piter11101

MaSzyna EU07

172 postów w tym temacie

>Kiedy wyjdzie exe RA

That will be the day.

No, ale czekam czekam z niecierpliwością na to cudowne exe RA. Bo naprawde, jest niezłe z wszystkich informacji które zostały zebrane.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie no' date=' map tras jest całkiem sporo. Sporo wariacji. Tak jak w OMSI :) Tylko że w OMSI jest AI, tempe ale jest

[/quote']

Tak narzekają wszyscy na to AI... a w rzeczywistości jest naprawdę dobre.

Wiecie może jak było np. w Pedal To The MEtal albo innych Haulinach?

Było tak nudno i beznadziejnie, że szło się pochlastać....

Owszem, jest sporo niedopracowań, lecz cały czas wypada naprawdę bardzo dobrze. Ja raczej skupiłbym się na swojej czujności podczas jazdy i ograniczył zaufanie do innych 'kierujących', tak jak w prawdziwym życiu.... kto choć trochę jeździł ten wie.

OMSI ma bardzo dużo poważnych bugów, ale na pewno nie należy do nich AI.

EOT.

Co do wątku - naprawdę świetny symulator tylko trzeba mieć dużo czasu, żeby można było się fajnie pobawić :)

Stąd rzadko do niego wracam. Zdecydowanie polecam. Żadne tam MTS-y i inne g.... MASZYNA !!!

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No proszę. Stałem sobie na na przystanku. Migacz włączony. Co daje AI sygnał "stoję tutaj, ten autobus ma "pierwszeństwo". A tu nagle *sru* "JAK JEŹDZISZ BARANIE BLEBLEBLE" odwracam kamerę a tam ciężarówka. No ta. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No proszę. Stałem sobie na na przystanku. Migacz włączony. Co daje AI sygnał "stoję tutaj' date=' ten autobus ma "pierwszeństwo". A tu nagle *sru* "JAK JEŹDZISZ BARANIE BLEBLEBLE" odwracam kamerę a tam ciężarówka. No ta. :P

[/quote']

Ale tak jest :D

U mnie jak autobus nie wystawi "gęby" z zatoczki to niech zapomni, że wyjedzie :]

By the way, lusterek nie ma w wozie? :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak mogłem patrzeć w lusterka kiedy wydawałem bilety i patrzyłem ile ludzi wsiada? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypominam że to jest temat o symulatorze Maszyna, nie o zachowaniu AI w OMSI...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny jest, nie ma to jak śmigać siódemką (moja ulubiona lokomotywa). Na + na pewno dobrze odwzorowane lokomotywy, realistyczne prowadzenie, trzy fajne scenerie. Na - długie ładowanie, ale pracują nad tym. Jak chcę pojeździć realistycznie - MaSzyna. Jak chcę pojeździć po świetnie odwzorowanych trasach - MSTS.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

. Na - długie ładowanie' date=' ale pracują nad tym.

[/quote']

Zassaj sobie exeka 291, FPS poszedł w górę i szybkość ładowania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Symulator jest świetny.:D Bardzo dobrze odwzorowane kabiny lokomotyw. W mapach scenerie miejskie są dość ciekawe. Gorzej jest między miastami (nie jestem pewien czy na wszystkich.)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gorzej jest między miastami (nie jestem pewien czy na wszystkich.)

Co masz na myśli?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że o gorsze odwzorowanie tras (tak przypuszczam, bo w grę nie grałem).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam się na MaSzynie torchę, robię trase ale jak mam patrzeć przez okno 3D maxa na grafikę tekstur to Wolę Trainz.

MaSzyna ma swoje Plusy

1.Dobrze odwzorowane Kabiny

3.Realne Trasy

4.Dobre Sterowanie

5.Grafika tekstur lokomotyw

Trainz ma też swoje plusy:

1.Realność Tras

2.Dobra Fizyka

3.Modele których nie ma w MaSzynie

I tak dalej ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trainz ma też swoje plusy:

2.Dobra Fizyka

Tego bym nie wpisał do plusów TRSa. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co zła fizyka? pojazdów możę tak ale nie Tras :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, bardzo dobra. EU07 w TRS ma 40 nastaw nastawnika...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ten symulator, to jest super. Jak już ktoś napisał polski i realistyczny.

Dla mnie, to mapki mogą być, tylko mogłoby być tak jak w OMSI- myszką po pulpicie, i po przyciskach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maszyna EU07 może fajny symulator ale jedna i te same trasy.A na forum cos nie tak napiszesz i odrazy dostajesz upomnienie i bana i dziekuję leżysz:(

Dostanie mi się pewnie za odgrzewanie kotleta, ale muszę sprostować te mity o naszym forum. Otóż większość się pluje że posty nowych użytkowników od razu lecą na bocznicę, lecą bo zazwyczaj jedna wiadomość łamie kilka punktów regulaminu. Jak ciężko poświęcić 10 minut na zapoznanie się z regulaminem to przepraszamy, ale takie coś nie będzie tolerowane. Przy okazji pozdrawiam wszystkich zbanowanych desperatów którzy wszędzie opowiadają bajki o "brzydkich, złych i wrednych" ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko ze np w naszym forum takie rzeczy maja mniejszy wymiar. I nie leca wszystkie posty na bocznice. No wybacz ale takie moje zdanie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U nas też wszystkie posty nie lecą na bocznicę. Zazwyczaj wygląda to tak, że trafiamy na użytkownika który ma jakiś problem (który sam sobie zafundował), nie raczy nawet przeczytać wątku w którym jest opisane co musi zostać podane aby jak najszybciej rozwiązać problem, do tego klepią bezmyślnie w klawiaturę. Moderator uprzejmie prosi o poprawienie wiadomości/przenosi ją na Bocznicę i prosi o napisanie od nowa zgodnie z podstawowymi zasadami, a taki użytkownik strzela focha/umieszcza na forum kolejny słowotok/jedzie po Moderatorze. Eliminacja takich którzy myślą że wszyscy będą im czytać w myślach albo rozszyfrowywać jakieś równoważniki zdań zamiast normalnych wiadomości jest jak najbardziej normalna. Zapewne nie chcielibyście aby wbił tutaj taki i pierwsza wiadomość wyglądałaby następująco

Temat: autobus

Treść: autobus xyz nie działa pomużcie!!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapewne nie chcielibyście aby wbił tutaj taki i pierwsza wiadomość wyglądałaby następująco

Temat: autobus

Treść: autobus xyz nie działa pomużcie!!!!

Trafiają się jeszcze lepsze asy :D

P.S. Przepraszam za Offtop :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skąd pobrać najnowszą wersję? Ja mam grę z "kwadratową" grafiką.

Chcę takie coś:

Proszę o pomoc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od razu uprzedzam że ten EN57 "żółtek typu dziewiętnastka" nie jest zawarty w PC z powodu niskiej jakości. Poza tym do Paczki Całościowej musiałbyś dograć dodatki które wyszły przez ostatni rok. Jeśli nie czujesz się na siłach to wkrótce pojawi się PC2011 która będzie ogromnym skokiem w stosunku do PC2010.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta