Speed024

Użytkownicy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Speed024

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Wszystko według opisu robione, ale przy ładowaniu ruchu drogowego wywala błąd jakiś Bad DateNeimen.
 2. No zgadza się, wczoraj np. jeździłem 3,5 H od 14.30 do 18 na mapie Wrocławia i po 4H nie wytrzymałem i wyłączyłem grę bo mi się nie chciało. Piszę to po to , co prawda zmęczenia nie ma co porównywać, ale znudzenie tak. Ile tak mniej więcej kierowca jeździ w MPK Rzeszów dziennie (na 3/4 etatu ) , może to głupie pytanie ale ile powinienem wytrzymać w OMSI bym dorównał w rzeczywistości takiej pracy. Wybaczcie że zbaczam z tematu trochę.
 3. Właśnie mi się np. PKS nie podobają takie na długie trasy, bo jedzie się i jedzie przed siebie i nic się nie dzieje. Może to głupie, ale uważacie że ile powinienem wytrzymać za kierownicą w OMSI (bez przerwy kursując, oprócz stania na zajezdni i czekając na kurs te 5 min.) . Wybaczcie że tak zbaczam z tematu, ale Omsi ma wbudowaną kartę kierowcy i nie wiem czy mam poprawne statystyki (bo jeżdżąc w OMSI człowiek się szkoli, po to jest właśnie symulator). Moje statystyki: Zacząłem moją przygodę z OMSI (czyli 1x kontakt z autobusami w grze) : 2011-04-25 Przejechane: 1171.0 km Przystanki: 1980 Spóźnień: 135 Wypadków: 161 Zderzeń: 154 Potrąconych przechodnich: 50 Ocena jazdy: 53% Komfort: 75%
 4. To trochę trzeba zapłacić .. Ale mam dziwne podejście i uczucie co do tego zawodu, raz mi się chce jeździć a raz nie. A również nie chcę iść na ten zawód pojeździć tam 2H i ledwo nie usypiać z znudzenia bądź zmęczenia. I chciałbym się sprawdzić najlepiej przed podjęciem decyzji, ale nie wiem jak. Tzn. wiem że mogę pojeździć w OMSI dłużej ale ile? w jakich godzinach? i tylko 1 dzień i 2 od razu spokój?
 5. To szkoda chyba prawa jazdy na tą kategorie robić na 2,3 lata?
 6. W Warszawie to dość normalne, inna sprawa chyba z Rzeszowem. sgo - masz na myśli bym się wyszalał w OMSI i szukał pracy poważnej np. elektryk samochodowy?
 7. Powiem tak, jestem obecnie w technikum ZSE i chodzę do 2 klasy tech. , i potrafię 6H jeździć autobusem w OMSI bez znudzenia ani nadmiernego zmęczenia i sprawia mi to radość . Powiem szczerze tak, naprawdę od roku myślę poważnie o tym kim chcę być itd. I nie potrafię się zdecydować bo to i to mi się podoba , ale nie chcę również wylądować i żyć jak jakiś żul jeżdżąc w MPK i zarabiać 1500 zł.
 8. Miałbym pytanie, ile zarabia mniej więcej kierowca w MPK Rzeszów ? Bardzo mnie kusi by zostać kierowcą autobusu, doradźcie mi proszę czy wato w dzisiejszych czasach?
 9. Próbowałem też zawracać i opóźnienie nadal rosło, a gdy jechałem na tym rondzie prosto z prędkością 90 km/h (tamta drogą poza miastem) to opóźnienie było takie same. P.S. Wiem że to nie temat związany z FBW, ale przy okazji zapytam. Dlaczego gdy chwilę pojeżdżę i autobus się brudzi to na szybie patrząc od środka szyba zamienia mi się w paski (aż potem jest ich coraz więcej aż w końcu prawie nic nie widać)
 10. Jechał ktoś trasa 10 ? jak należy dalej jechać gdy mamy napis Turn Here na rondzie, gdy jedziemy prosto opóźnienie się zwiększa , w lewo i prawo ślepe uliczki... Ogólnie mapa bardzo dobra, dużo rozkładów i można poczuć się bardzo realistycznie.
 11. Dzisiaj patrzę pojeżdżą na przystanek, jakiś dziwny autobus bo z daleka nie wiedziałem jaki to numer i co tam pisze ;d, podjeżdża z kartką jak w MKS-ach że to 0 , i z napisem na wyświetlaczu The Bus of The Year (to nie autobus MKS-u, tylko mpk, ludzie w nim jechali, ale taki nowy;p ). Dziś około 19.00-19.30 na Cieplińskiego.
 12. Zrób teksturę MPK Rzeszów. http://rzeszowit.pl/d/autobus.jpg Z góry dzięki.
 13. Na Mercedes 0405n2 , teksturę MPK Rzeszów. Z góry wielkie dzięki.
 14. Również grałem 3 lata w FSX, więc jak masz pytania to wal.
 15. Lepszy filmik i lepsza jakość: