bolechowo

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O bolechowo

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Na niemieckim forum doczytałem się, że niby mapa chodzi na patchu 1.04, bo wykorzystuje coś tam z AI.
 2. Ok, spoko. No i przepraszam Cię
 3. A te pliki nad tym linkiem (1 strona) nie są w tej paczce?
 4. Mógłbym prosić o pliki do mapy Fikcyjne Pomorze? Lista plików: track dobrowa_janowo , nr 22 sceneryobj : sceneryobjects/building_mc/ muro_40m.sco i mur_5m.sco bruecke/ bruecke.sco spliny: addon_modern_streets/str_2spur_11m_galen1-Uberland.sli
 5. Jak dla mnie autor zawalił sprawę z plikami, ponieważ wrzuciłem wszystkie pliki do odpowiednich folderów i wyskakuje mi komunikat: track dobrowa_janowo , nr 22 sceneryobj : sceneryobjects/building_mc/ muro_40m.sco i mur_5m.sco bruecke/ bruecke.sco spliny: addon_modern_streets/str_2spur_11m_galen1-Uberland.sli Nie wiem skąd pobrać te pliki, bo autor ich nie wrzucił, tylko każe prosić, aby ktoś je zamieścił. Jak dla mnie autor zachowuje się na minus. To tylko moja opinia.
 6. Witam. Jak podmienić silnik z MAN Lion's City 1DTF Edition V1.1 do MAN Lion's City DD Beta Version? Chce aby ten autobus nie miał takiego "wyścigowego" silnika.
 7. Witam. Pomóżcie mi ustawić sterowanie na padzie od XBOXa 360. Jak to zrobić? Przykładowo: na klawisz RT chciałbym mieć ,,gaz'' na klawisz LT hamulec na klawisz RB widok w prawo na klawisz LB widok w lewo lewa strzałka kierunkowskaz w lewo prawa strzałka kierunkowskaz w prawo lewy analog do kierowania. Proszę pilnie o pomoc!
 8. Witam. Czy da się ustawić sprzęgło pod lewy przycisk myszy? Jak można, to jak to zrobić?
 9. Ok dzięki kolego. Leci "+". Na klawiaturze działa wspaniale Wcześniej grałem w VBUSa i podobnie było ze sprzęgłem. Więc mam wyćwiczone.
 10. Witam. Może mi ktoś opisać krok po kroku gdzie włączyć i jak ustawić manualną skrzynie biegów? Gram na klawiaturze. [mod]Podpinam do FAQ 25.02.2013r. /Solaris[/mod]
 11. Że to w ogóle jeszcze jeździ !
 12. Jak dla mnie, to trochę cicha ta skrzynia :/
 13. Mnie się autobus podoba i wielki plus za malowanie MPK Poznań.