ccbus

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O ccbus

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Witam serdecznie, mam zainstalowaną mapę Szczecina od kilku ładnych miesięcy, wszystko gra, nic się nie wiesza, ale nie kursuje ani jeden pociąg czy też tramwaj. Proszę, niech mi ktoś powie w czym problem. W folderze Trains i Vehicles mam zainstalowanego np. Konstala 105-Na lub EN57, ale żaden z nich nie jeździ po trasach. Czy pociągom trzeba też wgrywać hof-y tak jak autobusom? Jak spowodować, by chociaż kilka składów jeździło po Szczecinie?
 2. Witam mam podobny problem, niedawno wgrałem do gry Jelcze 120MM/2 i 120M/3 jednakże po wpisaniu numeru linii i kierunku nie widać ich na wyświetlaczu, ale ludzie wsiadają. Zaznaczam, że dodałem do Fonts-ów brakujący plik dotyczący czcionek wyświetlacza, ale nic to nie dało. O co może chodzić?
 3. Witam, czy mógłby ktoś mi podesłać plik o nazwie smietnik.o3d do Scenery_Objects w mapce Karbowo, bo wywala mi błąd?
 4. Witam, mam taki dziwny problem z tablicami kierunkowymi w grze. O ile chodzi o wyświetlacze w MAN-ach lub w Solarisach nie ma problemu, natomiast w Ikarusie 280 oraz 260 Patrykosa na tablicach po wpisaniu kierunku pojawiają się na nich jakieś "chińskie" znaczki, których się nie da odczytać. Tak samo mam na znakach drogowych (nie wszystkich) na mapie Projekt Szczecin 4.0.1. O co może chodzić?