Aro

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Aro

 • Tytuł
  Białostoczanin!
 • Urodziny 08.04.1994

Pozostałe

 • Skąd
  Białystok
 • Ulubiony pojazd
  Mercedes-Benz Citaro G, Heuliez O305G
 1. Aha. Bo jak ja byłem, jeszcze przed tymi reklamami na portalu, to go trochę poniewierali. Przynajmniej tak mi się wydawało.
 2. Właśnie dlatego jakiś czas temu zrezygnowałem z pracy w tej firmie. Atmosfera była kijowa. Oni nawet nie szanują tego, kto robi im mapy.
 3. Witam serdecznie. Nasz wątek regionalny trochę stoi, a więc czas go rozruszać. Wobec tego mam kilka pytań. Pierwsze, może trochę do starszych użytkowników. Mianowicie, gdy byłem mały, było to ok. 2000 roku jeździł w Białymstoku autobus przegubowy, na który mówiłem "Diżą". Nie wiem jak to się piszę dokładnie, ale może ktoś wie, co to za model autobusu? I nareszcie drugie pytanie. Co wiecie na temat Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej w Białymstoku? Może ktoś z Was do niego należy, może podzielić się wrażeniami, etc. Jeszcze jedno pytanie. Jak jest ze wstępem na zajezdnię autobusową. Czy w ogóle da się obejrzeć autobus, który już nie jeździ?
 4. Screeny poprawionych zatok autobusowych, już z krawężnikami zatapiającymi się w asfalt pobocza. Linki do zdjęć: http://zapodaj.net/b568b15c2c059.png.html http://zapodaj.net/f44634d886b3f.png.html
 5. Jeżeli jest to tak ważny detal - krawężniki, to owszem zrobię. Przyznam szczerze, że zignorowałem to. Jeszcze dziś to poprawię.
 6. Jeżeli czyściłeś tylko te foldery, to myślę, że może powoduje to brak Berlina i Grundorfa, jeżeli je usuwałeś. Albo nie masz też wszystkich pojazdów wgranych standardowo.
 7. Kolejna porcja screenów. Powstało skrzyżowanie z drogą na Dobre Miasto. Linki do zdjęć: http://zapodaj.net/7bc3ef63795fc.png.html http://zapodaj.net/d43a8166ed7a4.png.html http://zapodaj.net/c6adf1a8dc847.png.html
 8. Witam serdecznie. Jakiś czas temu rozpocząłem pracę nad projektem trasy E-7 na odcinku Ostróda - Gdańsk. Będzie to w miarę możliwości mapa realna. Chodzi tu głównie o układ drogi, linie poziome na niej, znaki drogowe, etc. W przyszłości, jeżeli podołam, planuję zrobić połączenie do Warszawy i Białegostoku. Nie wiem jeszcze jak będzie z wydajnością, bo nie ma 130 km mapy, ale jestem dobrej myśli. Mapę tworzę w wolnych chwilach, ale bardzo chcę ją wydać. Trzymajcie kciuki, a na zachętę załączam screeny. Proszę Was również o sugestie związane z mapą oraz tradycyjnie konstruktywną krytykę, jeżeli takowa będzie potrzebna. Na razie nie ma wiele na mapie, a screenów z samym układem drogi nie będę zamieszczał. Linki do zdjęć: http://zapodaj.net/d302d10dd59f8.png.html http://zapodaj.net/403a7fb7efb71.png.html http://zapodaj.net/e89ce280f0a3e.png.html
 9. http://zapodaj.net/6abbec2404cea.png.html Wypadek na trasie w kierunku Czupidłowa, 2 km za Rudkiem. Kierowca autobusu prawdopodobnie nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze. Droga była całkowicie zablokowana przez 3 godziny, a obecnie ruch odbywa się wahadłowo.
 10. To ja proponuję maluszka z gdańskiej stajni, czyli Mana NM192.
 11. Wydaje mi się, że restartują się ustawienia grafiki. Spróbuj wejść w ustawienia i zmienić opcje grafiki, np. na "PC z 2008".
 12. Model przepiękny. Czekam z niecierpliwością na jego wydanie.
 13. Polecam autobus. Pulpit jest bardzo dopracowany. Trochę przestrzeń pasażerska jest niedorobiona, ale da się przeżyć. Z zewnątrz nie jest źle, a przecież tekstury można zmienić na wyraźniejsze. Gratulacje dla autora. Według mnie kawał dobrej roboty.
 14. Tak obiło mi się o uszy. Dlatego pytam o scenerię z Białymstokiem lub podlasiem...
 15. Witam. Zna może ktoś mapę z Białymstokiem, lub podlasiem?