Patrykos

Użytkownicy
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Patrykos

 • Tytuł
  MaSzynowiec

Pozostałe

 • Skąd
  Imielin
 • Ulubiony pojazd
  Ikarus
 1. Ta bezsensowna dyskusja na temat „a co zrobi Marcel? A czego nie zrobi?” toczy się przez większą część wątku. Jakiekolwiek zgłaszanie problemu nic nie daje. Jak moderatorzy i administratorzy tego mogą nie dostrzegać? Warto by przywiązać do tego wagę.
 2. Sens istnienia gazetki jest znikomy. Pisanie dla paru stron krzyżówek, dowcipów i kawałów nie ma sensu. Nowości ze świata OMSI dowiadujemy się z wątków, które są na forum i to wystarczy.
 3. To jakiś konwert czy robisz od początku? Można prosić o widok w wireframe? (z krawędziami)
 4. Możemy sobie tak biadolić przez kolejne 56 stron, a z tego gadania nic nie wyniknie. Należy teraz zachować spokój i czytać oficjalne forum, gdzie pojawiają się informacje z pierwszej ręki a nie spekulacje użytkowników, którzy nie mają pojęcia o strukturze kodu odpowiedzialnego za przegub.
 5. A jaka jest różnica pomiędzy 260 a 280? Generalnie obrzyn powinien nazywać się 260 a nie 280. ;-) Ja jestem natomiast ciekawy w ilu procentach to jego model, a w ilu konwert jednej i tej samej siatki, która zawiera te same błędy.
 6. Planuję 3 wersje solówek. Ta (260.04) Raba D2156 + Csepel ASH75.2, 260.04 po KZNSie z Rabą D10 i Czepelem oraz 260.73A z Rabą D10 i 4biegowym ZFem.
 7. Wydajności nie mierzyłem. Nowości skryptowych będzie cała garść. Na obecnych nie da się odwzorować Ikarusa. Ostateczną postać skonsultuje jeszcze z współpracownikiem. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, przydadzą się.
 8. Oczywiście dykty można schować. Napis nie jest stale przytwierdzony do jednego miejsca.
 9. Bry, no cóż. Sporo osób do mnie pisało i prosiło, abym jednak powrócił na to forum. Mam nadzieję, że już nie dostanę powodu, aby z niego odchodzić. Zatem po dłuższej przerwie witam się ponownie z użytkownikami screenami z aktualnych prac nad Ikarusem. Prace nad modelem są praktycznie zakończone. Należy jeszcze zrobić „deszczowe” wersje szyb. Aktualnie model stoi u skryptowca.
 10. Wszystko fajnie, tylko dlaczego trzeba zawsze konwertować model z vBusa albo z innej gry/symulatora*? Poza tym widzę, że praktycznie nic poza „zesmoothowaniem” krawędzi nie zostało zrobione. * – niepotrzebne skreślić.
 11. Autobus ciągle przechodzi poprawki, staram się jak najrealniej oddać realny stan rzeczy. Prawdopodobnie jeszcze raz będę musiał nagrać silnik bo w nagraniach lekko sprzęgiełko wentylatora hałasuje.