Driver66

Użytkownicy
 • Zawartość

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Driver66 w Rankingu w dniu 11 Wrzesień

Driver66 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1

O Driver66

 • Tytuł
  Wdrożony

Pozostałe

 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony pojazd
  IKARUS
 1. Można prosić oryginalne pliki: lights.osc, lights_constfile, lights_varlist od MANów SD200 oraz SD202 (MAN_SD20X/Script)?
 2. Więc tak, dochodzą mnie słuchy (), żeby napisać dokładnie co gdzie przekopiować i co i jak. Tak więc.. Instrukcja dotyczy przekopiowania wszystkich trzech płatnych dodatków. Jeżeli chcemy przekopiować tylko niektóre dodatki (albo na przykład któregoś dodatku nie mamy) - będzie brakowało kilku niżej wymienionych folderów. 1. Otwieramy główne foldery OMSI 1 i OMSI 2 (najlepiej rozłożyć je na pół ekranu). 2. Kopiujemy z folderu OMSI 1 plik addons.ini 3. Otwieramy folder maps w folderze OMSI 1 4. Kopiujemy foldery Hamburg109, Neuendorf oraz Wien_2005_Linie_24A 5. Otwieramy folder maps w folderze OMSI 2 6. Wklejamy tam skopiowane foldery z OMSI 1 7. Wracamy do głównych folderów OMSI 1 i OMSI 2 8. Otwieramy folder Vehicles w OMSI 1 9. Kopiujemy foldery z początkiem "HH109", MB_O305 oraz foldery z "VA" na początku nazwy 10. Otwieramy folder Vehicles w folderze OMSI 2 11. Wklejamy skopiowane foldery Wszystko. Teraz inna sprawa. Potrzebne są spliny i obiekty do tych dodatków. Tutaj nie wiem, czy je kopiować z OMSI 1 czy jak je wytrzasnąć. Ponoć OMSI 2 ma coś do splinów i obiektów z OMSI 1. Może niech "coś więcej wiedząca" osoba się wypowie. Ale tak jeszcze żeby wszystko było jasne - bez splinów i obiektów mogą Wam dziać się na tych mapach dziwne rzeczy, lub z OMSI 2 ogólnie przy wczytywaniu. Nie ponoszę odpowiedzialności za błędy zaistniałe po przełożeniu dodatków.
 3. Nie wiem na ile to skuteczne, ale przeniesienie map (folderów map, z folderu maps OMSI 1 do folderu maps OMSI 2) i tak samo autobusów oraz pliku addons.ini z głównego folderu gry i powinno działać. Przynajmniej u mnie tak jest w przypadku Mercedes O305. Jeżeli coś będzie nie tak to jeszcze skopiujcie plik fontsPr.dll, zalecam zrobienie kopii.
 4. @Tourliner Ja płaciłem metodą Sofort Banking i miałem grę dosłownie od razu. Ale wiadomo, że tradycyjny przelew nie dojdzie "na już" i przy tej metodzie byłoby trochę dłużej;) Bardzo polecam tą metodę, szybko, prost, bez zakładania kont. Ewentualnie PayPal. @mbobojar Owszem, jest taka sygnalizacja na Berlinie. Jednak nie ma jej "na każdym skrzyżowaniu";) Mapę Berlina trochę zwiedzałem i sygnalizacja o której myślimy rzuciła mi się w oko tylko w tych dwóch miejscach, o których mówisz.
 5. Ja Ci powiedziałem, jest to tzw. hamulec przystankowy/elektryczny, jego działanie Ci wytłumaczyłem. Chcesz - wierz, nie chcesz - to nie;)
 6. @mbobojar No nie. To jest tylko hamulec przystankowy, albo jak kto woli "elektryczny". Jest to tylko mały bajerek, że na przykład na światłach nie musisz trzymać hamulca nożnego, nie musisz zaciągać ręcznego, tylko właśnie możesz zaciągnąć hamulec przystankowy;)
 7. @mint539, mapy z OMSI 1 nie są kompatybilne z OMSI 2. Wozy chyba tak. @mbobojar 1. Z tym przyciskiem? A Ty myślisz, że tu wróżki są i wiedzą o który chodzi? Może podasz chociaż o który autobus Ci chodzi? 2. Domyślam się.. że chodzi Ci o instrukcję pulpitów (aczkolwiek nie tą w instrukcji, tylko tą "plakatową"). W dokumentach wersji download również opisanych jest 49 punktów. 3. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi..
 8. @lukcuio28 http://scr.hu/1xul/rtaco Strzałka nr 1 - wejdź w opcje i wybierz zakładkę "Kontroler Gry" (bądź jeżeli nie masz spolszczenia - drugą zakładkę od końca) Strzałka nr 2 - w tym oknie powinien być widoczny Twój kontroler (musi być podłączony oczywiście) Strzałka nr 3 - zaznaczasz go w lewym oknie i naciskasz ten przycisk Strzałka nr 4 - klikasz na niego w prawym oknie http://scr.hu/1xul/eem43 Tutaj masz dwie zakładki - osie i przyciski. W tej części skupie się na zakładce osie. Strzałka nr 5 - ten fistaszek musi być zaznaczony Strzałka nr 6 - tutaj masz tak jakby osi kierownicy, pedałów, itp. Strzałka nr 7 - w tych listach określasz, która osia czym jest; jeżeli ruszysz kierownicą i będzie to widać (zamalowana część pola się zwiększy lub zmaleje) to wybierasz "Sterowanie" http://scr.hu/1xul/0eye8 Teraz zakładka przyciski. Strzałka nr 8 - zakładka przyciski Strzałka nr 9 - wciśnij wszystkie przyciski z kierownicy jakie masz (drążek też wchodzi w skład), pojawią się one w tym oknie http://scr.hu/1xul/lxw8a Strzałka nr 10 - jeżeli wciśniesz przycisk - w oknie w ustawieniach podświetli się on na niebiesko Strzałka nr 11 - w tej liście szukasz interesującej Cię komendy Strzałka nr 12 - opcje "ciągłość" zaznaczasz, jeżeli wybierzesz na przykład komendę "widok rozkładu jazdy" lub "widok kasy" http://scr.hu/1xul/zrqjs Strzałka nr 13 - jeżeli wszystko poustawiasz - klikasz "OK" http://scr.hu/1xul/75cu7 Strzałka nr 14 - po każdym wczytaniu mapy klikasz na ten przycisk Strzałka nr 15 - klikasz na ten przycisk Wszystko. Miłej jazdy.
 9. @up, widać, że nawet nie chciało Ci się poszperać. W folderze "Vehicles" jest folder "Announcements". Są w nim zapowiedzi do Berlina i Grundorfu. Tyle mogę powiedzieć. Jak to działa - to już jest zagadka.
 10. Tak trochę nie do końca. Przy starcie OMSI 2 wybierasz datę. Masz również opis tej daty, co się dział do tej pory itp. itd. Jeżeli chcesz przejechać się na linii 137 musisz ustawić co najmniej 1994 rok;)
 11. Tak, owszem, mam spolszczenie OMSI 2. Jest ono dostępne tylko na "innym" forum;)
 12. Jest dostępna wersja pudełkowa. 1 Aerosoft - http://pt.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=12796 2. Sklep pilots.pl - http://www.pilots.pl/product_info.php/products_id/700 Ile się czeka tego nie powiem, bo nie wiem;)
 13. Pewnie chodzi Ci o symulacje bezwładności głowy. Jeżeli mówimy o tym samym, chcesz się tego pozbyć to w opcjach, w pierwszej zakładce odhacz: http://imageshack.us/a/img849/5830/dqul.jpg
 14. #wszyscy szukający kodów kierunków 1. Otworzyć główny katalog gry 2. Wchodzimy w folder "docs" 3. Otwieramy plik "Manual_OMSI2_EN" 4. Przechodzimy do stron 72-77; na tych stronach mamy numery rolek (rollbandów), numery znaków specjalnych oraz numery kierunków dla poszczególnych linii Oczywiście są to numery rolek, kierunków do podstawowych map, tu Berlin i Grundorf. Pozdrawiam, Driver66
 15. Witaj Piotrze:) Ja polecam: Autobusy: Neoplan N4016 - http://omnibussimulator.pl/Temat-Neoplan-N4016--9844 Jelcz M125M - http://omnibussimulator.pl/Temat-v2-7-Jelcz-M125M-Dana-Vecto-Vecto-CNG Mercedes O405N² - http://omnibussimulator.pl/Temat-Mercedes-Benz-O405N2-by-Julian MAN NL202 - http://omnibussimulator.pl/Temat-MAN-NL202-v0-99-by-FRENZYMAX Mapy: Projekt Szczecin - http://omnibussimulator.pl/Temat-Projekt-Szczecin-3-10 Fikcyjne Pomorze - http://omnibussimulator.pl/Temat-Fikcyjne-Pomorze-v2-00 Życzę dużo radości i szczęścia, pozdrawiam!