Tehiro

Użytkownicy
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Tehiro

 • Tytuł
  Tutejszy koder

Ostatnie wizyty

250 wyświetleń profilu
 1. Ależ rozumiem. Zapytałem tylko grzecznie. Mogłeś to dopisać w temacie.
 2. Reaktywacja, reaktywacją, ale nie uważasz, że postąpiłeś nie za fajnie używając LOGO stworzonego przez kogoś innego bez twojej zgody? Widzę identyczny styl na forum jak wcześniej był ostatni, okej on jest publiczny, no ale nie wypada bez zgody używać logo. Mogę życzyć Ci tylko powodzenia.
 3. Na aukcji wypisałeś, że grałeś na ultra z tą kartą. Możesz podać pełną specyfikację komputera na którym grałeś?
 4. Witam. Maiłem długą przerwę od OMSi i teraz, gdy gram na mapie Romerberg i nie ładują mi się części mapy (tielsy, czy jakoś tak...). Przeanalizowałem mapkę MapToolsem (RC 3.0) i wszystkie spliney, oraz obiekty mam. Jakieś pomysły?
 5. Jako iż jest małe zainteresowanie programem, tak więc program będzie dostępny tylko w języku polskim. Mam mało czasu, ale jest postęp. Obecne połączenie z bazą już działa poprawnie. Został do napisania jeszcze asystent (obiera i instaluje modyfikacje), dostosowanie do OMSI 1, oraz OMSI2, a to nie będzie łatwe. Do tego jeszcze poprawki kosmetyczne. Później zostanie tylko sprawa kosmetyczna, oraz uzupełnienie bazy danych. Przede mną dużo roboty, a jak wspomniałem wcześniej mam bardzo mało czasu.
 6. Ciężko powiedzieć, baza jest napisana, lecz teraz pracuję nad udoskonaleniem programu.
 7. No przyznam, że prezentuje się ładnie. Ile ten skubaniec ma plygonów ?
 8. Witam. Mam do sprzedania serwer VPS w Biznes-Host. Ważny jest do 25.06.2014. Zapłacone było za niego 75zł. Działa 18 dni, więc myślę, że wezmę za niego 60zł/50zł. Niestety nie mam możliwości wystawienia na allegro, gdyż nie mam po prostu aktywowanej opcji sprzedawania (tylko kupuję). Po więcej informacji, screeny itp. zapraszam na PW
 9. UPDATE! Zmiany w funkcjonalności, oraz nowe screeny.
 10. Witajcie! Ostatnimi czasu działo się źle, sprawy prywatne nabrały najwyższy priorytet, do tego straciłem calutki kod mojego OEMI. Ja jednak się nie poddaję i zaczynam pisać OEMI od nowa. Poniżej co was czeka, oraz pierwsze screeny. Co w OEMI 1.5: Asystent pierwszego uruchomienia (OEMI nie będzie musiało być w folderze z OMSI!) Integracje z OMSI 1, oraz OMSI 2 Nowy Design (Styl Metro) Nowy system instalacji modyfikacji Nowy sposób podglądu modyfikacji Podgląd zainstalowanych modyfikacji za pomocą OEMI Nowy system bazy modyfikacji Możliwość tworzenia paczek dla OEMI Możliwość odinstalowania modyfikacji zainstalowanych za pomocą OEMI A to nie wszystko! Powyżej widzicie zaledwie cząstka nowych funkcji! Pracuję także nad napisaniem kodu, który umożliwi instalację z paczek utworzonych dla OEMI, lecz nie będzie to łatwa sprawa, i nie wiem czy podołam. Pierwsze screeny - Kreator pierwszego uruchomienia: Czekam na wszelkie propozycje z waszej strony.
 11. Nie wiem dlaczego post się nie pojawił, piszę jeszcze raz. Witajcie, Przepraszam za tak okropnie długą nieobecność. Spowodowane to było sprawami prywatnymi, oraz stratą całego projektu. Jednak nie poddaję się, jestem w czasie pisania kodu OEMI 1.5, który wprowadzi na prawdę ogrom zmian oraz opcji. Sam design programu być może się zmieni, może ktoś będzie chętny na stworzenie grafiki? Jeżeli tak - zapraszam na PW. Już na dniach dowiecie się, co nowego będzie w OEMI 1.5:)
 12. Jeżeli ktoś jest nie pewny, bądź się boi - mogę zapewnić, że wszystko jest jak należy. Nie dawno zakupiłem OMSi znajomemu, ponieważ on nie ma możliwości płacenia przez internet
 13. Heh, jak one działają to wiem, chodziło mi o to, czy one już działają
 14. Pomysł ciekawy, aczkolwiek chciałbym zapytać czy opcje "Skip AI models" oraz "Overwrite existing files" już działają ? Ten sam pomysł chciałem zastosować w moim OEMI Jak domyślam się program pobiera listę podkatalogów i do wszystkich wrzuca plik?
 15. Przepraszam za double lecz to na prawdę ważne. UWAGA! UWAGA! JEŻELI KTOŚ Z WAS POSIADA OEMI 1.4 PROSZĘ POD ŻADNYM POZOREM NIE USUWAĆ ZA JEGO POMOCĄ MAP DO CZASU WYDANIA OEMI 1.4.1 ! [mod]edit[/mod]