kazik2000

VIP
 • Zawartość

  660
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O kazik2000

 • Tytuł
  Sound Engineer

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.fabryczna.art.pl

Pozostałe

 • Skąd
  Lublin
 1. Zdecydujcie się na jeden temat. Chociaż akurat bloki łatwo odszukać, a perony można w prosty sposób samemu zrobić z gotowych części.
 2. Nie "Golaz"' date=' lecz Go[b']Ł[/b]AZ. GoŁAZ AKA 5225 "Rossijanin", chociaż nazwę czyta się "Rassijanin" - akcent pada na literkę я (ja). Poprawiłem nazwę wątku, bo autor jest na majówce
 3. Po co odkopywać ponad rocznego trupa i jeszcze celowo offtopować? Do tego jeszcze użytkownik nie logował się od 20 kwietnia... 2011 roku. No ale nie ma tego złego i można dzięki tej archeologi zamknąć ten wątek bez wyrzutów sumienia
 4. Temat przeniesiony do działu "Kwestie sprzętowe"
 5. Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 6. Uważam że nie ma potrzeby pisania tego samego w kilku wątkach. Te w dedykowanych do map wydaje mi się że powinny wystarczyć.
 7. Usunąłem pierdyliard postów kompletnie nie na temat. Jeśli ktoś się zagubił to polecam przeczytać jeszcze raz temat tego wątku.
 8. @oskar1197: za ciągły flood typu "mógłby ktos załączyć wszystkie potrzebne pliki?" (4 razy w wątku!) dostajesz ostrzeżenie. Wszystko jest w manualu. Zrozumiałbym gdyby autor się wypiął, ale on wszystko dokładnie opisał. I nie ma to znaczenia, że Tobie albo mi się to nie podoba, że tych plików nie załączył.
 9. Tylko autor ma prawo do uploadu. Problem w tym, że autor już 1,5 m-ca tutaj nie zagląda.
 10. @kamilmpk: słowne ostrzeżenie. Za takie pytania jest warn punktowy, ale jako że jesteś "młody" to tylko wygonię Cię do lektury regulaminu.
 11. W ustawieniach dźwięku sobie popatrz czy Ci się ptaki nie odznaczyły
 12. O matulu. Cóż to się wyprawia? Do FAQ marsz, a potem do wątku z mapą.
 13. No kolego, trochę się zapędziłeś. Fakty są takie, że model/powieść/kompozycja/post na forum posiada niezbywalne prawo autorskie! Prawo autorskie to nie to samo co prawo autorskie majątkowe! Zapamiętaj, że nie możesz bez zgody autora nic z tych rzeczy o których piszesz (cytuję: "Ja mogę pobrać jego autobus, zmienić kolor i napisać, że to moja praca, wrzucam na forum, ale nie wolno nikomu pobierać itp. I co w związku z tym?"). Odpowiadam na zadanie przez Ciebie pytanie: w związku z tym jesteś złodziejem żerującym na czyjejś pracy. I nie ma znaczenia czy dodatek jest freeware czy nie. Zazwyczaj licencja nie upoważnia do zmiany dzieła (chyba że jest na to oficjalna zgoda). Oczywiście w tym przypadku nie nastąpiło żadne naruszenie praw autorskich, gdyż linki odnoszą się do strony z dodatkiem a on sam nie został uploadowany ani zmodyfikowany. Zatem na przyszłość proszę Cię, abyś takich "rewelacji" nie rozpowszechniał na forum, bo jeszcze Cię ktoś posłucha i pomyśli że masz rację. A nie masz i piszesz niesamowite rzeczy o których nie masz najmniejszego pojęcia. Musiałem odpisać na to OT bo aż mi skóra ścierpła jak to przeczytałem. @Swiss72: What is the problem? You put this model into the russian forum and made a link public. It's just a hyperlink without any changes.
 14. Rozwiązanie podane przez kolegę tomass94 jest jedynym słusznym, gdyż autobus będzie respektował zasady ruchu drogowego. Jak dodasz invis_street to będzie przenikał przez inne samochody. Tylko należy pamiętać, że taki manewr można wykonać na spline, a nie na obiekcie.
 15. Rejestrując się na forum zaznaczasz "ptakiem", że zapoznałeś się z regulaminem. A to że nie jest on czytany bądź znany nie zwalnia z jego przestrzegania. Sądzę że specjalne linkowanie w nim nie ma większego sensu skoro i tak tam dany użytkownik nie zajrzy.