folderu Script . Będą wsiadać po staremu ale drzwi możesz otwierać ręcznie. DOWNLOAD