piter11101

MaSzyna EU07

173 postów w tym temacie

Aha, opowiedz coś o nim, pokaż zdjęcia jakieś...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko dopowiem że na ich forum panuje prawo stalowej pięści. Napiszesz coś co moderator nie lubi? post leci na bocznice. Zbyt brzydko piszesz? Uciszenie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

djtomas: Wtam ale mam klopot stym symulatorem Maszyny Eu07 bo ja mam wiste pokazuja pociagi to mi sie wylacz i nie iem co mam zro bic jak wiesz to mi powiec albo mi pomusz plis

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw naucz się pisać a dopiero potem ci pomożemy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

piter11101 mówisz ze brakuje fajnych tras??? to chyba dawno nie grałeś...Linia 53, lina 546, linia 61, Zwierzyniec wszystkie w 100% dopracowane...przejedz się , klimat jest niesamowity!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak ale one są dosyć długie a nigdy nie mam czasu aby przejechać całą chyba że w wakacje. W tamte wakacje przejechałem z kolegą całą trase L053-służba-brutto-pośp jechaliśmy calutkie 6 godzin ;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maszyna to mój wciąż ulubiony symulator, aktualnie piszę misję do linii 053, oraz tworzę różne przytorowe pierdółki. Obiekty otoczenia będę wydawał do Maszyny jak i do OMSI.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna ta olszynka, a tak swoją drogą to mógłby powstać w końcu jakiś węzeł Olszynka Odolany...albo traska jakaś SKM czy KM przez Warszawkę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Sorki za Błedy ale troche w czoraj popilem i dlatego ale mam pytanie mam Viste i jak gram to mi sie wyłancza gra nie wiem co mam zrobic

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem kiedyś w ten symulator :) ale nie mogłem pojąć jak się tam steruje :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwestia przyzwyczajenia :P Po paru uruchomieniach działa się już intuicyjnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co dwa patole? :D Na jednym styknie... Mniejsze ryzyko połamania... ;) Dobrze jest też mieć n pod ręką, na wypadek przesadzenia z 'plusikami'...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O' date='P,M,X,C,d,Y,U,I,num+ i jedziemy!

[/quote']

Zapomniałeś jeszcze o . (albo num9) - luzowanie hamulców :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wtam mat pytanie do was jak jade pociagiem to mi sie wyłacza nie wiem dlaczego bo ja mam Viste i niem co mam robic pomuscie mi polis

Djtomas: Witam Sorki za Błedy ale troche w czoraj popilem i dlatego ale mam pytanie mam Viste i jak gram to mi sie wyłancza gra nie wiem co mam zrobic

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O nie... Raz napisałeś, starczy... TO NIE JEST FORUM O MaSzynie... Nikt Ci nie odpowiedział, to idź się pytać na forum MaSzyny. I +10 za powtarzanie tej samej treści.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super symulator, specjalnie uczyłem się znaków i przepisów kolejowych żeby bezpiecznie przejechać całą trasę (bez wychodzenia z kabiny i sprawdzania za ile kolejna stacja)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ale tylko shcialem sie do wiedziec czyemu mi sie wylacza jak gram przesto ze mam Viste

// pisownia + powtarzanie tego samego pomimo upomnienia. +10. Rett

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maszyna :) Wieeeele przelatanych godzin w Całkowie, Mocznikach :P Trochę na 053 i 061 też (bardzo fajne trasy, na dodatek w pełni realistyczne), można by wymieniać bez końca :) Uwielbiam ten symulator, ponieważ zapalony ze mnie kolejarz - moja mamuśka jest dyżurnym ruchu, wujek maszynistą (czasem w wakacje śmigam z nim SU46 bądź SM42 na trasie Lębork - Łeba ) Pozdrawiam wszystkich MK :) Co do forum Maszyny - panuje tam ostry rygor, ale to dobrze. Wypowiada się tam na prawdę wiele mądrych osób, inżynierów, doktorów, maniaków kolei. Można się tam dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy (głównie ze świata kolei, ale nie tylko). Wraz z wydaniem PC2009 dużo rzeczy uległo zmianie, poprawiono wiele rzeczy, @Ra ciągle usprawnia swój starter + edytor, reasumując MaSzyna jest bardzo dobrym symulatorem i ciągle się rozwija. Śledzę ich forum regularnie, chociaż ostatnio nie mam czasu na to, żeby pomykać sobie jakimś kibelkiem czy byczusiem :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta