Buser

Użytkownicy
 • Zawartość

  199
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Buser w Rankingu w dniu 29 Marzec 2017

Buser posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

7

O Buser

 • Tytuł
  Buser
 • Urodziny 25.04.1990

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/3DStudioByBUSER/

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Youtube
  https://www.youtube.com/user/TheMrBuser
 • Skąd
  Kraków
 • Ulubiony pojazd
  Ikarus 280
 1. Drodzy forumowicze, ostatnio nagrałem dwa filmy z przejazdu 105'tki z roku 1999. Widać tu na jakim etapie stoją prace nad mapą. Widoczne błędy bądź niedociągnięcia będą w niedługim czasie usunięte/poprawione. Użyty został tabor współczesny, gdyż dedykowane autobusy są dalej w trakcie tworzenia. Więcej konkretnych info na temat mapy wkrótce, tym czasem - enjoy: https://youtu.be/5i78AbI0jH0 https://youtu.be/R_md2HP-J9U
 2. Dziękuję za ciepłe słowa. ;-) Co zostało - uzupełnienie otoczenia o zieleń, ogrodzenia i domki, a także przerobienie kilku obiektów (tych, których początkowo użyłem z mapy Krakowa z VBUSA - wszystkie robię od nowa bardziej szczegółowo i na lepszych teksturach) na odcinku od ostatniego screena do pętli Prądnik Czerwony, a także na ul. Strzelców. Na koniec jeszcze pociągnę chyba Powstańców do końcówki Cmentarz Batowice II Brama. CHRONO na 1.11. chciałbym zrobić bez tej pętli w 1998 roku oraz z uwzględnieniem tej pętli, gdyż powstała we wrześniu 1999.
 3. Cisza w temacie, w związku z czym trzeba rozruszać towarzystwo. Kilka screenów, prezentujących ulicę Dobrego Pasterza, z kompletną zabudową - i nietypowa relacja.:-) Mój ulubiony skręt na trasie linii 105 z al. 29 Listopada w Dobrego Pasterza - dla wytrawnych graczy ;-) Ależ się nam Dobrego Pasterza korkuje czasami, a jeszcze jakiś dostawczak na chodniku stanął... Trzeba się przeciskać, ale jest to możliwe ;-) Ile aut... ...uff, koniec korku W lewo na ul. Majora, na Prądnik! Widok z drona na pasaż handlowy pomiędzy ulicami Majora/Dobrego Pasterza/Łepkowskiego. Tym samym, już z pracami wszedłem na ul. Majora oraz Łepkowskiego. Liczę, że prace tutaj nie zajmą mi więcej j 2/3 tygodnie.
 4. Raczej dopiero po wakacjach 2016, oprócz OMSI mam jeszcze życie i obowiązki oraz przyjemności z nim związane
 5. Szanowni użytkownicy, Wybaczcie post pod postem, ale uważam tą informację za ważną. Zapraszam wszystkich do polajkowania i śledzenia nowości związanych z moim projektem oraz twórczością 3d na Facebooku, pod adresem: https://www.facebook.com/3DStudioByBUSER/ Oczywiście wszelkie istotne zmiany, czy nowości nadal będą prezentowane również tutaj.
 6. Praga Południe/Wawer, pozdro ;-)
 7. Bus looks great! My question is, will You create an articulated version - 3/4 doors and as skayl8600 said - 3 doors version of 12m bus?
 8. Dwie, 129 i 105. 105 jest skonczona na odcinku wspolnym ze 129. Dalej brakuje troche otoczenia glownie na szeroko pojetym osiedlu Pradnik Czerwony. Zamierzam tez funckja Chrono dobudowac koncowke Cmentarz Batowice II Brama dla rozkladow 1.11.
 9. Moc Najszczerszych Życzeń dla wszystkich forumowiczów. Korzystając z okazji i wyjątkowej chwili, chciałbym zaprezentować najświeższy filmik prezentujący aktualny stan postępu nad linią 129, czyli 99,98% wykonania. W chwili obecnej pozostało już tylko uzupełnić tekstury nocne budynków, oczyścić kilka tekstur na budynkach ze znaków drogowych oraz dorobić 3 ogrodzenia. Miłego oglądania:
 10. Znam ten model, niestety to chyba najprostszy konwert z vbusa. Taka solidna Scania CN113ALB by sie przydala, moze kiedys sie doczekamy ?
 11. 128 ma na 200% poprawne końcówki, tj. os. Ruczaj i Mistrzejowice ;-) Błąd był na pewno w linii 125, ale już został poprawiony.
 12. Oo dziękuję za porównanie Trochę więcej niż 10 lat, mapa przedstawia stan z 1997/8 ;-)
 13. 1. Linię 129 skończę jeszcze w tym roku. Dokończenie 105 nie powinno zająć mi dłużej niż parę miesięcy. Więc optowałbym za przyszłym rokiem ;-) 2. Nie mi ją raczej oceniać Mogę jedynie powiedzieć, że dokładam wszelkich starań by odzwierciedlenie było jak najdokładniejsze - co Krakowianie mam nadzieję dostrzegają.
 14. Ok, myślę że co nieco można pokazać. Prace nad linią 129 dobiegają końca. Zieleń została ułożona na całej mapie. Z ogrodzeń dedykowanych, pozostały dwa przy ul. Dobrego Pasterza. Pozostało także rozsiać znaki drogowe na odcinku od Dworca Głównego do skrzyżowania Stella Sawickiego z Bora Komorowskiego, a także uzupełnić tekstury nocne do budynków, wraz z poprawą kilku tekstur dziennych(głównie wymazanie będących na nich ludzi/znaków), poprawka tekstury jednego skrzyżowania oraz poprawa jednego budynku przy al. 29 listopada. Dodatkowo chciałbym też podmienić tekstury asfaltu oraz trawy. Stan prac nad 129 oceniam na 99,5% skończenia, 105 na 65%. 129 chcę skończyć jeszcze w tym roku, tak aby od stycznia móc spokojnie zabrać się za dokończenie brakującego otoczenia dla 105. Jeszcze przed Sylwestrem postaram się nagrać filmik z przejazdu po 129. Poniżej parę screenów z linii 129 - screeny zaczynają się przy Zajezdni w Czyżynach i jadą do samego Dworca.