marcin21592

Użytkownicy
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez marcin21592

 1. Witajcie, chciałbym zapytać o pewną kwestię. Otóż niektóre autobusy przegubowe po dodaniu gazu charakterystycznie przyklękają i ruszają dopiero po krótkiej chwili, zaś inne ruszają od razu. Czy może mi ktoś powiedzieć od czego to zależy i co zrobić żeby zniwelować to przyklękanie?
 2. Sprzedam kierownicę Logitech Driving Force GT. Więcej info tutaj: https://www.olx.pl/oferta/kierownica-do-gier-logitech-driving-force-gt-pc-ps3-CID99-IDiZZrZ.html
 3. Ja wolę poczekać na efekt końcowy, a dopiero potem ocenię.
 4. Wydaje mi się, że projekt został porzucony.
 5. Witajcie, mam pytanie - która komenda odpowiada za szybkość pracy przerywacza kierunkowskazów i w którym konkretnie pliku ją znajdę?
 6. Po wgraniu tekstur, mam coś takiego:
 7. Przepraszam za bezczelny odkop, ale chciałbym zapytać czy ten projekt jeszcze kiedyś ruszy na nowo? Niby screen z tej mapy służy za nagłówek tego forum, a nic się o tej mapie nie mówi.
 8. No fajny busik. Mnie jednak trochę brakuje autobusów miejskich typu midi - prócz Urbino 10 nie ma w zasadzie w czym wybierać, a fajnie byłoby pojeździć MANem NMxx2 lub NMxx3 czy Neoplanem N4009.
 9. Może by tak zmienić nazwę na Troll City? Pasowałaby do poziomu mapy.
 10. Mapa oczywiście wygląda niesamowicie, jednak trochę mnie to martwi w kontekście mapy Gdyni. Czyżby jej projekt został zarzucony?
 11. Nie, to dawna linia łącząca Dworzec z przystankiem tramwaju wodnego.
 12. Co by nie mówić to i tak jest najlepszy Solaris do tej pory i o lata świetlne wyprzedza ten od CNB.
 13. Zapowiada się bardzo dobry autobus. chociaż na pierwszym zdjęciu zdaje się być zbyt kanciasty.
 14. Czyli to znaczy, że przyciąga uwagę.
 15. No i jest. Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia.
 16. Po prostu klasa. Mam pytanie: na ile procent ocenilibyście wykonanie projektu?
 17. W Niemczech najwięcej jeździ busów właśnie 2-drzwiowych i 3-drzwiowych przegubów, więc pewnie dlatego.
 18. Ja jestem z Pogórza Górnego i w sumie trochę szkoda, że autorzy nie zaczynają od linii 194, no ale nie można mieć wszystkiego. Może kiedyś pokuszą się o dodanie równiej jej do mapy. Na razie jednak ślinię się na samą myśl o przejażdżce po Gdyni i życzę autorom wytrwałości w dalszej pracy.
 19. Faktycznie, ale jaja. Wielkie dzięki!
 20. Cierpię z tego powodu od dłuższego czasu. To chyba problem z kodem OMSI 2. Po prostu jak masz podłączoną kierę to sprzęgło musi być widziane jako pedał. Jakimś wyjściem jest podłączenie pada i ustawienie analoga jako sprzęgło, ale nie jest to super wygodne.
 21. Embargo na polskie dźwięki.
 22. Mam pytanie - dałoby radę zrobić repaint Fikcyjnego Pomorze dla Ikarusa 250.59?
 23. Nie będę pytał o datę wydania mapy, a o postęp w jej tworzeniu. Czy na razie ukończyliście tylko fragmenty pokazywane na screenach czy dłubiecie coś dalej? Jak byście to procentowo ocenili?