tymkowe

Użytkownicy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O tymkowe

 • Tytuł
  Prawie Warszawiak

Pozostałe

 • Skąd
  Zajezdnia Wrzeszcz
 • Ulubiony pojazd
  MAN NG313 #2501 ZKM Gdańsk
 1. Generalnie wszystko wygląda dobrze, zastanawiam się tylko nad krawężnikami, nie uważasz że lepiej by było zamienić je na takie z trawą? P.S. Odpisz na pw
 2. W drodze do Dębicy. Miałem wracać, ale coś nie pykło i tarcza manewrowa nie chciała mnie puścić
 3. Dobry wieczór, na wieki wieków. Jako MKM bardziej tramwajowy niż autobusowy ciągle staram się zgłębiać temat pojazdów szynowych. Zabrałem się nawet do edycji mapy Wrocławia pod tym kątem. Generalnie wcześniej śmigałem tramwajem ULF na mapie Gladbeck. Niestety na torach położonych przeze mnie nie wszytko działa jak powinno, mianowicie: 1. "Gelenki" czyli coś w rodzaju przegubów są nie na swoim miejscu. Dodatkowo podczas jazdy się kręcą. 2. Pojazd jedzie w pewnym sensie bez fizyki. Nie przechyla się na zakrętach czy przy hamowaniu, nie wężykuje przy większych prędkościach. Dodatkowo nie działa funkcja "ruchu głowy kierowcy" 3. Najważniejsze, zwrotnice nie działają. Muszę je przestawiać z pozycji edytora, po załadowaniu symulacji nie da się ich już przestawić. Myślę że łatwiej będzie, jak przedstawię wymienione problemy na filmach: Prawidłowe działanie: Nieprawidłowe działanie: Pozdrawiam
 4. Tramwaj wielosystemowy oczekuje na podanie S 2.
 5. Całe życie na jednej mapie...
 6. Worniczy Solaris na 211 po raz kolejny w moim obiektywie. Nie udało mi się dowiedzieć co tam robił, ale trzeba przyznać że prezentował się dość wyjątkowo.
 7. Chwilka przerwy i jedziemy dalej.
 8. Pochwalony. Ostatnimi czasy siedziałem sobie przy mapce Wrocławia i modyfikowałem tory tramwajowe. Połączyłem lub położyłem nowe, ogólnie mało zostało do dokończenia. Jak wiadomo w OMSI nie można zrobić spawnera na torach. Więc porobiłem łączenia między torami (bodajże przeloty) Postanowiłem zrobić próbę i zonk, niestety zwrotnice nie działają. Tramwaj jedzie tam gdzie sobie wymyślił symulator, nie dając możliwości pertraktacji. Gdzie leży problem? O czymś zapomniałem, coś źle zrobiłem? Pozdrawiam
 9. Ciężko się doczytać, na co właściwie jest ta gwarancja. REGULAMIN Poszukam swoich dokumentów, być może ich treść powie mi więcej niż warunki ze strony EURO. Skutki incydentu z wodą zaczynają się ujawniać, jakąś godzinę temu poparzyłem się ładowarką. Dodatkowo przy wymianie danych między telefonem a komputerem były duże problemy. Chyba nie ma wyjścia, trzeba oddać.
 10. Mogę go uwalić jakoś widocznie, tylko tak jak mówisz trzeba poczytać. Wczoraj próbowałem, ale mało co zrozumiałem. Dlatego zastanawiam się nad utopieniem.
 11. Witajcie! Od pół roku posiadam LG G2. Kupując w sklepie EURO zdecydowałem się na rozszerzenie gwarancji do pakietu pełnego lub uzupełniającego. (Ze strony EURO ciężko wywnioskować, a dokumenty są zakopane gdzieś głęboko) Na początku września, dzięki mojej znajomej telefon otrzymał niesprawne niestety skrzydła i poleciał wprost na krawężnik. Ekran się stłukł a dotyk padł. Miesiąc posiedział w serwisie LG, po czym wrócił do mnie z wymienionym przednim panelem. Śmigał aż miło do czasu aż postanowił się wykąpać. Szczęście w nieszczęściu, że zamoczył tylko kawałkiem, ale jednak odbiło mu się to na zdrowiu. Bateria krócej trzyma. No i niestety na ekranie mam już 3 spore rysy. Poza tym boję się sytuacji, w której telefon pójdzie do serwisu bo coś rzeczywiście padnie nie z mojej winy, a producent mi napisze "Przecież telefon był zalany". Tutaj pytanie do bardziej zorientowanych. Czy jeżeli sprzęt był już naprawiany, ale nie wymieniany to ubezpieczenie nadal funkcjonuje? (Babeczka w ojro zarzekała się, że jeżeli sprzęt zostanie naprawiony to ubezpieczenie nadal działa a jak dostanę nowy to się anuluje) To raz. Dwa, kiedy już okaże się, że mogę go sobie spokojnie niszczyć, to jaki polecacie sposób na skuteczne umartwienie telefonu. Zależy mi na tym, żeby nie było sensu naprawy, plus na małej widoczności premedytacji. :X Zastanawiam się nad wrzuceniem do wanny. Jeśli telefon miał już wcześniej kontakt z wodą (okolice wtyczki jack, naprawdę mały fragment), to może powstać tam korozja a gwarancja zostać anulowana? I takie pytanko dodatkowe, jakie są szanse na natychmiastową decyzję wymiany sprzętu zamiast wysyłki do serwisu? A może mieliście podobną sytuację? Pozdrawiam serdecznie.
 12. Mi tam ten SU nie brzmi. Możliwe, że to inna jednostka, ale jednak czegoś takiego w OMSI brakuje. Solaris Urbino 12 #1553 MZA Warszawa: